ВО «Свобода» обурена інформаційною війною, яка ведеться проти політичної сили в місті

 

Жодної сесії без політики. Й сьогоднішній сесія Івано-Франківської міської ради не обійшлась без політичних заяв.

 

Цього разу звернення було адресовано прикарпатським засобам масової інформації.

 

Секретар міської ради «свободівець» Руслан Марцінків виголосив обурення проти інформаційної війни, яка ведеться в обласних медіа проти його політичної сили.

 

Ситуація із критикою проти ВО «Свобода», на думку Марцінківа, є абсурдною й зусилля направлені проти діяльності всеукраїнського об’єднання є й в майбутньому будуть марними.

 

«Наша перемога на виборах у 2010 році стала кісткою в горлі політичним опонентам… А тому мешканцям замовними статтями й відеоматеріалами закладається думка що в місті все було б добре якби не «Свобода», - наголосив секретар міської ради.

 

 

Читайте також:

Питання водовідведення в мікрорайоні Опришівці розглянуть на спеціальній нараді

Сесія Івано-Франківської міськради, яка щойно розпочалася обіцяає бути скандальною

Свободівець Василь Попович в Прощену неділю «призначив» ворогів України: Партію регіонів, «неукраїнців», Вишиванюка і голів райдержадміністрацій


28.02.2012 2134 23
Коментарі (23)

Микола 2012.02.28, 12:26
Менше треба красти з ЄРЦ на вибори Сичу.
Назар 2012.02.28, 12:41
Микольцю-а ти звідки то знаєш.?? Головне аби ти не крав!
філософ 2012.02.28, 13:06
Як на мене,то ніякої війни немає.За логікою подій саме західні області мали би підтримувати таку партію як ВО Свобода,але щось трапилось не так як хотілось.Може причину треба шукати панове в самих собі,а не жалітися на когось.Люди вже не хочуть створювати собі ідолів...побачили,що в свободі самі перешиванці і на щастя зрозуміли це дуже скоро.І не тіште себе ілюзіями,бо у верховній раді вас точно не буде...хоча я думаю,що регіони будуть туди вас за вуха тягнути(як справжню опозицію).
Кук 2012.02.28, 13:21
Це не війна, хлопці, це параноя. Кілька дуже поміркованих публікацій про вас у газетах - і ви репетуєте, ніби якісь піар-бомби падають з інтеру чи плюсів. Усе елементарно: очікування від вас були значно вищими, ніж ви виявилися здатні реалізувати. Ви самі ж обіцяли "усе -усім" на виборах. Тепер розгрібайте. А загалом, в такій ситуації нічого нового нема: один уже обіцяв "покращення вже сьогодні", "почути кожного" - і де його рейтинг? Теж волає тепер про "п'яту колону" і інформаційну війну. Вам не здається, що ви в цьому схожі? Може, треба не на когось нарікати й вбачати в кожному критичному слові диверсію, а глянути на власну політичну силу та її роботу без рожевих окулярів?
Труба 2012.02.28, 13:21
А хто казав, що боротьба за владу це просто. Працювати треба, не красти, не піаритися... і все буде ОК!
Гість2 2012.02.28, 13:30
Немає більших кртиканів аніж наші галичанські вумнікі. Вже всі розуми поіли, самі вже усього досягли, і тепер в неті критикують. А як на мене таким уродам треба пальці повирубувати! Щоб неигавкали!
Іван 2012.02.28, 13:33
Понад 2 тис звільнених працівників комунальної галузі (до речі ні в чому невинних людей) - це результат роботи Сича в Івано-франківську. Натомість - створений посередник ЄРЦ, який працевлаштував 5 депутатів від Свободи і збирає останнє з людей аби запхати Сича у Верховну раду.
Труба до Гість2 2012.02.28, 13:34
То чого ти чекаєш, сокиру в руки і вперед... Чи ти хочеш бути ли гостем, на цьому святі життя? А не виходить, правда?
Я 2012.02.28, 13:46
Микола, не журись. Тепер такі прокурори і судді, що вже б давно повідкривали справи проти опонентів теперішньої "влади". Якщо маєш конкретну інформацію - повідом служби, може подякують. А ЯК НЕ МАЄШ - ТО НЕ ТРИНДИ!
Я 2012.02.28, 13:54
Не переоцінюйте можливості представницького органу - міської ради. На жаль, більші можливості завжди мали чиновники різних структур і організацій, особливо силовики і судді, багато з яких взагалі підпорядковані Києву чи губернатору. Єдине, що наперед відомо - якщо будемо піддаватись на провокації, гризтись між собою, "нищити" своїх на догоду ворогам і різним шавкам, а не допомагати - то точно СВОБОДА нічого не зробить для нас і ніхто інший не зробить! Думаймо, перш ніж критиканити.
al-Kaddafi 2012.02.28, 13:59
Критикують, бо покладали на Вас свої надії! Зрештую, у політиці по-іншому не буває. А тепер, коли Ваші перші кроки на обласних рівнях видаються некоординованими (одні в районах- Тисмениця, Коломия - прислуговують партії влади, інші-Рогатин- розкрадають народне надбання), виглядає, що для Верховної Ради Вам бракує фаховості. От від розчарування і б'ють коняку, яка ще вчора трохи тягнула нашого старенького воза. Від розчарування, хлопці! Від розчарування! Але ще трохи надії є. Тому не упустіть свій послідній шанс. Інакше Ви приречені як "РУХ", ще навіть не взлетівши....
Кук 2012.02.28, 14:12
До Я: Так, переоцінювати не слід. Але й недооцінювати також. Подивіться скільки депутатів-свободівців розсілися за рік у чиновницьких чи директорських кріслах: в архітектурі, земельному, ЄРЦ, водоканалі тощо. Здається, вже всі працевлаштовані, ну, чи майже всі. Ануша помножили на нуль, контроль над кадровою політикою в місті у Свободи - і що? Де результат? (Не плутати з "вихлопом" :)
Читач 2012.02.28, 15:01
Людям чихати з якої ви партії. Лиш би ваші слова не розбігалися з реальними діями, які б приносили користь суспільству. А то що, один хоче експерементувати зробивши платний вїзд до центру, другий порівнює себе з пострадавшими людьми у 40-50 роках, а третій хоче перейменувати готель "Прикарпаття" у "Бандерівський". А за організацію роботи управління земельними ресурсами ї говорити не хочеться - підіть послухайте людей які годинами простоюють під дверима в управліннні по вус. Сахарова.
До Читача 2012.02.28, 15:28
Земельне управління на вул.Сахарова є структурою Держкомзему, яка міській раді не підпорядкована.
Михайло 2012.02.28, 16:23
На мою думку не має чого обурюватись критикою. Народ наділив довірою і ЩО? Я , звертався листом до пана Гавриша П. із заявою про не законне будівництво і ЩО? Минув рік а відповіді так і не отримав. Нагадав по телефону а відповіді так і не отримав. Звертався до Р. Онуфрієв, він пообіцяв, що на сто процент отримаю відповідь, навіть прислав працівника, щоб той взяв у мене заяву - і ЩО? Вже рік минув і нічого. Так, що ви панове самі собі постилили те, ЩО МАЄТЕ. Я, пану Роману Онуфрієву ще рік тому сказав що такий результат буде.
мешканець міста 2012.02.28, 16:35
Ми не тупий електорат! за два роки їхньої діяльності ми достатньо побачили "хто є хто". такої корупції як унас і у Львові ще треба пошукати!куди не підеш - всюди давай на лапу...в лікарню попав- плати.нагло в очі кажуть скільки і що коштує! у вишах те саме.ітак писати можна до безкінечності.здогадайтесь, а хто у Львові при владі?
до Мешканця 2012.02.28, 16:57
Щодо лікарень і вузів - а кому платите? Інопланетянам, чи нашим з Вами іванофранківцям? Так не платіть, а виховуйте тих, хто їх вимагає. Але ж гнати на когось легше, ніж самим робити зусилля. Чи Вам у під'їзді ті ж інопланетяни пісяють, плюють і бички кидають?
Всім 2012.02.28, 17:31
Знаєте люди ми самі навчили до взяток і не має чого бідкатися.насправді самі люди навчилися брати і давати. А Свобода це ще не найгірший варіант молоді щось тай роблять. А то подивишся на тих бютерів старих пердунів аж нічого нехочиться.ВСЯКІМ ТАМ БАЧКУРИ СТАСЮКИ тільки то і роблять що триндять.
До Всіма 2012.02.28, 18:22
"Я і моя маладая каманда, што-то делаєм... Важноє" - нічого не нагадує?
всім До Всіма 2012.02.28, 18:59
Не ненегадує якщо сам не можеш нічого зробити то сиди тихо і не тренди.Най легше триндіти а ти піди тай щось зроби.Так що потім нічого не позрізали і не понищили.
НИК 2012.02.28, 22:21
1. ЗАЯВА ПРО ВІЙНУ ЖУРНАЛЮГ, ЯКІ В НАШІМ МІСТІ ВСІ НА ПОБІГЕНЬКАХ У МАЛИХ ОЛІГАРХІВ, ШО ВСІ ЗАЛЕЖНІ ВІД ВЛАДИ. А ТАКИХ НАВІТЬ ВИЩЕ ДЕСЬ ДО 5штук. 2. І Я ДАВНО РОЗЧАРОВАНИЙ У СВОБОДІ. АЛЕ, БРАТИ !, ПИШУТ СЕ ТІ, ШО ХОЧУТ АБИ МИ ДАЛІ ГОЛОСУВАЛИ ЗА НУНС, БЮТь, ФРОНТ, КУДА ПЕРЕБІГЛА МАСА БІЗНЕСЮКІВ З НУНС, ЧИ ВЗАГАЛІ НОВАЧКИ-ТУПІЦИ З УДАРУ, КРІМ ГРУПИ САЛАВЄЯ. ДОБИЙМО НА ВИБОРАХ СИХ ВСІХ ПЕРЕШИВАНЦІВ, А СВОБОДІ ДАЙМО МОМЕНТ ІСТИНИ, ВОНИ ЗА 5р У ВРУ, АБО ЩОСЬ ТА Й ЗМІНЯТ, АБО ВПАДУТ, ЯК ЮСЬЧЕНКО.
Цюняк В.В. 2012.02.28, 22:39
інформаційна війна,добре,що не ядерна.Велика честь псевдонаціоналістам.Славнозвісний мер м.Бурштин Курляк П.І.обявив війну свободі слова в місті.Перший раз за вільну,незалежну України не ведеться відіоархівація засідань сесій міської ради.Дані незаконні дії мера-свободівця грубо суперечать Закону Україїни про місцеве самоврядування.Тепер громада міста не знає,чим займається так звана свободівська більшість у раді.Тепер меру міста дужне легко підробляти рішення сесій,оскільки доказів про його злочинні дії уже не має.А на початку 2011 року Курляк попався, підробивши рішення сесії по земельному питанні.Але прокурор Стефанишин прикрив корупціонера,та напевно "порадив" забрати засіб масової інформації з залу засідань.Крім цього мер хоче закрити офіційний сайт міської ради,щоб громада міста не знала про рішення органу місцевого самоврядування.Отака свобода слова по "свободівське".
Cпокій 2012.02.29, 22:42
Ото пан Цюняк відсмалив: прокурор прикриває свободівця. Дідусь Панас так не вмів. Чекаємо наступних сенсацій у стилі Курляк - негр і канібал:) Решта коментаторів примітивно медитують над "Коротким курсом тролінгу в умовах сприяння модераторів ресурсу".
02.02.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка зібрала актуальну інформацію про правила вручення повісток під час воєнного стану та відповіді на розповсюджені запитання.

1320
24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

853
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

6014
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1567
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

5964
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1728

Якби усіх людей, що беруть участь у дискусіях  в соцмережах, які розгорнулися довкола Почаївського монастиря, зібрати разом, то ними можна було б  легко заповнити центральний собор обителі та й весь  монастир до зовнішніх мурів.  

371

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

1037

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1341

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1342
31.01.2023

Найулюбленішою стравою українців вважається червоний борщ. Готують його часто із засмажкою, різними овочами та м'ясом. Однак є такі інгредієнти, які можуть лише зіпсувати смак страви.  

298
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

516
20.01.2023

Пропонуємо підбірку продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я у таких несприятливих для організму погодних умовах та зміцнити імунітет.

711
31.01.2023

Якщо люди вільного стану одружилися цивільно, і в них не було раніше іншого вінчання, то щоб вони могли іти до сповіді та до причастя — мають повінчатися.

276
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

435
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

750
10.01.2023

Спільної комісії Української греко-католицької церкви та Православної церкви України, яка працюватиме над реформою церковного календаря, поки немає, але будь-які рішення церкви ухвалюватимуть спільно.  

1245
04.02.2023

Сьогодні працюють над оформленням необхідних документів та зйомкою відеофільму, який продемонструють згодом.

60
04.02.2023

Сили безпеки і оборони України продовжують посилюватися. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу».  

97
31.01.2023

Президент Хорватії Зоран Міланович заявив, що виступає проти передачі зброї Україні західними союзниками, а також висловив переконання в тому, що окупований Росією Крим ніколи не повернеться до складу України.  

237
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

408
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

639