У Івано-Франківську презентували каталог інвестиційних проектів міста

 

25 січня 2012 року в залі засідань виконавчого комітету відбулася презентація каталогу інвестиційних проектів м.Івано-Франківська у сфері теплозабезпечення, яка розроблена в рамках реалізації проекту IRG/USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні» спеціалістами Інституту місцевого розвитку (м.Київ). Крім того, відбувся тренінг з питань фінансування інвестиційних проектів та бізнес-планування.
       

У вищезазначеному заході взяли участь заступник міського голови Любомир Слободян, начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Богдан Білик, працівники управлінь та відділів виконавчого комітету, департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку (які займаються питаннями теплозабезпечення міста) та ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків і будинкових комітетів та всі бажаючі.
        

Каталог інвестиційних проектів м.Івано-Франківська презентувала молодший спеціаліст з бізнес-планування проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні», Ольга Антонюк. Цей каталог створено на основі інформації та розрахунків, поданих у звіті з енергетичного обстеження системи теплопостачання м.Івано-Франківська, проведеного ТОВ «ЕСКО-ЦЕНТР» та у звітах по енергетичних аудитах 10 житлових та 5 бюджетних будівель міста, проведених Західноукраїнським регіональним навчальним центром. В зазначеному каталозі можна ознайомитися з описом проектів з термомодернізації будівель, проектів в системах теплопостачання, можливих позичальників та основних ризиків.
         

З презентацією техніко-економічного обґрунтування інвестиційних проектів з енергоефективності виступив Анатолій Колієнко, провідний консультант з питань теплопостачання, к.т.н., професор, проект USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні». Він окреслив основні проблеми та особливості впровадження енергоощадних проектів, схему реалізації проектів з енергоефективності у сфері виробництва, транспортування і споживання теплової енергії тощо.
       

Про джерела інвестиційних ресурсів та бізнес планування доповів Степан Маков’як, старший спеціаліст з фінансів та бізнес планування, проект USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні». Зокрема, було презентовано «Посібник з підготовки проектних пропозицій», підготовлений ВБО «Інститут місцевого розвитку» в рамках реалізації проекту USAID «Реформа міського теплозабезпечення в Україні».


25.01.2012 2235 0
Коментарі (0)

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

1701 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1127
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

4887
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

13961 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3286 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3117

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

779

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2244

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

2258

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2811
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1225
04.06.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

1031
30.05.2024

Кулінарний хаб, де навчатимуть шкільних кухарів, запрацював на Прикарпатті.  

819
13.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

424
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

408
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

751
01.06.2024

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком. Так, священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

707
13.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21684
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

701 1
04.06.2024

Питання розбудови демократичних інституцій залишається одним із пріоритетів для українців. Адже понад 90% громадян віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

524
29.05.2024

"Українська правда" дослідила, як Офіс президента України впливає на інформаційну політику медіа, зокрема через інформаційне агентство "Укрінформ".  

977
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

863