У Лос-Анджелесі оголосили переможців премії "Золотий глобус"

 

/data/blog/45892/e49e5fe8e8d36e0d4377b3ee752170da.jpg

 

У Лос-Анджелеському готелі Beverly Hilton пройшла урочиста, 71-ша за ліком, церемонія вручення премії "Золотий глобус".

"Найкращим фільмом-драмою" визнано картину Стіва Макквіна "12 років рабства" (12 Years a Slave). Фільм заснований на реальних подіях. Макквін екранізував мемуари вільного й освіченого афроамериканця Соломона Нортапа, що проживав у Нью-Йорку в середині XIX століття. У 1841 році він переїхав з родиною до Вашингтона, де йому запропонували роботу. Однак там чоловіка викрали і продали в рабство на плантацію в штат Луїзіана. На волі він опинився аж через 12 років, передає ИТАР-ТАСС.

На головну нагороду церемонії в номінації "Найкращий драматичний фільм" також претендували "Капітан Філіпс" (Captain Phillips) Пола Грінграсса, "Гравітація" (Gravity) Альфонсо Каурона, "Філомена" (Philomena) Стівена Фрірза і "Перегони" (Rush) Рона Ховарда.

Альфонсо Куарон отримав "Золотий глобус" як найкращий режисер за фільм "Гравітація" (Gravity) - він обійшов Девіда Рассела з фільмом "Афера по-американськи" (American Hustle), Стіва Макквіна, який зняв "12 років рабства" (12 Years a Slave), Александра Пейна з картиною ("Небраска") і творця "Капітана Філліпса" (Captain Phillips) Пола Грінграсса.

Кейт Бланшетт визнали найкращою актрисою в драматичному фільмі за роботу над роллю у фільмі "Жасмін" (Blue Jasmine). У цій номінації також були представлені Сандра Буллок ("Гравітація"), Джуді Денч ("Філомена", Philomena), Емма Томпсон ("Врятувати містера Бенкса", Saving Mr. Banks) і Кейт Вінслет ("День праці", Labor Day).

Метью Макконахі виграв у категорії "Найкращий актор в драматичному фільмі" за роботу в стрічці "Далласький клуб покупців" (Dallas Buyers Club), залишивши позаду Чиветела Еджіофора "12 років рабства", Тома Хенкса "Капітан Філіпс", Ідріса Ельбу ("Довга дорога до свободи", Mandela: Long Walk To Freedom) і Роберта Редфорда ("Не згасне надія", All is Lost).

На початку церемонії першою володаркою премії Асоціації іноземних журналістів, акредитованих при Голлівуді, стала актриса Дженніфер Лоуренс. Вона отримала нагороду в номінації "Найкраща актриса другого плану" за роль у фільмі "Афера по-американськи" (American Hustle).

"Золотого глобуса" удостоїлася ще одна актриса, яка зіграла у цьому ж фільмі. Еммі Адамс визнано найкращою комедійною акторкою.

Леонардо Ді Капріо отримав "Золотий глобус" у номінації "Найкраща чоловіча роль у комедії або мюзиклі" за роль у фільмі "Вовк з Уолл-стрит". Його суперниками були Крістіан Бейл ("Афера по-американськи"), Брюс Дерн ("Небраска"), Оскар Айзек ("Всередині Льюїн Девіса") і Хоакін Фенікс ("Вона").

Фільм режисера Стівена Содерберга "За канделябрами" (Behind the Candelabra), про життя і кар'єру скандально відомого піаніста Владзьо Валентино Ліберачі, отримав премію в номінації "Найкращий телефільм або міні-серіал".

Актриса Елізабет Мосс удостоєна нагороди в категорії "Найкраща актриса в телефільмі або міні-серіалі" за роботу над серією фільмів "Вершина озера" (Top of the Lake).

Найкращим драматичним серіалом визнали "Пуститися берега" (Breaking Bad), а найкращим актором в драматичному серіалі став Брайян Кренстон. "Пуститися берега" обійшов такі серіали, як: "Абатство Даунтон" (Downton Abbey), "Хороша дружина" (The Good Wife), "Картковий будиночок" (House of Cards).

Робін Райт визнали найкращою актрисою в драматичному серіалі за роль в "Картковому будиночку" (House of Cards), а найкращим актором другого плану обраний Джаред Лето ("Далласький клуб покупців", Dallas Buyers Club).

Премію за найкращий оригінальний сценарій отримав Алекс Еберт. Таким чином відзначено його роботу "Не згасне надія" (All is Lost).

Група U2 завоювала свій "Золотий глобус" за композицію "Ordinary Love" до біографічного фільму Джастіна Чадвіка "Довга дорога до свободи" (Mandela: Long Walk to Freedom), про життя і боротьбу легендарного Нельсона Мандели.

Найкращим фільмом іноземною мовою стала стрічка Паоло Соррентіно "Велика краса" (La grande bellezza). Він обійшов фільми "Життя Адель" (La Vie d'Adele) французького режисера туніського походження Абделатифа Кешиша, "Минуле" (Le passee) іранця Асгара Фархаді, "Полювання" (Jagten) данця Томаса Вінтерберга і анімаційний фільм японського режисера Хаяо Міядзакі "Вітер міцнішає" (Kaze tachinu).


14.01.2014 444 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

788
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

610
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1683
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3011
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2460
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2438

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

588

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

600

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1459

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1531
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

562
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

423
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

797
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

194
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

293
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26928
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

753
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

317
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

316
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

643
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1046 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

841