Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи.

У виборчому окрузі №83 з центром в Івано-Франківську, станом на 19 червня, вже зареєстровано три кандидати, серед яких діючий народний депутат Олександр Шевченко, який йтиме як самовисуванець.


Хто такий Олександр Шевченко:

Олександр Леонідович Шевченко (нар. 8 квітня 1971 року, м. Коломия Івано-Франківської області, Україна) – український бізнесмен, громадський діяч, політик, меценат. Автор ідеї, засновник та колишній директор гірськолижного курорту «Буковель». Народний депутат України 7-го (2014) та 8-го скликань.

Освіту здобув за спеціальностями радіомонтажник (диплом з відзнакою) та «Радіотехніка», кваліфікація «Радіоінженер»). Працював монтажником радіоапаратури 2-го розряду, менеджером з торгівлі підприємства.

Свою громадську діяльність Олександр Леонідович Шевченко розпочав у 2004 році, коли на базі гірськолижного курорту «Буковель», за його ініціативи, були започатковані декілька благодійних довгострокових акцій, проєктів та програм, спрямованих на підтримку малозабезпечених мешканців Івано-Франківської області та інших областей України. За його підтримки було започатковано низку програм з реабілітації та оздоровлення дітей хворих на ДЦП та дітей з інвалідністю, які мешкають в Івано-Франківській області.

У 2014 році був обраний депутатом Верховної Ради України по мажоритарному Івано-Франківському виборчому округу № 83 на позачергових виборах до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року.

 У Верховній раді 8 скликання є членом Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Не входить до складу будь-якої фракції.


Що обіцяє кандидат:

У своїй програмі кандидат зазначає, що лише на принципах Гідності та Правди ми збудуємо сильну модерну країну, яка забезпечить громадянам достаток, комфорт, безпеку, гармонію стосунків поміж людьми.

"У нас є потенціал, ресурси та воля для того, щоби посісти в новому світі лідируючі позиції", - відзначає Шевченко.

Обіцяє ухвалити законопроєкт, який спрямований на подолання системної корупції та підвищення відповідальності влади. Зокрема, йдеться про посилення кримінальної відповідальності для топ-корупціонерів – до пожиттєвого ув’язнення з конфіскацією майна, позбавлення СБУ та ГПУ невластивих функцій тиску на бізнес, завершення реформи незалежної судової гілки влади та скасування недоторканності народних депутатів.

Що ж стосується зовнішньої політики та протидії  агресії РФ то Олександр Шевченко має ряд ініціатив. Серед яких: уніфікація озброєнь за стандартами НАТО, Зовнішній курс України – в Європейський Союз і НАТО, боротьба за повернення окупованих територій на сході України та в Криму, захист українців за кордоном, звільнення українських політв’язнів та військовополонених з Росії, залучення інвестицій та новітніх технологій в Україну.

Якщо розглядати питання освіти, науки та медицини, то у нардепа є своє бачення.

"Стратегічний напрямок – повна безкоштовна освіта. Також, перегляд так званої «медреформи», порятунок системи охорони здоров’я України. Надання найвищого соціального статусу вчителям – від вихователя дитячого садка до професора університету", - йдеться у програмі Олександра Шевченка.

Також Шевченко має на меті розв'язати проблему розмитнення «євроблях» шляхом простого розмитнення автомобіля - єдиний митний платіж в 500 євро.

Не забув він і про Прикарпаття, для якого підготував програму будівництва доріг до кожного міста і села Івано-Франківщини з 10-річною гарантією за 5 років та обіцяє лобіювання інвестиційних можливостей Івано-Франківська та області, залучення світових інвестиційних фондів в економіку, інфраструктуру та туристичну галузь краю.


Читайте також:

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко


19.06.2019 1845 3
Коментарі (3)

лиля 2019.06.19, 20:30

Нормальна виборча программ, особливо про реформу медицини

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2834
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20975
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1927
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1312 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2333
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3999

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

636

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2107

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

786

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1379
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

54
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

439
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

972
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

62
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

712
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

711
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

657
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8151
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

723 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

847
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2129 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

795