Відродження українського села та унеможливлення корупції: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Роман Вірастюк

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи. У виборчому окрузі №84 з центром у Тисмениці станом на 20 червня вже зареєстровано чотири кандидати, серед яких Роман Вірастюк - самовисуванець.


Хто такий Роман Вірастюк:

Народився 20 квiтня 1968 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор департаменту олімпійського спорту, Міністерство молоді та спорту України, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, самовисування.

Що обіцяє зробити: 

У своїй програмі зазначає, що докладе зусиль для розгляду та прийняття низки першочергових законів, спрямованих на:

1. Безпеку та територіальну цілісність держави. Відновлення територіальної цілісності України, звільнення її від російських військ, встановлення належного контролю над державним кордоном. 

2. Політичний розвиток. Виконавча влада має стати зручним інструментом для громадян.

3. Унеможливлення корупції. Оновлення антикорупційного законодавства та запровадження нових антикорупційних практик.

4. Економічний розвиток. Малий і середній бізнес має стати в пріоритеті розвитку країни, середній клас – основою її соціальної структури. 

5. Соціальний захист та гуманітарний розвиток. Забезпечення доступності якісних медичних послуг для громадян усіх регіонів країни.

6. Відродження українського села. Розвиток агропромислового комплексу, розвиток малого та середнього фермерства, що повинно лягти в основу боротьби з проблемою безробіття на селі.

Серед першочергових завдань у виборчому окрузі виокремлює такі:

  • підтримка важливих для краю і області проєктів на законодавчому рівні, в тому числі: будівництво та ремонт дорожньої інфраструктури, встановлення ефективної системи екологічного контролю над підприємствами та екологічного моніторингу природного середовища регіону;
  • забезпечення постійної роботи з громадянами, органами місцевого самоврядування, представницькими органами державної влади та іншими організаціями із вирішення актуальних проблем краю;
  • реалізація дієвої молодіжної політики: забезпечення умов отримання якісної освіти і спортивного виховання молоді, гарантованого працевлаштування молодих спеціалістів, підтримки молодих сімей та спортсменів, що відстоюють честь і славу України та Прикарпаття;
  • залучення інвестицій у розвиток сільського господарства Прикарпаття;
  • завершення процесу формування ОТГ в рамках політики децентралізації;
  • питання екологічної ситуації округу;
  • розвиток туристичного потенціалу Дністровського каньйону, що в перспективі стане поштовхом для розвитку супутніх інфраструктурних об’єктів (готелі, бази відпочинку та інше).

Детальніше із програмою Романа Вірастюка можна ознайомитися ТУТ.


Читайте також:

Розвиток медицини та заборона вирубувати ліси: що обіцяє кандидат Віталій Куйбіда

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук

Коли ми діждемося Вашингтона: з чим йде у нардепи мер Тисмениці Степан Сворак


20.06.2019 1256 1
Коментарі (1)

ліля 2019.06.20, 19:02

Веселий дядько

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2267
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1060
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1019
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2168
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3619
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2556 7

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

863

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

747

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

703

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

693
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10370
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1218
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5340
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1066
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2854
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1216
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

443
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

312 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

754
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

650
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

698