Працюючи на світовому рівні як член Наглядової ради Міжнародної академії мистецтва та науки ще на початку 2010-х Богдан Гаврилишин, український, канадський та швейцарський економіст, громадський діяч, меценат, член Римського клубу, іноземний член НАН України, дійшов висновку, щоб успішно розвиватися, потрібно брати на себе відповідальність на всіх рівнях.
У 2014 році він створив Декларацію відповідальності людини, де у 15-ти пунктах розмістив суть і вірний шлях успішного розвитку людства.
«Я щаслива, що протягом двох років маю можливість проживати в Україні, зокрема в Івано-Франківську. Пригадую, як батько завжди розповідав, що вірить в українських людей, їхню силу та освіченість.Казав, що Україна має все для того, щоб бути незалежною та процвітаючою державою, проте на всіх рівнях суспільства потрібно проводити зміни.І сьогодні кожен українець відповідальний перед Збройними Силами, перед собою за майбутнє своєї країни», - каже співзасновниця фонду, донька Богдана Гаврилишина Патриція Шморгун-Гаврилишин.
«Запрошуємо ознайомитися з Декларацією відповідальності людини у творчій інтерпретації ілюстраторів і в такий спосіб поглянути на відповідальність як частину наших щоденних дій, орієнтир для прийняття рішень та співпраці з іншими.Відповідальність – це про дії з любов’ю до себе, інших, світу.Ці навички варто повторювати протягом 21 дня, протягом року ви зможете їх усі освоїти - це значно покращить ваше життя.Також Фонд започаткував ініціативу, яка стала щорічною - Марафон відповідальності, метою якої є поширення цінностей відповідальності серед українців та українок.Символізм марафону полягає у невеликому завданні: висадити і зростити соняшник сорту "Богдан Гаврилишин".Дуже символічним є, коли одне зернятко соняха проростає у красиву квітку і дає сотні плодів – так і ваші життєві історії відповідальних дій надихають та множаться!», - запевняє голова фонду Маріанна Єлейко.
Мета Тихого фестивалю відповідальності — об’єднати українців навколо спільних цінностей, відповідальності та взаємодії.
«Про Богдана Гаврилишина знаємо багато, оскільки це пластун та велика людина, яка завжди була другом України.
Дуже хочемо, щоб сучасна українська молодь мала можливість долучитися до проєктів, які пропонує Фонд.
Ці ілюстрації креативно відображають суть кожного пункту Декларації і тотожні із 14 точками Пластового Закону, якого намагаються дотримуватися пластуни упродовж всього життя», - кажуть відвідувачки експозиції пластунки куреня "Блискавки".
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Пластуни Івано-Франківська отримали Вифлеємський Вогонь Миру (ФОТО)
В Івано-Франківську відкрили новий пластовий рік (ФОТО)
Бути вірним Богу та Україні: в Івано-Франківську Пласт відзначив 111 річницю (ФОТО)