Віктор Анушкевичус дорікнув ДАІ за рух авто в центрі міста


Міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус вважає незадовільним рух автотранспорту в районі вулиць Володимира Великого та Пилипа Орлика. Саме за це він дорікнув вчора на оперативній нараді працівникам ДАІ.

 

За словами мера, франківські водії не зважають на правила дорожнього руху. Раніше, на цих вулицях були розміщені камери фотофіксації. Втім, як стверджує мер, з їхньою відсутністю - водії їздять ан власний розсуд. "Ви подивіться яку культуру демонструють наші водії. Їдуть як хочуть. І це попри те, що там вже є розмітка", - зауважив очільник міста.

 

Також Віктор Анушкевичус вказав даївцям і на інші "рибні місця" в Івано-Франківську. На його переконання слід врегулювати рух тарнспорту і на інших вулицях. Зокрема - на перехресті вулиць Січових стрільців - Мазепи, на вулиці Галицькій і на перехресті Василіянок - Грушевського.

 

 

 

Читайте також:

Міський голова Віктор Анушкевичус оголосив війну кров'янці

У місцях франківських стихійних сміттєзвалищ встановлять камери?


28.11.2012 1759 12
Коментарі (12)

Оксана 2012.11.28, 08:22
Вікторе Андрюсовичу, ви сядьте в машину, проїдьте по Володимира Великого і оцініть самі "розмітку". Бажано зі сторони Короля Данила. Її малювали або п"яні, або дурні. Розмітка зроблена неправильно. Мені довелося тричі ВИМУШЕНО перетнути суцільну смугу для того щоб доїхати з Короля Данила до себе додому в двір на Володимира Великого. Мешканцям дворів закрили виїзд наліво, намалювавши суцільну смугу. Тепер мешканцям мікрорайону неможливо повернути з двору в сторону центру, чи заїхати в двір зі сторони Короля Данила. Доводиться об"їжджати мікрорайон саме по тих місцях де скупчення пробок. Там не потрібно було робити три смуги руху, набагато краще було б дві, і з переривчастою лінією розмітки посередині. Живу тут 6 років і ще не бачила жодної аварії на Володимира Великого, а тепер завдяки вашій ненормальній розмітці там аварійно-небезпечна ділянка.
Миколка 2012.11.28, 09:39
Пані Оксано! Ви є яскравий ображчик сучасного українця. От насрати вам на те, чим керувались дорожники, коли облаштовували розмітку. Вам незручну і ви просто порушуєте правила дорожнього руху, бо ваша логіка і ваше его так вам підказує. На відміну від вас, українки, німець би виконував правила і вимоги розмітки, а потім апелював до мера чи дорозників. А у вас все просто... Не влаштовує - значить всі ідіоти, а я одна принцеса в трояндах і срала я на всіх....
Олег 2012.11.28, 09:56
До миколи! Ти дибіл! ХВАТИТЬ ЖИТИ ЗА ПРИНЦИПОМ ЛЮДИНА ДЛЯ ДЕРЖАВИ!!! МАЭ БУТИ НАВПАКИ!!! ВСЕ ПОВИННО РОБИТИСЬ ДЛЯ ЛЮДЕЙ, А НЕ ДЛЯ ПОКАЗУХИ... НАХІРА МИ ПЛАТИМ ПОДАТКИ, ЩОБ ЗА НАШІ ГРОШІ НАМ ШЕЙ ЖИТТЯ ПОГІРШУВАЛИ???
Ігор М. 2012.11.28, 10:24
вулиця Володимира Великогот зроблена гарно, дуже класна там розмітка, багато полос руху.....але: насправді маємо наступне: по одній полосі в кожну сторону займають буси та мінівени, які возять людей до найближчих сіл. І як результат - широка дорога стає на 2 полоси. Ввечері на В.Великого з двох боків нічна парковка, що знову ж таки звужує ширину нової, гарної вулиці. Я їхав 2 дні тому після 9-ї вечора - полоса, яка передбачена для руху в напрямку від Фуршету в сторону Колібріса була вся (!) заставлена автобусами. Тому я їхав всю вулицю по зустрічній полосі. Так ось історія.
Миколка 2012.11.28, 10:36
ОЛЕГУ: Сам ти ди..л. Dura lex sed lex! Все решта - від лукавого. Не подобається розмітка - пиши в мерію, в ДАІ, організовуй акції протесту, збирай майдан... але виконуй її вимоги до тих пір, доки вона не буде змінена. Законопослушність - це основний постулат правової держави. Інакше - анархія.
Оксана, до Миколи. 2012.11.28, 12:06
Микола, якби Ви їздили, і якби ви самі були не типовим українцем а наприклад німцеми, то зрозуміли би про що я пишу. Розмітка зроблена так, що не полегшує рух, а створює проблеми і аварійні ситуації на дорозі. В Німеччині розмітку роблять для людей а не для "галочки", і для того щоб полегшити рух водіям і пішоходам, а не ускладнити його і штучно створити затори.
Оксана, до Миколи 2012.11.28, 12:12
Якби там зробили по одній смузі руху в кожну сторону і розділили переривчастою розміткою (так всі їздили "по замовчуванню" коли розмітки не було, то і їздити було би зручно, і припаркований транспорт по обидві сторони нікому би не заважав (як і було до нанесення розмітки). Там не було жодної потреби робити три смуги руху. А ті хто малював розмітку - люди м"яко кажучи некомпетентні, доведу Вам, Микола, хоча б тим, що на перехресті Пилипа Орлика-В.Великого вони допустили дуже грубу помилку, і через два дні замальовували все чорною фарбою, переробляючи заново. Забули очевидно прислів"я "Сім раз відмір, один раз відріж".
Миколка 2012.11.28, 16:17
Оксано, повторюю ще раз - невірно чи невдало зроблена розмітка - апелюйте до чиновникыв, які то повинні привести до ладу. Але поки воно таке - виконуйте. Бо дорожня розмітка - то є закон. А ми всі привикли - не подобається закон, не подобається вимога - то я її просто виконувати не буду, от і все. PS: цікаво, що ви будете казати, якщо перетнувши суцільну для зазду в двір зліва створите ДТП. Як ви будете потім в суді виправдовуватись? І ще... Зверніть увагу, що така сама розмітка на Івасюка. І тем не менше, ліворуч в двори там повертають усі , кому не ліньки...
оксані 2012.11.28, 16:23
Оксанко,та ти смішна дівочка,та до кого ти звертаєшся?до мєра-сміхота,до миколки дебіла,то взагалі даун.Воно одне з другим і поняття не має.що ці корки творяться від того,що велике накопичення машин,бо ніхто не хоче їхати через реверсивну полосу,звичайно все має робитися для людей,а дебіл який робив розмітку не захотів зробити переривисту ось і всі мучаться.Всюди треба думати,але є миколи-діли і інші дебіли яким це і в голову не прийде...бо дебло є дебло-ось і мучимось!!!!!!!!!!!!
Миколі 2012.11.28, 16:55
Оце прирівняв, Івасюка це велика широченна вулиця з інтенсивним рухом. А Володимира Великого - 60 метрів дороги. Миколо, не коментуй те на чому не розумієшся, бо бажаючи вигдядати мудрим, насправді виглядаєш дурним. Очевидно, що першу ліпшу розмітку скачали з інтернету і намалювали на дорозі такі мудрі, як ти.
Оксана 2012.11.28, 17:09
Миколо, а чому на вашу думку, заїжджаючи в двір зліва, я створю ДТП? Краще не пишіть дурниці, а підіть в автошколу, повчіть ПДР і будете знати, як правильно виконувати поворот наліво так, щоб не створювати ДТП :))) В.Великого це не автомагістраль, а коротенький клаптик дороги.
Я 2012.11.28, 22:46
Пояснюю для інших ... Володимира Великого є примикаючою до вулиці Проектної. Ця, в свою чергу, розпочнеться від 23 школи з'їздом із вул. Мазепи, далі через бульвар, пересікаючи Короля Данила, попри Володимира Великого з виходом на Бельведерську. В планах - прибрати частину ринку й продовжити дорогу до другого бульвару, а через нього - виїзд на Довгу або Галицьку біля 13-ї школи. Вулиця Проектна - широка, з прогнозованою високою швидкістю руху. Щодо примикання до неї Володимира Великого, то очікується, що трафік зі сторони центру буде в рази більшим, ніж до центру (бо це повертає на ту саму вул. Мазепи), тому в напрямку від центру запроваджено дві полоси, а до центру - одна. Транспорт, який виїжджатиме з В.Великого на проектну з лівим поворотом, буте пересікати потік машин в обох напрямках на проектій, а тому тут очікується сповільнення виїзду транспорту. Щоб не затримувати той транспорт, що виїжджатиме на Проектну з правим поворотом, для нього виділена окрема полоса, що дозволить виїжджати без затримок. Далі... Вул. Володимира Великого - відносно коротка, тому, щоб забезпечити можливість вчасного перелаштування в потрібний ряд перед перехрестям В.Великого-Проектна дві полови в сторону Проектної організовані по всій довжині Вол. Великого. Для уникнення аварійних ситуацій пересічення двох полос руху зустрічним транспортом заборонено. В майбутньому заїзди в двори з'являться ще й зі сторони Бельведерської - проблем не буде. І хоч всі дороги на сьогодні ще не готові, розмітку застосували уже зараз, щоб водії до неї звикали. Розмітка працює так, як це потрібно для організації дорожнього руху, та забезпечення його безпеки. І таки повністю підтримую Миколку - Dura lex sed lex!
07.08.2020

Минув рік з часу виборів, й очевидно, що в Едуарда Прощука багато чого змінилося – і в житті, й у світогляді.

345
06.08.2020
Марія Лутчин

Для чого потрібні бактеріологічні дослідження, супербактерії як наслідок COVID-19 та чому ми зловживаємо дезінфекторами Фіртка дізнавалася у лікаря-бактеріолога вищої кваліфікаційної категорії  Лариси Ярич.

2793
05.08.2020
Олена Британська

Що таке наркотик та залежність, як він впливає на мозок дитини, чим можуть зарадити батьки та чому інколи вони ж запускають цей процес?  

946
31.07.2020
Роксолана Остапчук

Пандемія коронавірусу спіткала нас зненацька та внесла свої корективи в життя. Це торкнулося всіх соціальних сфер, в тому числі і освіти.

1990 1
25.07.2020
Тетяна Дармограй

Потерпаєте від вічних сварок, не можете знайти спільну мову та дійти до компромісу з близькими людьми? Посилаєтесь на карантин, замкнений простір, втому чи емоційне вигорання – і виправдовуєте такі стосунки? Усі вищеперераховані речі можуть змінитися, а ось стосунки залишаться такими ж. Чому? Пояснюємо із психологинею на життєвих прикладах.

7496 3
20.07.2020

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу запрошує абітурієнтів на навчання на різні спеціальності у семи інститутах та на кафедрі військової підготовки.  Чому ІФНТУНГ?! Бо він унікальний – єдиний в Україні університет

4354 1

Під час волонтерства, медики міста неодноразово скаржились мені, зосібна, на несправедливість розподілу надбавок міської влади для медиків лікувальних установ, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Щоб хоч якось підстрахувати медиків ви

2717

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

3630

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

6811

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

10848
02.08.2020

Едуард Канарян - фіналіст шоу “МастерШеф професіонали”. Чоловік запам'ятався глядачам тим, що поєднував непоєднуване і використовував у стравах дари лісу. Нещодавно він відвідав село Старуня Богородчанського району, де на відомому вулкані при

2715
28.07.2020

Літо – час, коли потрібно не тільки відпочити, але і набратися сил, зміцнити імунітет.

854
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

4097
05.08.2020

Вперше, починаючи з 1897 року, Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в  орендованих приміщеннях і  перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Усі Свідки і гості будуть  переглядати програм

314
31.07.2020

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

760
24.07.2020

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше - онлайн. Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який просив вірних

1606
20.07.2020

З дводенним візитом на Прикарпатті перебуває Митрополит київський і всієї України, предстоятель ПЦУ  Епіфаній. Вчора у Шешорах він очолив Божественну літургію. Сьогодні, 20 липня Митрополит очолив панахиду за жертвами НКВД в Дем'яновому лазі, і

1457
05.08.2020

У столиці Мадриді площу, на якій розташоване посольство України в Іспанії, назвали ім'ям Лесі Українки.

265
10.08.2020

Президент Білорусі Олександр Лукашенко 10 серпня поїхав в Пуховицький район Мінської області для ознайомлення з ходом реалізації інвестиційного проєкту у сфері сільського господарства. Про це пише Українська правда з посиланням на державне інформагентс

38
31.07.2020

Депутати Івано-Франківської обласної ради прийняли звернення до Президента України та голови Верховної Ради України щодо зміни назви Івано-Франківського району Галицький. При цьому центром району пропонують залишити Івано-Франківськ, інформує Фіртка. Н

1320 1
30.07.2020

Перший президент України Леонід Кравчук очолив українську делегацію в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

569
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

2681