Відбір на Євро-2020: календар та результати матчів

Кваліфікація на чемпіонат Європи 2020 року стартувала 21 березня і триватиме до листопада 2019 року.

Збірна України потрапила в групу В разом з командами Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу, пише Фіртка з посиланням на Факти.

Підопічні Андрія Шевченка розпочали відбір з виїзного матчу проти чинних чемпіонів Європи Португалії 22 березня 2019 року, а завершать виїзним поєдинком проти збірної Сербії 17 листопада 2019 року.

Група А

Команда І П Н П З П О
1.  Англія 8 7 0 1 37 6 21
2. Чехія 8 5 0 3 13 11 15
3. Косово 8 3 2 3 13 16 11
4. Болгарія 8 1 3 4 6 17 6
5. Чорногорія 8 0 3 5 3 22 3

 

1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
19:00 Болгарія 1:1 Чорногорія 21:45 Косово 1:1 Болгарія
21:45 Англія 5:0 Чехія 21:45 Чорногорія 1:5 Англія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
21:45 Чорногорія 1:1 Косово 21:45 Болгарія 2:3 Косово
21:45 Чехія 2:1 Болгарія 21:45 Чехія 3:0 Чорногорія
5 тур. 7.09 6 тур. 10.09
16:00 Косово 2:1 Чехія 21:45 Англія 5:3 Косово
19:00 Англія 4:0 Болгарія 21:45 Чорногорія 0:3 Чехія
7 тур. 11.10 8 тур. 14.10
21:45 Чорногорія 0:0 Болгарія 21:45 Болгарія 0:6 Англія
21:45 Чехія 2:1 Англія 21:45 Косово 2:0 Чорногорія
9 тур. 14.11 10 тур. 17.11
21:45 Англія 7:0 Чорногорія 19:00 Косово 0:4 Англія
21:45 Чехія 2:1 Косово 19:00 Болгарія 1:0 Чехія

Група В

Команда І П Н П З П О
1. Україна 8 6 2 0 17 4 20
2. Португалія 8 5 2 1 22 6 17
3. Сербія 8 4 2 2 17 17 14
4. Люксембург 8 1 1 5 7 16 4
5. Литва 8 0 1 7 5 25 1

 

1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
21:45 Люксембург 2:1 Литва 21:45 Люксембург 1:2 Україна
21:45 Португалія 0:0 Україна 21:45 Португалія 1:1 Сербія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
21:45 Литва 1:1 Люксембург 21:45 Сербія 4:1 Литва
21:45 Україна 5:0 Сербія 21:45 Україна 1:0 Люксембург
5 тур. 7.09 6 тур. 10.09
19:00 Литва 0:3 Україна 21:45 Литва 1:5 Португалія
21:45 Сербія 2:4 Португалія 21:45 Люксембург 1:3 Сербія
7 тур. 11.10 8 тур. 14.10
21:45 Португалія 3:0 Люксембург 21:45 Литва 1:2 Сербія
21:45 Україна 2:0 Литва 21:45 Україна 2:1 Португалія
9 тур. 14.11 10 тур. 17.11
21:45 Португалія 6:0 Литва 16:00 Люксембург 0:2 Португалія
21:45 Сербія 3:2 Люксембург 16:00 Сербія 2:2 Україна

Група С

Команда І П Н П З П О
1. Німеччина 8 7 0 1 30 7 21
2. Нідерланди 8 6 1 1 24 7 19
3. Пн.Ірландія 8 4 1 3 9 13 13
4. Білорусь 8 1 1 6 4 16 4
5. Естонія 8 0 1 7 2 26 1

 

1 тур. 21.03 2 тур. 24.03
21:45 Нідерланди 4:0 Білорусь 21:45 Нідерланди 2:3 Німеччина
21:45 Пн.Ірландія 2:0 Естонія 21:45 Пн.Ірландія 2:1 Білорусь
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
21:45 Естонія 1:2 Пн.Ірландія 21:45 Білорусь 0:1 Пн.Ірландія
21:45 Білорусь 0:2 Німеччина 21:45 Німеччина 8:0 Естонія
5 тур. 6.09 6 тур. 9.09
21:45 Німеччина 2:4 Нідерланди 21:45 Пн.Ірландія 0:2 Німеччина
21:45 Естонія 1:2 Білорусь 21:45 Естонія 0:4 Нідерланди
7 тур. 10.10 8 тур. 13.10
21:45 Білорусь 0:0 Естонія 19.00 Білорусь 1:2 Нідерланди
21:45 Нідерланди 3:1 Пн.Ірландія 21:45 Естонія 0:3 Німеччина
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
21:45 Пн.Ірландія 0:0 Нідерланди 21:45 Нідерланди 5:0 Естонія
21:45 Німеччина 4:0 Білорусь 21:45 Німеччина 6:1 Пн.Ірландія

Група D

Команда І П Н П З П О
1. Швейцарія 8 5 2 1 19 6 17
2. Данія 8 4 4 0 23 6 16
3. Ірландія 8 3 4 1 7 5 13
4. Грузія 8 2 2 4 7 11 8
5. Гібралтар 8 0 0 8 3 31 0

 

1 тур. 23.03 2 тур. 26.03
16:00 Грузія 0:2 Швейцарія 21:45 Ірландія 1:0 Грузія
19:00 Гібралтар 0:1 Ірландія 21:45 Швейцарія 3:3 Данія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
19:00 Грузія 3:0 Гібралтар 21:45 Ірландія 2:0 Гібралтар
21:45 Данія 1:1 Ірландія 21:45 Данія 5:1 Грузія
5 тур. 5.09 6 тур. 8.09
21:45 Гібралтар 0:6 Данія 19:00 Грузія 0:0 Данія
21:45 Ірландія 1:1 Швейцарія 19:00 Швейцарія 4:0 Гібралтар
7 тур. 12.10 8 тур. 15.10
16:00 Грузія 0:0 Ірландія 21:45 Гібралтар 2:3 Грузія
19:00 Данія 1:0 Швейцарія 21:45 Швейцарія 2:0 Ірландія
9 тур. 15.11 10 тур. 18.11
21:45 Данія 6:0 Гібралтар 21:45 Ірландія 1:1 Данія
21:45 Швейцарія 1:0 Грузія 21:45 Гібралтар 1:6 Швейцарія

Група E

Команда І П Н П З П О
1. Хорватія 8 5 2 1 17 7 17
2. Вельс 8 4 2 2 10 6 14
3. Словаччина 8 4 1 3 13 11 13
4. Угорщина 8 4 0 4 8 11 12
5. Азербайджан 8 0 1 7 5 18 1

 

1 тур. 21.03 2 тур. 24.03
21:45 Хорватія 2:1 Азербайджан 16:00 Вельс 1:0 Словаччина
21:45 Словаччина 2:0 Угорщина 19:00 Угорщина 2:1 Хорватія
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
16:00 Хорватія 2:1 Вельс 19:00 Азербайджан 1:5 Словаччина
19:00 Азербайджан 1:3 Угорщина 21:45 Угорщина 1:0 Вельс
5 тур. 6.09 6 тур. 9.09
21:45 Словаччина 0:4 Хорватія 19:00 Азербайджан 1:1 Хорватія
21:45 Вельс 2:1 Азербайджан 21:45 Угорщина 1:2 Словаччина
7 тур. 10.10 8 тур.13.10
21:45 Хорватія 3:0 Угорщина 19:00 Угорщина 1:0 Азербайджан
21:45 Словаччина 1:1 Вельс 21:45 Вельс 1:1 Хорватія
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
19:00 Азербайджан 0:2 Вельс 21:45 Словаччина 2:0 Азербайджан
21:45 Хорватія 3:1 Словаччина 21:45 Вельс 2:0 Угорщина

Група F

Команда І П Н П З П О
1. Іспанія 10 8 2 0 31 5 26
2. Швеція 10 6 3 1 23 9 21
3. Норвегія 10 4 5 1 19 11 17
4. Румунія 10 4 2 4 17 15 14
5. Фарерські о-ви 10 1 0 9 4 30 3
6. Мальта 10 1 0 9 3 27 3

 

1 тур. 23.03 2 тур. 26.03
19:00 Мальта 2:1 Фарери 21:45 Мальта 0:2 Іспанія
19:00 Швеція 2:1 Румунія 21:45 Норвегія 3:3 Швеція
21:45 Іспанія 2:1 Норвегія 21:45 Румунія 4:1 Фарери
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
21:45 Норвегія 2:2 Румунія 21:45 Іспанія 3:0 Швеція
21:45 Фарери 1:4 Іспанія 21:45 Мальта 0:4 Румунія
21:45 Швеція 3:0 Мальта 21:45 Фарери 0:2 Норвегія
5 тур. 5.09 6 тур. 8.09
21:45 Норвегія 2:0 Мальта 16:00 Румунія 1:0 Мальта
21:45 Румунія 1:2 Іспанія 19:00 Іспанія 4:0 Фарери
21:45 Фарери 0:4 Швеція 21:45 Швеція 1:1 Норвегія
7 тур. 12.10 8 тур. 15.10
19:00 Фарери 0:3 Румунія 21:45 Румунія 1:1 Норвегія
21:45 Мальта 0:4 Швеція 21:45 Фарери 1:0 Мальта
21:45 Норвегія 1:1 Іспанія 21:45 Швеція 1:1 Іспанія
9 тур. 15.11 10 тур. 18.11
19:00 Норвегія 4:0 Фарери 21:45 Іспанія 5:0 Румунія
21:45 Іспанія 7:0 Мальта 21:45 Мальта 1:2 Норвегія
21:45 Румунія 0:2 Швеція 21:45 Швеція 3:0 Фарери

Група G

Команда І П Н П З П О
1.  Польща 10 8 1 1 18 5 25
2.  Австрія 10 6 1 3 19 9 19
3.  Македонія 10 4 2 4 12 13 14
4. Словенія 10 4 2 4 16 11 14
5.  Ізраїль 10 3 2 5 16 18 11
6.  Латвія 10 1 0 9 3 28 3

 

1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
21:45 Австрія 0:1 Польща 19:00 Ізраїль 4:2 Австрія
21:45 Ізраїль 1:1 Словенія 21:45 Польща 2:0 Латвія
21:45 Македонія 3:1 Латвія 21:45 Словенія 1:1 Македонія
3 тур. 7.06 4 тур. 10.06
 21:45  Австрія 1:0  Словенія  21:45  Латвія 0:5  Словенія
 21:45  Латвія 0:3  Ізраїль  21:45  Польща 4:0  Ізраїль
 21:45  Македонія 0:1  Польща  21:45  Македонія 1:4  Австрія
5 тур. 5.09 6 тур. 9.09
21:45 Ізраїль 1:1 Македонія 21:45 Латвія 0:2 Македонія
5 тур. 6.09 21:45 Польща 0:0 Австрія
21:45 Австрія 6:0 Латвія 21:45 Словенія 3:2 Ізраїль
21:45 Словенія 2:0 Польща   8 тур. 13.10
    7 тур. 10.10  21:45  Словенія  0:1  Австрія
 21:45  Австрія  3:1  Ізраїль  21:45  Польща  2:0  Македонія
 21:45  Латвія  0:3  Польща     8 тур. 15.10
 21:45  Македонія  2:1  Словенія  21:45  Ізраїль  3:1  Латвія
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
19:00 Словенія 1:0 Латвія  21:45 Латвія 1:0 Австрія
 21:45 Ізраїль 1:2 Польща  21:45 Польща 3:2 Словенія
 21:45 Австрія 2:1 Македонія  21:45 Македонія 1:0 Ізраїль

Група H

Команда І П Н П З П О
1. Франція 10 8 1 1 25 6 25
2. Туреччина 10 7 2 1 18 3 23
3. Ісландія 10 6 1 3 14 11 19
4. Албанія 10 4 1 5 16 14 13
5. Андорра 10 1 1 8 3 20 4
6. Молдова 10 1 0 9 3 26 3
1 тур. 22.03 2 тур. 25.03
21:45 Албанія 0:2 Туреччина 19:00 Туреччина 4:0 Молдова
21:45 Андорра 0:2 Ісландія 21:45 Андорра 0:3 Албанія
21:45 Молдова 1:4 Франція 21:45 Франція 4:0 Ісландія
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
16:00 Ісландія 1:0 Албанія 21:45 Албанія 2:0 Молдова
19:00 Молдова 1:0 Андорра 21:45 Андорра 0:4 Франція
21:45 Туреччина 2:0 Франція 21:45 Ісландія 2:1 Туреччина
5 тур. 7.09 6 тур. 10.09
19:00 Ісландія 3:0 Молдова 21:45 Албанія 4:2 Ісландія
21:45 Туреччина 1:0 Андорра 21:45 Молдова 0:4 Туреччина
21:45 Франція 4:1 Албанія 21:45 Франція 3:0 Андорра
7 тур. 11.10 8 тур. 14.10
21:45 Ісландія 0:1 Франція 21:45 Ісландія 2:0 Андорра
21:45 Андорра 1:0 Молдова 21:45 Молдова 0:4 Албанія
21:45 Туреччина 1:0 Албанія 21:45 Франція 1:1 Туреччина
9 тур. 14.11 10 тур. 17.11
19:00 Туреччина 0:0 Ісландія 21:45 Албанія 0:2 Франція
21:45 Франція 2:1 Молдова 21:45 Андорра 0:2 Туреччина
21:45 Албанія 2:2 Андорра 21:45 Молдова 1:2 Ісландія

Група I

Команда І П Н П З П О
1.  Бельгія 10 10 0 0 40 3 30
2.  Росія 10 8 0 2 33 8 24
3.  Шотландія 10 5 0 5 16 19 15
4. Кіпр 10 3 1 6 15 20 10
5.  Казахстан 10 3 1 6 13 17 10
6.  Сан-Марино 10 0 0 10 1 51 0

 

1 тур. 21.03 2 тур. 24.03
17:00 Казахстан 3:0 Шотландія 16:00 Казахстан 0:4 Росія
19:00 Кіпр 5:0 Сан-Марино 19:00 Сан-Марино 0:2 Шотландія
21:45 Бельгія 3:1 Росія 21:45 Кіпр 0:2 Бельгія
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
19:00 Росія 9:0 Сан-Марино 17:00 Казахстан 4:0 Сан-Марино
21:45 Бельгія 3:0 Казахстан 21:45 Бельгія 3:0 Шотландія
21:45 Шотландія 2:1 Кіпр 21:45 Росія 1:0 Кіпр
5 тур. 6.09 6 тур. 9.09
21:45 Кіпр 1:1 Казахстан 21:45 Росія 1:0 Казахстан
21:45 Сан-Марино 0:4 Бельгія 21:45 Сан-Марино 0:4 Кіпр
21:45 Шотландія 1:2 Росія 21:45 Шотландія 0:4 Бельгія
7 тур. 10.10 8 тур. 13.10
17:00 Казахстан 1:2 Кіпр 16:00 Казахстан 0:2 Бельгія
21:45 Бельгія 9:0 Сан-Марино 19:00 Кіпр 0:5 Росія
21:45 Росія 4:0 Шотландія 19:00 Шотландія 6:0 Сан-Марино
9 тур. 16.11 10 тур. 19.11
16:00 Кіпр 1:2 Шотландія 21:45 Бельгія 6:1 Кіпр
19:00 Росія 1:4 Бельгія 21:45 Сан-Марино 0:5 Росія
19:00 Сан-Марино 1:3 Казахстан 21:45 Шотландія 3:1 Казахстан

Група J

Команда І П Н П З П О
1.  Італія 10 10 0 0 37 4 30
2.  Фінляндія 10 6 0 4 16 10 18
3.  Греція 10 4 2 4 12 14 14
4. Боснія і Герцеговина 10 4 1 5 20 17 13
5. Вірменія 10 3 1 6 14 25 10
6.  Ліхтенштейн 10 0 2 8 2 31 2

 

1 тур. 23.03 2 тур. 26.03
21:45 Італія 2:0 Фінляндія 19:00 Вірменія 0:2 Фінляндія
21:45 Боснія і Герцеговина 2:1 Вірменія 21:45 Боснія і Герцеговина 2:2 Греція
21:45 Ліхтенштейн 0:2 Греція 21:45 Італія 6:0 Ліхтенштейн
3 тур. 8.06 4 тур. 11.06
19:00 Вірменія 3:0 Ліхтенштейн 21:45 Греція 2:3 Вірменія
19:00 Фінляндія 2:0 Боснія і Герцеговина 21:45 Італія 2:1 Боснія і Герцеговина
21:45 Греція 0:3 Італія 21:45 Ліхтенштейн 0:2 Фінляндія
5 тур. 5.09 6 тур. 8.09
19:00 Вірменія 1:3  Італія 19:00  Вірменія 4:2  Боснія і Герцеговина
21:45 Боснія і Герцеговина 5:0  Ліхтенштейн 21:45  Греція 1:1  Ліхтенштейн
21:45 Фінляндія 1:0  Греція 21:45  Фінляндія 1:2  Італія
7 тур. 12.10 8 тур. 15.10
19:00 Боснія і Герцеговина 4:1  Фінляндія 21:45  Греція 2:1 Боснія і Герцеговина
21:45  Італія 2:0  Греція 21:45  Ліхтенштейн 0:5 Італія
21:45  Ліхтенштейн 1:1  Вірменія 21:45  Фінляндія 3:0 Вірменія
9 тур. 15.11 10 тур. 18.11
19:00 Вірменія 0:1 Греція 21:45 Греція 2:1 Фінляндія
19:00 Фінляндія 3:0 Ліхтенштейн 21:45 Італія 9:1 Вірменія
21:45 Боснія і Герцеговина 0:3 Італія 21:45 Ліхтенштейн 0:3 Боснія і Герцеговина

 


20.11.2019 1951
Коментарі ()

21.10.2021
Тіна Любчик

На Коломийщині проживає та займається улюбленою справою перша дівчина-вівчар в Україні – Уляна Сулятицька. 26-річна господиня розповіла Фіртці, чому обрала саме таку діяльність та як справляється з кількома сотнями овець та кіз у господарстві.

262
19.10.2021
Уляна Мокринчук

Літо закінчилося, а це означає, що деяких людей може турбувати осінній морок. Його часто називають осінньою «депресією», «хандрою», журналістка Фіртки поспілкувалась з людьми, які відчувають симптоми осінньої хандри та з психологинею, яка знає, як з нею боротись.

713
17.10.2021
Христина Савчин

За підсумками 2020 року Івано-Франківська область зайняла друге місце в Україні за кількістю внутрішніх туристів та кількістю іноземних туристів, яких обслуговували туроператори та турагенти.

775
16.10.2021
Олег Ущенко

З 2014 року, після агресії Росії в Україні заговорили про «патріотичне українське кіно». До того майже всі продакшини в Україні були орієнтовані на російський інформаційний простір. А те, що зрідка знімалося на українську тему, з багатьох причин не зачіпало глядача.

757
15.10.2021
Христина Савчин

Журналісти Фіртки вирішили піти в рейд з працівниками Комунального підприємства «Муніципальна інспекція «Добродій», щоб поглянути, як проходить звичайний день інспекторів, та які порушення найбільш популярні у місті.  

1191
14.10.2021
Сергій Білий

Його шлях на фронт пролягав через осмислення, сумніви і навіть страждання. Адже на тій війні загинув його рідний брат і це наклало свій відбиток на ставлення рідних до обраного ним шляху.

1532 2

Звернувся до СБУ, щодо діяльності Служби Безпеки Хлібних Інвестицій та Цархлібу, а також кримінального авторитета Сайрана (громадянин РФ із Криму), який очолює ці незаконні збройні формування та веде терористичну діяльність, зокрема 20 жовтня організував напад на моє помешкання.

140

Українська Повстанська Армія нині - це ми всі - правдиві патріоти України, незалежно від партійно - політичної приналежності. Всі для кого понад усе Україна, а не " корито ". Хто не за зрадників, холуїв і пристосуванців, а за Коновальця, Бандеру й Шухевича, за Бога і Україну та українців.  

1368

То була епоха безкінечної студентської смути та оптимізму. При чому те і те існувало паралельно і, якщо бути до кінця чесним, то одне-одному абсолютно не заважало. У повітрі густо пахло революцією, духами студенток і їх губними помадами. А в гуртожитках і «на хатах» студентська молодь затирала головки тодішніх касетників (були за сивої давнини такі девайси) піснями «Бютифул Карпати», «Ми помрем не в Парижі» та «Франсуа».

1624

Спочатку був Ян Флемінг. І він народив Джеймса Бонда. «Сер Джеймс Бонд» - Представлявся він майже 60 років з екранів більше ніж на 80-ти мовах.

1896
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

1455
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

10636
18.06.2021

В Україні, за останні 12 місяців кількість пошукових запитів українських користувачів зі словом "рецепт" зросла на 29%.

15587
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

346
17.10.2021

На Тисмениччині відбулася Архиєрейська літургія, яку очолив митрополит Володимир Війтишин. Про це повідомляє кореспондентка Фіртки. Відомо, що у селі Нова Липівка організували освячення іконостасу у храмі Пресвятої Трійці. «Унікальність нашог

1578 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

2205
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

11371
12.10.2021

Місія "Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю (CMIFF)" – привернути увагу до збереження Карпатських гір та популяризувати край, який має неймовірний потенціал для кіновиробництва.

1207
18.10.2021

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ в Україні призупинила свою діяльність на Донбасі. Про це очільник місії Яшар Халід Чевік повідомив у неділю, 17 жовтня, повідомляє Фіртка з посиланням на інформацію Reuters. «Через побоювання за нашу без

500
10.10.2021

За результатами поіменного голосування про призначення Руслана Стефанчука новим спікером Верховної Ради лише один народний депутат виходець з Прикарпаття утримався, решта народних депутатів проголосували "за".

1386
03.10.2021

Другого жовтня керівництво фракції передало народним депутатам бланки для збирання підписів під коллективною ініціативою про відкликання Голови Верховної Ради України з займаної посади, а вже станом на 17.30 годину суботи під ініціативою зібрали понад 150 підписів народних обранців.

2235
23.09.2021

Законопроєкт № 5599, внесений на розгляд парламенту Президентом України, підтримали 279 народних обранців з 379 зареєстрованих у сесійній залі.

3570