Високі стандарти та просторовий розвиток: в Івано-Франківську пройшов форум девелоперів (ФОТО)

В Івано-Франківську 10 серпня відбувся форум «Наш соціум — культура девелопменту», який організувала будівельна компанія Socium Developer.

Як зазначили організатори, метою форуму є покращення екосистеми взаємовідносин між девелоперами, клієнтами, рієлторськими компаніями, науковими спільнотами, архітекторами та сервісними службами Івано-Франківська.

Так, під час форуму обговорили ряд важливих питань, а зокрема:

  • Який стандарт якості пропонує девелопер клієнту для забезпечення абсолютної відкритості?
  • Як формується екосистема взаємовідносин між девелоперами та клієнтами в Івано-Франківську?
  • Які рішення впроваджують та пропонують девелопери для розвитку мікрорайонів міста та покращення умов життя в житлових комплексах, які там розташовані? Що робить їх привабливими для клієнтів?
  • Які побажання та вимоги клієнтів при виборі житлового комплексу та квартири?
  • Як міська влада бачить участь девелоперів у формуванні простору міста.
  • Просторовий розвиток Івано-Франківська. Гармонійний розвиток та поєднання районів міста.
  • Як будівельна компанія Socium Developer бачить розвиток міста.

Зі слів директора з розвитку та інвестицій будівельної компанії Socium Developer Олега Доскача, ціль форуму вкрай проста — клієнт, який звернеться до будівельної компанії отримає стандартизований продукт високої якості.

Сьогодні перед будкомпаніями не стоїть завдання — збудувати багато квартир, а є мета — побудувати якісне житло, яке згодом можна передати своїм дітям.

«Ми створюємо той продукт, який дає можливість людям почувати себе комфортно.

Для нас вкрай важливим є стандарт, коли ми пропонуємо не метр квадратний, а простір — те, що ми називаємо просторовим розвитком.

Ми вдячні нашим архітекторам, які створюють цей простір не лише навколо будинку, а й самі квартири мають комфортні та якісні умови проживання.

Ще одна вкрай важлива річ — кооперуватись з іншими суб'єктами, які працюють на ринку нерухомості для генерування ідей, аби клієнт у результаті отримав найкращий продукт.

Завдяки цьому ми можемо працювати для людей. Усі ми хочемо жити в комфортних умовах та розуміти, за що заплатили», — ділиться Олег Доскач.

Як додає Доскач, саме в Івано-Франківську з 2004 року міська влада дала поштовх розвитку девелопменту.

«У 2003—2004 роках міська влада зробила далекоглядний інвестиційний крок — на території колишньої військової частини (на вулиці Пилипа Орлика та Південний Бульвар) за кошти місцевого бюджету розробили проєктну документацію.

Міська влада зробила мудрий крок. Компанії, які мали ліцензію на будівництво, могли за місяць там будувати багатоквартирні будинки.

В інвестиційному бізнесі є таке ключове поняття як «час до ринку».

Влада міста потрапила на «золоту жилу»: час до ринку скоротився до тридцяти днів. В інших містах — це й сьогодні триває до двох років.

Відтак, це дало не просто поштовх розвитку житлового будівництва, це був крок до розвитку міста в цілому», — зазначив директор з розвитку та інвестицій будівельної компанії Socium Developer.

Разом з тим, Олег Доскач під час виступу на форумі виділив базові стандарти, які вартують нагальної уваги:

  • стандарт продукту, що будується;
  • стандарт організації стосунків між учасниками ринку;
  • стандарт експлуатації житлового фонду у новобудовах.

«Перший стандарт: ринок покупця. Щоб ми могли не лише зачепити, а й чітко виставити завдання — відкривати продажі не швидше, аніж збудовано три житлові поверхи. Наголошу, що відповідальність девелоперів перед покупцями — створювати продукт, у який споживач зможе інвестувати без ризику.

Другий стандарт: якісно — це дорого. Треба розуміти, що будувати якісне житло — це вимога часу. Не доцільно витрачати кошти людей та працю девелоперів на дешевий продукт. Якщо ми будемо керуватись не якістю, а ціною — то далеко не зайдемо.

Третій стандарт: — створювати комфортний простір для життя. Розвиток міста — це просторовий розвиток житлових комплексів. Відтак, будувати для людей — це подбати не лише про сьогодні, а й про завтра», — зауважує директор з розвитку будкомпанії Socium Developer. 

Зі слів члена ради Асоціації фахівців з нерухомості України Нестора Слюсаренка, на Івано-Франківщині найменша вартість житла за квадратний метр на заході країни.

«Пропозиція породжує попит. Аналогічно конкурентність породжує якість. Чим більше компаній стає, тим більший у людей є вибір.

Основна відмінність та перевага Івано-Франківська — велика кількість забудовників й від цього суттєво виграє споживач. 

Коли покупець шукає житло, він дивиться не один, а десять комплексів, тому може обрати найкраще.

На першому місці, звісно, — співціна та якість. Сьогодні змінилася концепція на квадратний метр — люди не купують просто метри квадратні.

Зараз люди хочуть дуже якісного та сучасного житла. І це можливо завдяки таким компаніям, як Socium Developer, які пропонують житло, яке відповідає викликам часу», — каже Слюсаренко.

Нестор Слюсаренко додає, що проведення таких заходів та залучення до них фахівців є вкрай важливим.

«Прекрасно, що такі заходи існують. Вони обʼєднують людей, які залучені в процес створення, планування та продажу житла. І це показує споживачу, що компанія не лише відкрита й розвивається, а й показує, як саме вона розвивається.

Окрім того, збирає довкола тих людей, які залучені в цьому процесі.

Адже згодом ці фахівці зможуть вказати своїм клієнтам, які з будкомпанії не стоять на місці, а, розвиваючись, створюють нове сучасне житло», — наголошує спеціаліст.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Внутрішньо переміщені особи отримають житло: що потрібно знати

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Внутрішньо переміщені особи розповіли, чому для тимчасового перебування обрали Івано-Франківськ


11.08.2023 833
Коментарі ()

05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

106
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1659
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3115
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1115
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1141
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1174 3

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

208

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1081

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

897

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

405
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

296
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2464
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1220
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1284
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

529
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15161
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7463
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

302
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

362
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

373
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

361
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

452