Високі стандарти та просторовий розвиток: в Івано-Франківську пройшов форум девелоперів (ФОТО)

В Івано-Франківську 10 серпня відбувся форум «Наш соціум — культура девелопменту», який організувала будівельна компанія Socium Developer.

Як зазначили організатори, метою форуму є покращення екосистеми взаємовідносин між девелоперами, клієнтами, рієлторськими компаніями, науковими спільнотами, архітекторами та сервісними службами Івано-Франківська.

Так, під час форуму обговорили ряд важливих питань, а зокрема:

  • Який стандарт якості пропонує девелопер клієнту для забезпечення абсолютної відкритості?
  • Як формується екосистема взаємовідносин між девелоперами та клієнтами в Івано-Франківську?
  • Які рішення впроваджують та пропонують девелопери для розвитку мікрорайонів міста та покращення умов життя в житлових комплексах, які там розташовані? Що робить їх привабливими для клієнтів?
  • Які побажання та вимоги клієнтів при виборі житлового комплексу та квартири?
  • Як міська влада бачить участь девелоперів у формуванні простору міста.
  • Просторовий розвиток Івано-Франківська. Гармонійний розвиток та поєднання районів міста.
  • Як будівельна компанія Socium Developer бачить розвиток міста.

Зі слів директора з розвитку та інвестицій будівельної компанії Socium Developer Олега Доскача, ціль форуму вкрай проста — клієнт, який звернеться до будівельної компанії отримає стандартизований продукт високої якості.

Сьогодні перед будкомпаніями не стоїть завдання — збудувати багато квартир, а є мета — побудувати якісне житло, яке згодом можна передати своїм дітям.

«Ми створюємо той продукт, який дає можливість людям почувати себе комфортно.

Для нас вкрай важливим є стандарт, коли ми пропонуємо не метр квадратний, а простір — те, що ми називаємо просторовим розвитком.

Ми вдячні нашим архітекторам, які створюють цей простір не лише навколо будинку, а й самі квартири мають комфортні та якісні умови проживання.

Ще одна вкрай важлива річ — кооперуватись з іншими суб'єктами, які працюють на ринку нерухомості для генерування ідей, аби клієнт у результаті отримав найкращий продукт.

Завдяки цьому ми можемо працювати для людей. Усі ми хочемо жити в комфортних умовах та розуміти, за що заплатили», — ділиться Олег Доскач.

Як додає Доскач, саме в Івано-Франківську з 2004 року міська влада дала поштовх розвитку девелопменту.

«У 2003—2004 роках міська влада зробила далекоглядний інвестиційний крок — на території колишньої військової частини (на вулиці Пилипа Орлика та Південний Бульвар) за кошти місцевого бюджету розробили проєктну документацію.

Міська влада зробила мудрий крок. Компанії, які мали ліцензію на будівництво, могли за місяць там будувати багатоквартирні будинки.

В інвестиційному бізнесі є таке ключове поняття як «час до ринку».

Влада міста потрапила на «золоту жилу»: час до ринку скоротився до тридцяти днів. В інших містах — це й сьогодні триває до двох років.

Відтак, це дало не просто поштовх розвитку житлового будівництва, це був крок до розвитку міста в цілому», — зазначив директор з розвитку та інвестицій будівельної компанії Socium Developer.

Разом з тим, Олег Доскач під час виступу на форумі виділив базові стандарти, які вартують нагальної уваги:

  • стандарт продукту, що будується;
  • стандарт організації стосунків між учасниками ринку;
  • стандарт експлуатації житлового фонду у новобудовах.

«Перший стандарт: ринок покупця. Щоб ми могли не лише зачепити, а й чітко виставити завдання — відкривати продажі не швидше, аніж збудовано три житлові поверхи. Наголошу, що відповідальність девелоперів перед покупцями — створювати продукт, у який споживач зможе інвестувати без ризику.

Другий стандарт: якісно — це дорого. Треба розуміти, що будувати якісне житло — це вимога часу. Не доцільно витрачати кошти людей та працю девелоперів на дешевий продукт. Якщо ми будемо керуватись не якістю, а ціною — то далеко не зайдемо.

Третій стандарт: — створювати комфортний простір для життя. Розвиток міста — це просторовий розвиток житлових комплексів. Відтак, будувати для людей — це подбати не лише про сьогодні, а й про завтра», — зауважує директор з розвитку будкомпанії Socium Developer. 

Зі слів члена ради Асоціації фахівців з нерухомості України Нестора Слюсаренка, на Івано-Франківщині найменша вартість житла за квадратний метр на заході країни.

«Пропозиція породжує попит. Аналогічно конкурентність породжує якість. Чим більше компаній стає, тим більший у людей є вибір.

Основна відмінність та перевага Івано-Франківська — велика кількість забудовників й від цього суттєво виграє споживач. 

Коли покупець шукає житло, він дивиться не один, а десять комплексів, тому може обрати найкраще.

На першому місці, звісно, — співціна та якість. Сьогодні змінилася концепція на квадратний метр — люди не купують просто метри квадратні.

Зараз люди хочуть дуже якісного та сучасного житла. І це можливо завдяки таким компаніям, як Socium Developer, які пропонують житло, яке відповідає викликам часу», — каже Слюсаренко.

Нестор Слюсаренко додає, що проведення таких заходів та залучення до них фахівців є вкрай важливим.

«Прекрасно, що такі заходи існують. Вони обʼєднують людей, які залучені в процес створення, планування та продажу житла. І це показує споживачу, що компанія не лише відкрита й розвивається, а й показує, як саме вона розвивається.

Окрім того, збирає довкола тих людей, які залучені в цьому процесі.

Адже згодом ці фахівці зможуть вказати своїм клієнтам, які з будкомпанії не стоять на місці, а, розвиваючись, створюють нове сучасне житло», — наголошує спеціаліст.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Внутрішньо переміщені особи отримають житло: що потрібно знати

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Внутрішньо переміщені особи розповіли, чому для тимчасового перебування обрали Івано-Франківськ


11.08.2023 844
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

621
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3216
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21327
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2109
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1599 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2479

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

422

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

277

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

865

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2276
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

289
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

567
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1113
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

271
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

890
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

859
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

770
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8348
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

443
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1268 6
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2291 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

1003