Юрія Дерев’янка виключили з "Фронту Змін"

 

У «Фронті Змін» вже відбулася "чистка". Рішенням політбюро за «систематичне порушення статуту партії» з лав були виключені одразу троє колишніх членів: Юрій Дерев’янко, Володимир Хопта та Роман Монастирецький.

 

Таку інформацію повідомили у секретаріаті обласного осередку «Фронту Змін».

 

Причина, кажуть, - то підкуп виборців щодо діяльності благодійного фонду першого та зв’язки з владою. Незрозумілими для колишніх соратників є джерела наповнення і невідповідність з розтратами, про які масштабно афішуються в місцевій пресі, пишуть Ліхтарі.


31.07.2012 2723 25
Коментарі (25)

Залізняк 2012.07.31, 14:27
Бий своїх, щоб чужі боялись. Бачу бротьба за місце "під сонцем" набирає неабияких розмахів. Моральність відходить геть в сторону. Невже Деревянко даремно викоштувався....
Вопросік 2012.07.31, 14:33
А його братішка Вова Гроб?
% 2012.07.31, 14:34
Ггггг оце кидок. Чувак роками вкладав у партію і округ, але... треба було в Шльому і Шкварка вкладати ))))
Иван 2012.07.31, 14:41
Обрана Деревянком тактика пролізання у депутати вже була застосована Соловйом (на мера перся). І шо? А нічого - дурн тратився бідака :))
газда 2012.07.31, 14:42
Викоштувався? Ая, зараз, певно, з хати приніс тоті гроші...
Виборець з Рожнєтова 2012.07.31, 14:45
Тягали за собою телебачення ці благодійники по всі області. Ублажали виборців, задобрювали і все "безкорисно". Зате шоб усі ся довідали - треба занзнимкувати на телевізію! От і вся благодійність. Це був підкуп виборців. Я б на місці їх партійців теж під дупу їх дам! Хочеш комусь допомогти - то без піару це роби. Віз серця, а не по-розрахунку. Так їм і треба )))
Залізняк 2012.07.31, 14:45
Недаремно кажуть , що там , де починається політика , закінчується мораль... І все ж...розпочинаючи своє "меценатство" і добродійність Деревянко мав отримати якісь гарантії на місце в списку...
Виборець з Рожнєтова 2012.07.31, 14:47
Вибачійте за помилки, я так - одним пальцем тото роблю ))
Олежко 2012.07.31, 14:55
Ну і піде самовисуванцем по тому ж округу і дрюкне там усіх...
Петро 2012.07.31, 15:03
Солвей уже дрюкнув.
Юра 2012.07.31, 15:20
Ну я попаааааав.....
САН 2012.07.31, 15:49
Велика подяка Володимиру Шкварилюку за такий крок. Ці гречкосії посіяли в суспільстві показуху у вигляді подарків, чвари завдяки "гнилим" статтям на сайті Правда. Юрій, як людина не погана, однак в даному випадку "київська дуринда" повелася на поводу своїх ближніх з нечистими помислами - в першу чергу це "додік-олігарх" Сергій Стеценко, Володимир Хопта - депутатушка з освітою технікума і Сергій Чорний, маскальонок сивий, плюс варто згадати Улянку, своє вона заробила. Юрію, звертаюся до пана Деревянка, наступного разу слухай свою інтуіцію. І ще, останню крапку в дурості зробив Роман Монастирецький, який звозив оркестр до Києва.
юрист 2012.07.31, 16:19
Такий список який зробила опозиція говорить про те, що не треба з нею зв"язуватись. Головний критерій у них - бабки, вчора на тві говорили Кармазін, Доній, Стеців. Оробець важливіша для партії виявилась ніж дійсно порядні люди - депутати, які реально займались законотворенням і не піддались на жодні перебіги з партії в партію і не стали тушками. Видається мені, що справжньою опозицією в парламенті буде фракція з таких порядних, які мають власну гідність, честь і мораль і які виявились поза списком. А ЗРЕШТОЮ ЩО ЗА СОВДЕПІЯ, ХТО МАЄ ПРАВО ПРИЗНАЧАТИ МЕНІ КАНДИДАТА ЗА ЯКОГО Я МАЮ ГОЛОСУВАТИ. ШАНОВНЕ ПАНСТВО НЕ 2002 РІК, КОЛИ НАША УКРАЇНА ВСІХ ЗАЗОМБУВАЛА, РЕАЛІЇ НЕ ТІ, І ПОБАЧИТЕ НАКРИЄТЬСЯ НАША АПАЗІЦІЯ МІДНИМ ТАЗОМ. гОЛОСУЄМО ЗА САМОВИСУВАНЦІВ, ЯКИХ ДОБРЕ ЗНАЄМО - ЦЕ ВИХІД, ЯКЩО ДІЙСНО ХОЧЕМО ЗМІН. Чернівецький жидок Сєня з кагебістом Турчиновим не авторитети для мене і для багатьох тверезомислячих людей. Вони давно впіймали звйоздочку і полетіли за хмари
Oxana 2012.07.31, 16:27
Голосувати треба не за петю-колю-васю-юру, а за ту чи іншу політичну силу. Тобто за напрямок розвитку держави. Мажоритарщиків повернули регіонали для того щоб мати побільше тушок у ВР. Самовисуванці, які не є членами тої чи іншої політ.партії, всі до одного будуть тушками і голосуватимуть так як скаже влада.
юрист пані Оксані 2012.07.31, 16:32
В нас дві політичні партії - комуністи і свобода. за комуністів голосувати не буду, значить - за свободу. Всі решта бізнес-шобло імені якогось вожака. Ідейні морально-стійкі в списки їхні не попали, не проплатили вступний внесок і не дали клятву, що будуть чемними кнопкодавами. А самовисуванці - це люди, яких знаєш і головне ніяке бізнес-шобло тобі його не нав"язує, прикриваючись правильними словами
% 2012.07.31, 16:40
До речі, дивне формулювання: систематичне порушення статуту - чого ж раніше не виключили? незрозумілі джерела наповнення - чого ж раніше не виключили? співпраця з владою - яка саме? і якщо така була - чого одразу не виключили? Словом фігня це все - просто у війні за статус об'єднаного кандидата перемогла група Шкварилюка, а все решта - байки для лохторату. Хотів би я почути від Шкварка, за які такі заслуги перед народом у список мажоритарщиків попали колишній голова облгазу і любитель порш-каєнів Купчак і дрібний розкрадач повених грошей Дирів. Купчак - це подарунок від опозиції Круцю - чи як? А Дирів - Брусу? Опозиція справді хоче перемогти чи тихонько здати округи тушканам за бабки?
Oxana 2012.07.31, 16:52
Всі мажоритарщики-самовисуванці - це владні тушки, незалежно від того чи знаємо ми їх чи ні. В цивілізованих країнах немає ніяких самовисуванців, тільки дурним українцям таке придумали. Якщо подобається теперішня влада партії регіонів і ви хочете її підтримати на виборах - голосуйте за самовисуванців :))
Орест 2012.07.31, 17:14
Фу-фу-фу!!! Ну що ж Шквар і Шльома такі примітивні, могли б все якось не так очевидно зробити. Бо три роки Деревянко гарний, а як тільки посмів великому сєні сперечатися про партійні принципи, відразу корупціонером став, виходить так. Взагалі, якщо в партії бояться самодостатніх сильних людей і їх виеидають з партії, а в списки одних жополизів і пристосуванців включають, то гріш ціна такій партії!!!!
САН 2012.07.31, 20:56
Пане Юрію, чому ви спите. Ваша прес-конференція мала бути ще вчора і варто людям розкриту всю політичну підкилимну муть, тобто назвіть суму в доларах, яку вам пропонували оплатити. А також запевніть виборця, що ви всеодно йдете самовисуванцем. Багато людей у вас повірили і зараз чекають реакції. Ви сьогодні інформаційно не виходите до виборця - це дуже великий мінус. Навіть,незважаючи на те, що вас в майбутньому подаватимуть, як тушку, шанси у вас є. На окрузі 87 вам може протистояти тільки потужна фігура на вагу Сича, а так варто вималювати правильну стратегію при такому форс-мажорі. Однак, бачу, що вам нікому підказати або ви самі невпевненні в собі.
Петрович 2012.08.01, 08:56
http://gk-press.if.ua/node/6745 - це головна помилка проекту Деревянка, Юрію, ви зайшли в чужий оруг і створили конфлікт інтересів. Грабовецький 100% не пройде, це сирець в обгортці. Я диву дивуюся, хто погодив таке тупе інтервю... Через цього доморощенця Вам може прийдеться "смоктати трембіту", як пишуть влучно в коментах, разом з Грабовецьким по різних кінцях. Цього хлопчиська з широкими рисами обличчя не порівняти з Вами, а ви "взяли його за руку" і повели чужий садок.
Петрович 2012.08.01, 15:12
Бритися, одівати білу сорочечку, дорогий костюмчик, сідати в шикарне авто і їхати надавати людям допомогу. Гарний початок, а може бути - згорнуться поїздки по селах, згорнуться газети, юрконсультації, сайти і ТВ, і люди скажуть - це ж тушка, регіональна тушка з амбіціями президенства, от правда якого, країни чи певного концерну... Досить вступу, Юріє Богдановичу, не може в тебе бути все ок, коли ти відверто бачиш і розумієш, що роблять твої колеги. Зокрема, це стосується сайту Правда, коли твій дружок ССВ підло поступив відносно свого ближнього ВББ, не буду зараз багато сіяти словами, однак виходить, що життя складається з дрібниць. Не звертаєш ти уваги на дрібниці в житті, життя тобі зверне більшим кроком. А ще в житті кажуть, скажи хто твій друг і я скажу хто ти... Кажуть в народі і маркетологи, що реклами багато не буває, практика по тобі показує - буває. Так зафлудити ефір... слів просто немає. Не можу не згадати збоченця-вуаєриста Станіслава Безусова, до речі синочка прес-серетаря апеляційного суду пані Людмили (шкода мені цієї жінки), який своїми ручками робить банери про Диріва, про Зіновія Андрійовича і решту бруду, і все це з подачі і погодження тебе Юрію Богдановичу і ССВ. Думаю, прийде скоро час і за це відповість виконавець, так загадити проект... А загалом, немає, що плакатися, все на світі віддане, один дує вже в сопілочку, а другий може дути і в трембіту, правда в трембіті є різниця, з якої сторони дути... Удачі, чоловіче!
% 2012.08.01, 12:56
До Петровича. Я теж так думаю. Грабовецькому ранувато в депутати. Але є моменти. На окрузі в нього нема серйозних конкурентів, крім хіба Шкутяка і якоїсь конячки від влади, Бруса, наприклад. В Шкутяка є репутація, нема достатнього ресурсу. В Бруса є ресурс, гірше з репутацією. Дирів - це крутий ляп опозиції, як і Купчак. Але навряд чи це просто помилка, у когось просто суттєво покращився стан рахунку, певно. На Диріва ж є купа реального негативу, навіть придумувати нічого не треба. У Грабовецького не вибудуваний імідж (такий собі клон Деревянка) і ресурс. Імімдж можна зробити, якщо є грамотні люди. Може виграти. Взагалі, думаю, що опозиція програє Долину, Надвірну, Тисменицю, Калуш, можливо, навіть Коломию.
До Петровича 2012.08.02, 12:09
Петрович, ти шо за бабло тут коментуєш???? Порозміщувати той самий коментар під різними новинами про Деревянка на різних ресурсах як мінімум тупо! Геть коментаторів за гроші!!!!
ПРАВДА 2012.08.02, 21:57
Хто такий Деревянко та Гробовецький всім давно зрозуміл. Підлі,аморальні люди. МАЦЕНАТІКИ не щирі,та брехливі!!! Начудили,а тепер смокчіть ТРЕМБІТУ з .Павликом Морозовим-МОНАСТИРЕЦЬКИМ припареним на всю голову.
СВОБОДА 2012.08.02, 22:09
Вкрай підло поводять себе оці ФАРИСЕІ.Чотири сайти контролюють. Виписують різні нісенітниці. Контролюють коментарі. Знаємо,хто редагує цю всю брехню. Дізнаються ВСІ. Біда Вам буде,горе-журналісти ,запроданці.За такі речі,дупа буде синя!!!!Дві газети,ще й Улянка Бабійка впридачу. Гроші викидають шалені. Де беруть? Скоро побачимо,хто ім привезе по бідончику ВАЗЕЛІНУ,з логотипом....ПРИВІТ від Партіі Регіонів. За гроші треба відповісти!!! Чим дальше,тим більше роблять дурниць!!!! Де мозок,Юрку? В Гроба не запитую,там розуму і не було. ПРИМАТ необтесаний...
05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

562 1
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

1009
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3543 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3920
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4277
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5438

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

219

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

671

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1193

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1711
07.12.2023

Ці ласощі навіть тепер, у холодну пору року, покращують життєвий тонус і загальне самопочуття.

100
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

264
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

62097
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

11262
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

833
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

792
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5433
04.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13309
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

406
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

400
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1234