Визначилсь всі півфіналісти Кубку Бубена

У суботу, 22 лютого, на Шкільному турнірі з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" відбулися вирішальні матчі 1/4 фіналу. У видовищних батлах зустрілася вісімка найсильніших команд, тому й не дивно, що поєдинки були неймовірно захоплюючими, безкомпромісними та пристрасними.

Кожна шкільна команда демонструвала неабияку футзальну майстерність та бажання перемогти, адже саме цього вікенду школярі виборювали перепустку до півфіналів…

ЗШ №18 - Школа-гімназія №3 - 6:3
Матч розпочався активно, адже команди з першої секунди кинулися у вир боротьби і створювали небезпечні моменти біля воріт одне одного. Обопільні атаки не припинялися ні на мить, тому й не дивно, що рахунок ЗШ №18 вдалося відкрити тільки на 14-ій хвилині - гол забив Данило Зеленчук. За лічені секунди до Данила приєднався і Юрій Бельбас. Другий тайм розпочався для Школи-гімназії №3 більш вдало: спершу голом відзначився Анатолій Мехін, а за хвилину Ростислав Олійник зрівняв рахунок. Проте Сергій Бельбас, оформивши раз за разом два м'ячі, впевнено виводить свою ЗШ №18 вперед. До завершення зустрічі знову відзначився і Юрій Бельбас, який в підсумку записав на свій бомбардирський рахунок хет-трик. На останній хвилині гімназисти втретє засмутили противника - гол забив Владислав Смеричинський, проте наздогнати ЗШ №18 таки не змогли. Таким чином рахунок зустрічі - 6:3 на користь ЗШ №18.

ЗШ №26 - СШ №5 - 4:6
Перші хвилини зустрічі виявилися дуже обережними, команди добре грали в захисті та не підпускали противника близько до воріт. Тільки на 4-ій хвилині Роман Тимчук, двічі відзначившись у воротах ЗШ №26, впевнено вивів свою команду вперед. До завершення першого тайму команди неодноразово обмінювалися небезпечними випадами, проте фортуна знову була на стороні СШ №5 - гол забив Захар Шкварилюк. Другий тайм розпочався значно жвавіше, раз за разом свої моменти змогла реалізувати і ЗШ №26 - дублем відзначився Арсен П'яста, засмутили противника своїми голами і Денис Остафійчук та Дмитро Федик. Проте СШ №5 не була готова віддавати перемогу, тому до кінця поєдинку дублем відзначився Юрій Харченко та Захар Шкварилюк, який також залишив у воротах противника свій другий автограф. Тож спільними зусиллями гравців СШ №5 з рахунком 6:4 таки вибороли перемогу над ЗШ №26.

ЗШ №3 - ЗШ №28 - 1:6
З першої ж хвилини команди не на жарт включилися у футзальну дуель, тому й не дивно, що боротьба точилася на кожному клаптику спортивного майданчика. Вже на 4-ій хвилині поєдинку ЗШ №28 завдяки голу Богдана Санойци впевнено вирвалася вперед. А через декілька хвилин Артем Микуляк за прикладом товариша робить відрив своєї школи ще більшим. Та на цьому небезпечні моменти біля воріт обох команд не припинилися, суперники ще з більшим ентузіазмом кинулися в атаку. Вдруге забив гол Артем Микуляк, тож на перерву команди відправилися з явною перевагою ЗШ №28. Правда, гравці ЗШ №3 до кінця першого тайму мали хороші нагади скоротити відрив, але удача була на стороні суперника. Другий тайм був не менш цікавим, у боротьбу знову включився Артем Микуляк, який подвоїв свій дубль. Також у воротах противника відзначився і Олег Гордієвич. Тільки на останній хвилині завдяки голу Віктора Русина ЗШ №3 вдалося скоротити рахунок, втім це не врятувало ситуації. На табло - 6:1 на користь ЗШ №28.

ЗШ №21 - ЗШ №24 - 4:4
Матч розпочався без розвідки, команди одразу розпочали штурмувати ворота одне одного. Вже на 3-ій хвилині ЗШ №21 відкрила рахунок - гол забив Павло Куреляк, до переможної естафети Павла приєднався і Максим Стаднік, який за за разом оформив дубль. На 14-ій хвилині завдяки другому голу Павла Куреляка на табло - 4:0 на користь ЗШ №21. Другий тайм розпочався значно цікавіше, а головне - вдаліше для школярів ЗШ №24, завдяки зусиллям Віталія Катрича та хет-трику Олександра Пащака до завершення поєдинку школярам вдалося зрівняти рахунок. Проте за підсумками перших ігор 1/4 фіналу вихід у півфінал вибороли футзалісти ЗШ №21.

Тож запеклі матчі 1/4 фіналу на Кубку Олександра Бубена позаду. Запеклі двобої та безкомпромісні поєдинки визначили четвірку півфіналістів. Ними стали - ЗШ №18, СШ №5, ЗШ №28, ЗШ №21.