"Україна без вампірів!". Олександра Кужель: Втеча з балу мерців (ВІДЕО)

 

Поки я думав, що робити далі з цим блогом, з'явилося відео, показати яке в цей блог вважаю своїм обов’язком.Є деякі політичні події, які відразу стають ключовими - для історії країни, для політичної системи, для того чи іншого політика.Я не хочу нічого говорити з приводу ось цього виступу Олександри Кужель - на з'їзді вже нікому не потрібної партії.Просто хочу, щоб його побачили читачі цього блогу - якщо раптом ще хтось не бачив. 

 

 

Я колись писав, що відомий політик на ім'я Т. став політичним трупаком буквально після того, як погодився влити свою партію в партію свого сюзерена (феодала з більш високим статусом). Потім Т. почав відмовлятися - мовляв, поквапився я, забираю свої слова і своє рішення назад. Але в існуючій ситуації - це взагалі повна втрата - і власного обличчя, і партії.Я думав, що ця людина в політичному відношенні просто померла (хоча в іншій країні його б точно "закопали" - і за "зливання" цементної промисловості, і за продаж банку, і за соціальні реформи, що збільшують в короткостроковій і середньостроковій перспективах рентабельність похоронного бізнесу).Але, схоже, я помилився: ця людина не померла - вона просто ніколи не народжувався. Тобто все життя просто існував як політичний трупак.Олександра Кужель - та людина, яка чимало сил поклала на створення класу, здатного знищити феодалізм в Україну - і неофеодальному політику, і неофеодальному економіку.Її виступ, можливо, і не стало шедевром політичної риторики, проте воно вже стало фактом української політичної історії. Характерно, що саме такі слова - про знищення структур життя, про знищення народу, про загін партизан - каже жінка. Не Т., не Л., не Я. і не Ю., який після свого останнього виступу (з приводу своєї колишньої співробітниці), мабуть, втратив право називатися людиною, а саме жінка.Її втеча з балу вампірів - це не тільки мужній і самовідданий вчинок. Сподіваюся, це стане віхою в політичній історії Україні."УКРАЇНА БЕЗ ВАМПІРІВ!" - Напевно, так має тепер формулюватися гасло тих, хто хоче жити в новій країні.Шкода, немає "Шампанського"! Мій би тост звучав так:"За Олександру Кужель! За Україну без вампірів!"

 

 

Блог Андрія Окари на Українській правді


25.10.2011 Андрій Окара 1331 2
Коментарі (2)

да уж 2011.10.24, 17:04
Здається мені, що ця жінка не фальшивить. І для модераторів пару, слібки, якби ви пробували всі статті, або хоча б деякі, супроводжувати відео- та аудіо- картинкою. Бо цей совок мене вже задовбав (вибачте)... А чкільки я знаю людей які прямо вірять виступам у савіка шустера і таке інше . Дякую.
да уж 2011.10.24, 17:06
Ой вибачте замість слова слібки мало бути пару слів. Бо зараз так багато коршунів у філології позлітається.
24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

530
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

4899
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1291
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

5478
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1485
25.12.2022
Тетяна Дармограй

Думки українців щодо відзначення свят під час війни розділилися. Одні вважають, що святкування не на часі, інші — навпаки стверджують, що сьогодні людям необхідні тихі та сімейні відзначення свят, які є частиною життєвої рутини.

1834

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

796

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1106

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1105

Що ми, як головний бенефіціар перемоги порядку над хаосом, демократії над деспотією, зможемо запропонувати світу? Світу, який з величезною цікавістю зараз спостерігає за колишньою для себе «терра інкогніта», яку більшість колись не змогли б знайти на глобусі? Яким ми бачимо розвиток України, її місце у світовому поділі праці?

1372
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

191
20.01.2023

Пропонуємо підбірку продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я у таких несприятливих для організму погодних умовах та зміцнити імунітет.

475
12.01.2023

Головне завдання після святкових застіль – розвантажити всі "втомлені" органи та системи організму. 

814
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

204
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

521
10.01.2023

Спільної комісії Української греко-католицької церкви та Православної церкви України, яка працюватиме над реформою церковного календаря, поки немає, але будь-які рішення церкви ухвалюватимуть спільно.  

951
03.01.2023

Цьогоріч в Івано-Франківській територіальній громаді більшість релігійних громад відзначатимуть Різдво 7 січня.  

1690
26.01.2023

Ні обіцянок, ні пробачень! Віктор Павлік у п’ятницю заспіває в Івано-Франківську кращі хіти на підтримку ЗСУ. Для франківців Віктор Павлік співатиме у п’ятницю, 27 січня, о 19.00 год в «Арена-центрі».

138
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

183
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

389
15.01.2023

Значно покращилося сприйняття Уряду та Верховної Ради.

579
09.01.2023

У цілому абсолютна більшість (84%) українців зберігають переконаність, що влада не збирається і не піде на неприйнятні компроміси з Росією.  

825