- викуп уже збудованої житлової нерухомості (ним займатиметься місцева влада або уповноважені органи);
- будівництво нового житла;
- реконструкція будинків та гуртожитків, які зараз непридатні для проживання;
- переобладнання нежитлових приміщень у житлові.
Хто і на яке житло зможе претендувати?
- багатодітні сім’ї;
- сім’ї з дітьми;
- вагітні;
- особи, які втратили працездатність;
- особи пенсійного віку з-поміж тих, житло яких було зруйноване або непридатне для проживання в наслідок збройної російської агресії.
Нагадаємо, в ОП озвучили плани щодо будівництва житла для переселенців. Так, для забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом держава має надати близько 600 тисяч квартир.
Що було раніше?
24 лютого російський президент оголосив про початок операції проти України. О п'ятій годині ранку почались обстріли стратегічних об'єктів практично в усіх регіонах України. Крім цього, відбулась атака на підрозділи прикордонників по всій лінії кордону з росією та Білоруссю.
Відтак, в Україні після нападу російської федерації та обстрілів у регіонах ввели воєнний стан. Президент Володимир Зеленський віддав наказ завдавати окупантам максимальних втрат.
До слова, цивільне населення закликають до організованого опору на тлі повідомлень про надходження колон російсько-окупаційних військ із півночі України.
Агенція новин «Фіртка» чинить ворогу інформаційний спротив. Будь ласка, підтримайте редакцію!
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: