В Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбулося вручення дипломів магістра

Сьогодні, 14 березня, у приміщенні Івано-Франківської академії Івана Золотоустого відбулося вручення дипломів для магістрів спеціальності «Богослов’я», заочної форми навчання.

У заході взяв участь Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин.

На врученні дипломів були присутні ректорат та викладачі академії, зокрема, ректор о. д-р Олег Каськів, проректор з науково-педагогічної роботи п. Олег Білоус, секретар ректорату о. Роман Боярський, професор кафедри богослов’я о. д-р Річард Горбань та о. Віталій Деркач.

Розпочався захід виконанням духовного гімну України «Боже, Великий Єдиний», його виконали брати-семінаристи, які навчаються в Івано-Франківській духовній семінарії.

Відтак із вітальним словом до випускників звернувся Владика Микола, який побажав випускникам ніколи не зупинятися на досягненому.


Кожен кінець – початок нового

«Хочу вам пригадати одну річ, яку ви й так добре знаєте. Закінчення чогось – початок нового етапу. Тому я радий вітати вас із цим закінченням, і проситиму Божого благословення для наступного вашого початку. Ви навчалися і здобули знання, це добре відображається у ваших дипломах.

Але повірте, диплом – це не все, людина може бути мудрою не маючи жодної освіти. Ми всі про це знаємо із досвіду наших дідусів та бабусь, які всього лише закінчили кілька класів школи, але є тими від кого можемо почерпнути багаж знань та життєвої мудрості».


Вчитися ніколи не буває досить

«Продовжуйте вчитися не зважаючи на те, що сьогодні отримали диплом. Бо завжди може бути спокуса: «Я закінчив навчання, скільки вже можна вчитися», але пам’ятайте, вчитися ніколи не буває досить. Пам’ятайте, що досвідом та знаннями, які ви здобули, відтепер мусите дітися з іншими», – мовив Владика Микола.

Пізніше відбулося вручення дипломів ступеня магістра спеціальності 041 «Богослов’я» заочної форми навчання.

Відтак слово мав митр. прот. Олег Каськів, ректор академії Івана Золотоустого. Він, зокрема, зазначив:

«З одного боку я щиро радий, що ми вручили вам дипломи, а з іншої сторони – нам трохи сумно, бо кожен із вас був родзинкою нашого навчального закладу. Щасти вам!».

На завершення випускники Івано-Франківської академії Івана Золотоустого подякували своїм викладачам та ректору за постійну підтримку під час навчання.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Викладача УКД запросили до Валенсії досліджувати функціональні наноматеріали

Викладачка УКД - серед 30 правників, які змогли відвідати Верховний Суд Великої Британії


14.03.2023 Іван Муканик 441
Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

572
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

443
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

7733 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2525 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1893
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2374

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

535

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

533

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

611

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

1006
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

156
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

355
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

487
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

271
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

390
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

515 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

806
01.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5642
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

269
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

368
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

383
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

488