В лавах прикарпатських рятувальників поповнення

 

Урочистим  подвійним святом стало відзначення 29 січня Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони України – людей, котрі кращі роки свого життя присвятили мужній та героїчній професії – у Територіальному управлінні МНС в Івано-Франківській області.

 

Адже саме цей день став знаменним і для  слухачів  чергового випуску курсів первинної професійної підготовки за робітничою професією «Пожежний-рятувальник» Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Івано-Франківської області – 43 випускники склали Присягу працівника МНС на вірність українському народові.

 

Як найшанованіших гостей зустрічали в урочистій залі ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони Прикарпаття. Сивочолі чоловіки, у яких за плечима не одна сотня тривожних викликів та врятовані людські життя, наче повернулися у свою молодість, стираючи межу між поколіннями.

 

Один за одним виходили ма­­йбутні рятувальники з шеренг для складання Присяги та от­римання свідоцтва. Чітке карбування кроку, слова Присяги, вимовлені з хвилюва­нням, міцний потиск руки, декі­ль­ка щирих напутніх слів з уст керівництва – і кожен, по­ве­ртаючись в ряди своїх колег, усвідомлював Богом дану для нього місію.

 

Запрошений на урочистості отець Володимир, настоятель храму Святих Воло­димира і Ольги, поблагословив нове поповнення рятувальників Прикарпаття та зазначив, що саме ці відважні люди покликані Богом допомагати людям, стати їх ангелами-охоронцями, рятуючи від біди.

 

З успішним завершенням на­вчання випускників курсів привітав начальник Територіального управління МНС в області полковник служби цивільного захисту Володимир Чер­не­цький,  зазначивши, що у такий важливий день ко­жен із рятувальників перегортає для себе нову сторі­н­ку життя, стаючи представником мужньої професії, сповненої неоціненного досвіду та  ба­­гатих традицій. Також керівник обласного рятувального відомства привітав шановних батьків випускників та подякував їм за те, що вони виростили таких мужніх і сміливих синів.

 

Урочистості продовжилися нагородженнями. За довголітню сумлінну працю та вагомий внесок у виховання молодого покоління пожежних-рятувальників у дусі патріотичного ставлення до державної справи і сумлі­нного виконання службових обо­в’я­зків та з нагоди Дня вшанування ветеранів та пенсіонерів пожежної охорони начальник Територіального управління МНС в області Володимир Чернецький нагородив вете­ранів та пенсіонерів пожежної охорони Прикарпаття   відзнаками,  Почесними грамотами  та Подяками.  


30.01.2013 1932 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2160
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1946
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1962
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5826 50
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2246 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1590

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

866

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

930

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1156

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1106
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1859
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3777
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10399
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26276
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10288 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7812
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

990
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

372
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

385
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

466
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1381
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

983