В Івано-Франківську стартував конкурс для старшокласників «Булінг – історії, які не розповідають»

Університет Короля Данила, спільно з Estonian Embassy in Kiev, оголошують прийом робіт на конкурс для учнів 9-11 класів «Булінг – історії, які не розповідають (причини, наслідки, відповідальність, профілактика)».

Конкурс проводиться з метою залучення  старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми – булінгу (англ. bully – залякувати, цькувати, задирати) – прояву агресії з подальшим залякуванням особистості, цькування та погрози, моральне приниження), його причин, наслідків, можливих заходів протидії та притягнення до відповідальності, профілактики.

«Щороку в Університеті Короля Данила відбуваються різні наукові симпозіуми і кожного разу ми намагаємося приєднати до них наукову складову для учнів 9-11 класів. Ми обираємо тему, цікаву для старшокласників. Коли у нас проходив симпозіум по торгівлі людьми, ми брали ще й тему протидії торгівлі дітьми, щоб діти побачили проблему і змогли не стати її жертвою. Коли відбувалася конференція, присвячена тверезості, ми проводили конкурс з протидії алкоголізму.

Зараз ми вирішили взяти таку тему, як булінг, в рамках симпозіуму «Гуманізація кримінальної відповідальності». Булінг – це дуже вузька грань, оскільки, якщо він переходить певну межу, винуватців очікує кримінальна відповідальність. Усі чомусь думають, що кримінальна відповідальність стосується лише дорослих людей, але за певні злочини, пов’язані з насильством, відповідальність несуть і з 14-річного віку. Такий захід важливо провести, щоб привернути увагу старшокласників до цієї проблеми», – наголошує проректор з наукової роботи Університету Короля Данила Олександр Острогляд.

Конкурсні роботи виконуються у вигляді одного слайду за допомогою Microsoft PowerPoint або на папері формату А1 за допомогою будь-яких засобів та в електронному варіанті надсилаються на електронну адресу ostrohlyad@gmail.com з поміткою «На конкурс», або в оригінальному (малюнок, колаж тощо) приймаються до 2 листопада 2018 року включно за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю. Кращі роботи будуть розміщені на офіційній сторінці університету. Оголошення результатів – 16 листопада 2018 року.

Участь у конкурсі безкоштовна.   

Надсилаючи матеріали (слайд, малюнок тощо) на конкурс, учасник повинен зважати на дотримання у роботі необхідних умов:

  • зміст і сюжет не повинні суперечити законодавству України;
  • текст має бути коротким, лаконічним та оригінальним;
  • наявність у матеріалі емоційного забарвлення, носіями якого є колір, світло, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо;
  • відсутність відомостей, які суперечать дійсності (недостовірні відомості);
  • робота повинна бути виконана державною мовою.

Категорично забороняється використовувати чужі тексти чи ідеї дизайну (повністю чи частково).

Робота може бути виконана одноосібно або авторським колективом.

За результатами Конкурсу переможцям присуджуються 1, 2 і 3-є місця.

Автор роботи, якій буде присуджене 1 місце, отримує грошову нагороду у розмірі 1000 грн і сертифікат на 100% знижку на навчання в Університеті Короля Данила.

Особа, яка займе 2-е місце отримає грошову нагороду у розмірі 500 грн і сертифікат на 50% знижку на навчання в Університеті Короля Данила. За 3-є місце передбачена 30% знижка на навчання в Університеті Короля Данила.

 


04.10.2018 976
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2857
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21009
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1939
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1322 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2340
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4017

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

651

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2115

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

795

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1386
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

91
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

443
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

979
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

98
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

724
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

720
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

664
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8176
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

749 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

856
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2136 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

799