В Україні Путін мститься всьому світу

Те, що зараз відбувається в Україні – не просто війна між двома державами. За незалежність, території, ресурси, безпечне чи багате майбутнє. Те, що зараз відбувається в Україні – це смертельне протистояння двох світів: цивілізованого і дикунського. Це глобальна битва добра проти зла!

Напавши на Україну під надуманими, висмоктаними з брудного пропагандистського пальця приводами, путінська Росія остаточно перейшла в розряд країн-ізгоїв.

Як наслідок – припинення її авіасполучення зі світом, розірвання міжнародних бізнес-зв’язків, ізоляція від світового спорту та культури, жорстка воєнна цензура, а в недалекій перспективі – відчутне зубожіння населення.

На додаток, підступно вдаривши по Україні, Росія стала терористичною державою №1 у світі. Її солдатня і далі пре через наш кордон часто без розпізнавальних знаків, її ракети, бомби та снаряди падають на наші міста і села, вбиваючи мирних мешканців, жінок і дітей.

Паралелі з нападом гітлерівської Німеччини в 1941 році – очевидні. Війна навіть почалася в той самий час – рівно о 4-ій ранку!

Як не дивно, але на чолі цієї новітньої орди, цих військ зла стоїть не якийсь помітний полководець, а сірий і миршавий екскадебіст. (Хоча «екс» тут, напевно, зайве, бо колишніх кадебістів, як відомо, не буває). Не надто освічений, ідеологічно затурканий, закомплексований і, як подейкують, смертельно хворий. Він ховається десь у бункері, а його озброєні до зубів армади вже тиждень топчуть, нищать і шматують «братню» Україну...

На початку 2000-го, коли Борис Єльцин передав йому віжки від держави, а всі світові медіа запитували: «Who is Mr. Putin?», росіяни жартували: скоро дізнаєтесь! Точно: минуло лише вісім місяців і світ побачив, що то за новий лідер нації.

читайте також: «Ми вісім років живемо в аналогічних загрозах російського вторгнення»: як зберігати спокій у тривожні часи

Кревно оберігаючи якісь військові таємниці, він втратив час для порятунку екіпажу з атомного підводного човна «Курськ», що потерпів аварію у Баренцевому морі. Усі 118 моряків загинули. А згодом на запитання американського журналіста, що сталося з човном, лише цинічно кинув: «Він затонув».

На його совісті також знищення незалежного телеканалу «НТВ», війна проти Грузії, названа «примусом до миру», анексія Криму, створення і підтримка сепаратистських «ДНР» і «ЛНР», вбивства політичних опонентів як у Росії, так і за кордоном...

Нарешті – «денацифікація і демілітаризація» України, що скидається на геноцид!

Якби існували якісь вимірювальні прилади для цинічної брехні, то вони всі б позашкалювали й погоріли, коли Путін та його камарилья розпатякують про Україну. Про «київську хунту» та використання її Заходом, щоб стримати розвиток Росії. Про «шайку наркоманів і неонацистів, яка засіла в Києві та взяла в заручники весь український народ».

читайте також: Мінський протокол: виконати неможливо розірвати

І це до того, що Президент України Володимир Зеленський, за національністю єврей, обраний на демократичних виборах. А після перших героїчних днів українського опору російській агресії його підтримка у народі зросла втричі, сягнувши за 90%.

Ненависть Путіна до України є настільки великою і неадекватною, що раціонально пояснити її неможливо. Навряд чи причина – тільки в тому, що Україна категорично не хоче повертатися в російсько-радянське імперське стійло, і більш «нічого особистого».

Мотив насправді може бути простим, як двері. Надто амбітні й закомплексовані люди бувають дуже образливими та мстивими. Навіть у дрібницях. Існує версія, що російського опозиціонера Боріса Нємцова сім років тому вбили за кількасот метрів від Кремля нібито через те, що він публічно обізвав Путіна «й...бнутим».

Може, й у випадку з Україною є місце особистій помсті Путіна за якісь дрібні, але сильно роздуті в його хворобливій уяві, образи? Може, наприклад, інтенсивні обстріли здебільшого російськомовного Харкова пов’язані частково і з тим, що саме від футбольних фанатів тамтешнього «Металіста» світ уперше почув невмируще «Путін – х...йло!»?

Зрозуміло, що агресією проти України Путін мститься не тільки непокірним і волелюбним українцям, а всьому цивілізованому світові. За відкритість, демократичність, інакшість. А також за розпад СРСР, який він вважає найбільшою геополітичною катастрофою ХХ століття. І ще за багато чого, що він там собі понапридумував.

З того божевілля, яке сьогодні відбувається по всій ще вчора мирній Україні, ясно, що Путін не просто дико ображений на весь світ, а хворий, як то кажуть, на всю голову!

У світі вже давно переймаються тим, наскільки адекватним є російський фюрер. Адже у його віданні – ядерна валізка з так званою «червоною кнопкою», а значить – і майбутнє світу.

Нині, коли захлинувся бліцкриг, він вже відкрито грозить цим «аргументом» – наказав «перевести сили стримування російської армії в особливий режим несення бойового чергування».

Перед атакою на Україну він попередив: «Ми готові до всього. Для всіх збоку, хто спробує завадити: відповідь Росії призведе до таких наслідків, з якими ви ніколи не стикалися».

Але, побачивши, як б’ється Україна, у світі не злякалися. З перших днів агресії в Україну надходить безпрецедентна допомога (військова, фінансова, гуманітарна) і величезна моральна підтримка з дуже багатьох країн. На Росію ж накладені жорсткі фінансово-економічні санкції, щоб підірвати її економіку та ВПК.

А це означає, що світ, який довго й терпляче намагався зрозуміти та умиротворити Путіна, вже доходить висновку, що зрозуміти та умиротворити його не можна. Путіна можна тільки знищити!


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

В Івано-Франківську формують бойове стрілецьке відділення: потрібна техніка

Воюють проти своїх: військовий корабель РФ підбив російський літак

У Генштабі оприлюднили інформацію про втрати окупантів у бойовій техніці

Сили противника слабшають - головнокомандувач ЗСУ

Противник зазнає втрат, тримаємось. Оперативна інформація зі сходу України

Зберігати спокій і дотримуватися вказівок: що робити, якщо лунають сирени

Воєнний стан на Прикарпатті: на в'їздах до області запровадять блокпости, а на вулицях міст - посилене патрулювання поліції

На потреби поранених: де в Івано-Франківській області можна здати донорську кров

Понад 60% мешканців західних регіонів готові чинити опір Росії: 39,7% – зі зброєю в руках

Майже 40% мешканців західних регіонів вірять, що існує реальна загроза нападу Росії

Бліцопитування: чи вірять франківці у можливий напад Росії на Україну


02.03.2022 Тарас Ткачук 7544 1
Коментарі (1)

dfdf 2022.03.09, 11:18

Дивне протистояння, якщо українською територією росія і дальше прокачує свій газ заробляючи долари з "цивілізацією"

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1822
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1794
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1778
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5285 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2080 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1459

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

619

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

712

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

909

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

943
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1675
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3610
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10186
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26061
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10096 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7658
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

843
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1346
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

319
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1209
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

798
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1020