«Відсіч»: Проти Миколи Круця застосували чорний піар (фото)


Чому не варто голосувати за Миколу Круця – саме із текстом такого змісту нещодавно на одномандатному виборчому окрузі №84(центр Тисмениця) з’явилися тисячі листівок, які нібито поширив громадський рух «Відсіч».

 

Ще 14 травня Громадський рух «Відсіч» започаткував кампанію «Помста за розкол країни», яка стала реакцією на ініціативу Партії Регіонів прийняти розкольницький і небезпечний для подальшого існування України законопроект Ківалова-Колісніченка «Про засади державної мовної політики». З того часу активісти руху викривають по всій Україні антизаконні дії ПР і кандидатів мажоритарників.

 

Проте на Прикарпаття вони прибули для того, щоб спростувати неправдиву інформацію про те, що від імені громадянського руху були поширені листівки проти Миколи Круця.

 

Сьогодні в Івано-Франківську представники руху провели прес-конференцію, на якій і пояснили, що компромативні листівки – не що інше як передвиборчий чорний піар, у якому просто використали ім’я руху «Відсіч» і до цього часу навіть не були знайомі із такою людиною як Микола Круць.

 

«Дані листівки є безглуздими фальшивками. І це можна легко перевірити. У своїй роботі ми опираємося на чіткі факти. А тому тут ми маємо справу з конкретним чорним піаром і брудними технологіями», - запевнила координатор руху Ольга Сало.

 

За її словами, листівки були видрукувані у кольорі, що громадський рух ніколи не робить, оскільки для цього потрібні великі кошти. Натомість, справжні листівки «Відсічі» є чорно-білими.

 

Також у тексті листівки є російськомовні фрази, які, за словами активістів, просто недопустимі для діяльності організації, яка декларує боротьбу проти тих, хто підтримав закон «Про засади мовної державної політики».

 

Одним із пунктів фальшивої листівки також є те, що Круць голосував за законопроект про мови та Харківські угоди, а насправді такого не було.

 

Окрім того, під час поширення інформативних матеріалів використані зовсім інші принципи. У той час як волонтери руху розклеюють їх або ж роздають особисто в руки, листівки проти прикарпатського політика були просто розкидані по вулицях Тисмениці, Тлумача й Галича, що й обурило мешканців краю, які почали дзвонити на гарячу лінію руху.

 

Втім, хто ж міг скористатися ім’ям нещодавно створеного Руху самі активісти поки що не знають і припускають, що це могло бути в першу чергу кампанія використана проти самого кандидата-мажоритарщика. Проте не хочуть, щоб ім’я громадського руху використовувалось у таких передвиборчих маніпулятивних цілях: «Ми не знаємо, хто це зробив. Чи це конкретно стосувалось Круця, чи нашого руху, але ми аж ніяк не хочемо, щоб наше ім’я, за яким стоять громадські активісти і сотні студентів, які працюють на добровільних засадах, використовувалось у  таких цілях», - підсумувала Ольга Сало.

 

 

 

 

 

 

 

 


13.08.2012 1751 0
Коментарі (0)

26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

413
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2528 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2548
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

590
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1000
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

1018

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1862

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4312

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3869 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2999
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1614
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4559 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1625
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1667
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

795