Тягнибок злітав в "робочу поїздку" до Америки з дружиною і дітьми на 200 000 грн. за рахунок внесків ВО "Свобода"?

 

У штабі ВО "Свобода" - скандал. Розбирають останню поїздку Олега Тягнибока в Америку, де він пробув тиждень - з 31 травня по 7 червня, про що можна переконатися в блозі в УП самого Олега, де він розмістив відповідне фото.Пост підписаний на УП в 00:15. в Нью-Йорку в цей час - 17:15.Олег Ярославович в блозі стверджує, що їздив до США з Андрієм Мохник (заступник голови "Свободи"), але забув сказати, що крім помічника, захопив дружину і дітей. Все б нічого, але бюджет поїздки перевищив 200 000 грн., Що викликало невдоволення рядових членів ВО "Свобода" та донорів партії. 200 000 грн. - Це 25 000 $ - пристойна сума в умовах фінансової кризи, що насуваються виборів і сумнівних шансах на торгівлю прохідними місцями в партійному списку "Свободи".


Основними статтями витрат американського турне Олега Тягнибока та супроводжуючих осіб став авіапереліт - близько 100 000 грн. І ще стільки ж - на готель, харчування і навіть розваги лідера націоналістів.Якщо претензіями рядових членів Свободи на ефективність розтрати їх внесків можна сміливо знехтувати, то перед донорами Олегу Тягнибоку довелося тримати відповідь. Єдиний контраргумент, яким він зміг пояснити під час "важкої розмови» з однопартійцями доцільність таких витрат - це запевнення української діаспори в США в готовності фінансово допомогти Свободі на виборах і залучити до цього процесу американських політиків і фінансистів. Знаючи "щедрість" американських українців, то їх допомогою якраз вистачить, щоб відбити поїздку Тягнибока).Постскриптум Олег Ярославович, ви б дуже здивувалися дізнавшись, хто мені розповів все ці «інтимні подробиці» вашої поїздки. Сподіваюся, ця інформація залишиться моєю таємницею і таємницею мого джерела, яке мене ще ні разу не підводив.Враховуючи, що ви в своєму блозі відповіли моєму колезі - журналісту Сергію Лещенко на його статтю про Вас, з нетерпінням чекаю вашої версії про фінансування поїздки в США і необхідності брати з собою дружину і дітей.

 

Олександр Чаленко, УП


Коментарі (39)

Фінікієць 2012.06.14, 12:15
Час від часу дерево свободи треба поливати кровю патріотів і тиранів. Т.Джеферсон
Андрій 2012.06.14, 13:18
Живу і працюю в New Jersey з 2006р, вважаю себе патріотом до костей. Дітей навчаю в українській школі, на вихідних беру участь в українському хорі. Сюди до нас приїжджали і Ющенко, і Олег Скрипка, і Левко Лукяненко, і багато інших. Після зустрічі з Тягнибоком ні защо за Свободу голосувати не буду і повернення родини на Україну ще на років 5 прийдеться відкласти. Дуже шкода.
До автора 2012.06.14, 15:31
Так де ж в статті цитати-роз*яснення з цього приводу самого Тягнибока? Адже він не закритий від вас, як інші урядовці-політики. Інакше, без пояснень опонента це все подібне на чергову статтю-заказуху, яких було і буде море. Тобто коли за мільйони державних коштів піаряться регіонали - це нормально, а свободівцю - зась?! Чи Тягнибок має організувати ще по ночам якийсь бізнес і за ті доходи поїхати в США? Чи взагалі сидіти в Києві в офісі, зберігаючи гроші? Ну поясніть нам, темним, як по-вашому буде ідеально?
Я 2012.06.14, 15:41
Андрію, з Ню Джерсі, не журіться! Дякуючи теперішній владі і таким патріотам-ідеалістам, як Ви, на найближчих виборах українським патріотичним силам знову дістанеться аж 20-30 відсотків мандатів. Тому й надалі рулитимуть совки з бандюками. Можете сміливо розбудовувати своє власне майбутнє там, посеред трохи мудріших людей.
олександр 2012.06.14, 18:27
хтось хотів облити брудом, але в міру своєї глупості зробив комплімент... на ці гроші не нажируєшся навіть якщо б це була правда...
Марія 2012.06.14, 16:29
Але файно, холєра!Український анекдот з цього приводу.Одна господиня тримає на господарці курку і трьох когутів. Сусідка каже господині:-Йой Василино, когута на пдвір,ї досить одного, а курей мож більше.Господиня однієї курки відказує:-Знаєте, я в своїм життю щастя не мала, то най хоч моя курка його має. Ми жеброта сидимо в хатах, то хай хоч наш лідер має щастя по світу їздити.
Цюняк В.В. 2012.06.14, 19:23
а що не має за що їздити,якщо побратим Тягнибока мер-свободівець м.Бурштин Курляк П.І. відимив з бюджету міста вісім мільйонів екокоштів тільки у 2011 році.Усі гроші крадуть через фіктивні фірми депутатів свободівців - ПІЗЬ І.,ОСТАФІЙЧУК П., КУХАРСЬКИЙ Ю., ГОЛОВІНСЬКИЙ . Тягнибоку особисто на зустрічі з громадою міста було повідомлено про злочини свободівців,але замість наведення елементарного порядку із злодіями з ВО"СВОБОДА" м.Бурштин, Тягнибок пиячив з ними до 2-ої ночі.А скільки грошей вкрадено з інших бюджетів,де владу має ВО "СВОБОДА".
До Андрія з New Jersey 2012.06.14, 19:57
Все життя дивуюся "патріотам до костей", котрі живуть за океаном.....І школа, і церква, і діЯспора....Поживіть тут, на рідній Україні, поживіть цими турботами і навпевненістю, цим всм балаганом, що тут діється.....
зеник 2012.06.14, 22:33
який лідер ,такі ж партійці.Якщо хтось хоче подивитись на моральне лице "свободи" приідьте в Богородчани Івано-Франківськоі обл.і побачите в центрі Богородчан пивбар в літній палатці де голова фракціі "свободи"в райраді ,колишній рекитир і бандит Руслан Мартинюк,кожен день від ранку до вечора сидить в пивбарі і грає в карти і це все бачить всі жителі Богородчан.От і моральне лице лідера, таке і в його членів.
% 2012.06.15, 10:48
Варто додати, що американське турне фюрер собі влаштував якраз у дні коли готувався і був проголосований проект про мову... ) Ну а чого ж собі відмовляти в простих життєвих радощах через якусь там русифікацію, нє?
Олєжка 2012.06.15, 10:53
БРЕХНЯ!!! Ця поїздка була не за рахунок внесків. Гроші дав друг Бєня!
До Марії 2012.06.15, 11:44
"Ми жеброта сидимо в хатах, то хай хоч наш лідер має щастя по світу їздити", - ось він спів ментального раба! Якщо тобі, селючко, подобаються розкоші сильних сього світу, то ти маєш тішитись з того, що Янукович має файне Міжгіря і класний вертольотик. Можеш від щастя за презика закайфувати на тій розваленій канапі, де народжуються такі збоченські коменти.
Щукар 2012.06.15, 11:58
Тому,хто написав "До Марії" - і навіщо її так обзивати? Принижуючи інших,Ви ніяк не стаєте кращим від тих,кого назвали жебротою,швидше навпаки. І там не йшла мова про Януковича,швидше про Тягнибока.
До Щукаря 2012.06.15, 12:16
"Жеброта" - це цитата з коменту самої "Марії", будьте уважним! А якщо людина сама себе зараховує до жеброти, то чому б не припустити, що вона робить це на перехнябленому, пропаленому цигарками та зас...яному котами дивані?
Цинік 2012.06.15, 12:29
Народ, не лийте жовч на Марію: невже ви не відчули сарказму в її словах? Їй, як і нам, гірко усвідомлювати, що наші вожді - і з Єнакієвого, й зі Львова - однаково вважають нас жебротою, а себе - елітою!
Я 2012.06.15, 13:53
То ще раз питаю усіх - що, лідерам партії не можна їздити за кордон? Чи він поїхав по казино чи діснейлендах розважатись? В коментах так і не прочитав як має бути правильно...
МАРІЯ 2012.06.15, 15:52
Як виключення з првила-дам відповідь тому, хто писав "до Марії".Можливо ваш комп і установлений "на розваленій і засцятій канапі", а мій - на не дуже новім письмовім столі . Може тому у нас з вами такі різні коментарі. З гіркотою скажу, що селючки з нашими дідерами ще не скоро матимуть комп,ютери.
і ще МАРІЯ до "Я" 2012.06.15, 16:04
"Чи можна лідерам їздити за кордон"? Можна, без сумніву. Але є два "але". Перше. Якщо з сім,єю то за кровно зароблені (може так і є в даному випадку, ми не знаємо). Якщо за гроші спонсорів, то виключно по справах. Інакше , чим відрізнятимуться наші лідери від тих, що вже сидять нам на шиї.
Андрій з New Jersey 2012.06.15, 17:03
Був би знав шо то таке вийде - був би не писав. Чого Ви всі тут чубитесь за якісь гроші, чи виясняєте у кого яке походження, лаїтесь. Все набагато простіше: той на кого я і ще багато українців тут покладали якісь надії на повернення до дому виявився "фарбованим лисом". Тепер навіть якщо він переможе я не повернусь бо, побачивши один раз я для себе висновок зробив. Люди не сваріться. Тут у New Jersey нас мало але ми дружні. Ми збираїмосб на ланч по 40-50 людей. З Тернополя, з Франківська, з Тлумача, з Чернівців, з Київа. Усі рівні. Ми помагаєм один другому. Просто Тягнибок не наш лідер. Будемо чекати і виховувати свого.
Тарапунька 2012.06.15, 17:59
Порадовался за Тягныбока!Так держать!А почему собственно Олег должен себе отказывать в мирских радостях?Ото поехал бы свет за очи навсегда и припадочную Фарион с собой прихватит.Украина низко в пояс уклонится в след!
Тарапунька 2012.06.15, 18:00
Порадовался за Тягныбока!Так держать!А почему собственно Олег должен себе отказывать в мирских радостях?Ото поехал бы свет за очи навсегда и припадочную Фарион с собой прихватит.Украина низко в пояс уклонится в след!
Наці 2012.06.15, 19:34
"Не завагаєшся виконати найбільший Злочин,якщо цього вимагатиме добро Справи" п.7 "Декалог"
Andriy 2012.06.15, 22:56
Нічого, франківський ЄРЦ разом з Войтиком відіб'є гроші в громадян Свободі і на вибори і на поїздки в США і на Канари. Так тримати!!!
ро 2012.06.16, 11:02
добре шо в Україні є такі вірні пси як сексоти що стежать за націоналістами .на кого працюєте
Роман 2012.06.16, 11:04
Цікаво чи зустрічався зі своїми командирами з Служби внешнєй развєдкі, на Україні не може, в Росію їхати братва не поймет. Він працює спочатку на КГБ з середини 80-х, з часів коли його родина керувала віма комісійними магазинами Львова, і він приторговував імпортним дефіцитом, а щоб торгувати треба було мати разрєшєніє, а за разрєшєніє треба було отчітіваться.... А там далі пошло-поєхало... А потім пришла команда прийняти участь в створенні Соціа-національної патрії України, потім нова команда з центру очолити створення ВО Свободи, і т.д. Погана переспектива в Україні з такими псевдонаціональнаціоналістами.
Щукар 2012.06.16, 12:22
Тут важко сказати хто на кого працює. Якщо такі як Тарапунька тут явно проти України,то про інших,про кого йде тут мова - по ділам їхнім судити треба.
Спокій 2012.06.16, 16:07
Про те, звідки беруться побрехеньки про "Свободу", можна почитати тут http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/030665/ шушера типу "Романа" запускає дикі вигадки про комісійні магазини, а люди вуха розвісили.
Роман 2012.06.16, 22:10
Спокою! Якщо хочеш допомогти Україні вступай в ВО Свобода, активно працюй напрацьовуй авторитет та ініціюй відсторонення Тягнибока і йому подобних... Тоді хоч може а парламент попадете! Саме головне: не той любить Україну та бажає їй добра хто найбільше про це кричить!
Роману 2012.06.17, 10:13
Ви наївні: Спокій вже давно у Свободі, за рахунок цього отримав мандат депутата і роботу в міськвиконкомі! Тому й відпрацьовує партіі вдячність як може!
НИК 2012.06.17, 14:26
ШЛЯК ШЛЯК ТРАФЛЫЄ ЯК НАШИХ ЛЮДИЙ ЛЕГКО РОЗВЕСТИ І ПУСТИТИ ЇМ ЗАЙЦІ, АБИ ВОНИ ЇГО ДОВГО ЛОВИЛИ. 1. ЧАЛЕНКО –СТРАШНИЙ ВОРОГ, ГІРШИЙ ЗА БУЗИНУ. ЩО ВІН МОЖЕ ЗАПУСТИТИ, ЗА ІНФОВ З «САМОГО ШТАБУ»? ЯВНА ДЕЗА 2. ДЛЯ ЛІДЕРА НЕМА РІЗНИЦІ МІЖ СВОЇМИ І ГРОШІМИ ОРГ-Ї. БО ВІН ЇХ І ЗДОБУВАЄ. І ЛІДЕР І МАЄ ЇЗДИТИ І ВИСТУПАТИ ВІД ІМЕНІ… А ТАКОЖ ПРОСИТИ І ЗБИРАТИ ГРОШІ. ЇГО БУДУТ СВАРИТИ, ЯК МАЛО ПРИВЕЗЕ. 3. АНДРЮ З ДЖЕРСІ: ТИ ХТО??! НЕ КАЖИ ЗА ВСІХ, БО СЕ СМЕРДИТ. КОЛИ КАЖЕШ, ЩО ПРОТИ ОЛЄЖИКА, ТО КАЖИ ЗА КОГО ТИ. ТУТ ВИБІР ВОСЕНИ, І ВІН КОРОТКИЙ, ТО МОЖЕ ТИ ТАМ СИДИШ В БАРЛОГУ, І ДЛЯ ТЕБЕ ЮЩ ДАЛІ ІДЕАЛ?!! А НУ І УНП СТВОРУЮТ БЛОК, АБИ ЗА ГРОШІ ЯНИКА ВІДТЯГНУТИ ГОЛОСИ ВІД СВОБОДИ. ТОМУ ТУТ І ТРОЛІ ВІД ФІРТКИ РОЗПИНАЮТСІ, І ШУКАЮТ У СМЕТАНІ Г.МНА.
Луп 2012.06.17, 15:46
О, відчувається, що НІК - колишній лідер просраної ним партії))))))))))
петро 2012.06.17, 21:58
шановні краяни нащо ви так багато коментуете на фото видно що чувак реально попер в америку добре не видно пальців не то за третім не то за четвертим айфоном а в америці дуже багато наших щирих українців які вірять що в нас колись буде краще
Гашек 2012.06.25, 23:08
Тягнибок має завдання і його виконує. Українців розводять і розводять, а вони вірять тягнибокам, а потім дуже розчаровуються. Зробили ідола з Юща, а він за власне благопорлуччя всіх здав. А олежек той же Ющ тільки меншого калібру. І не чекає довго, здає. Трохи думайте і аналізуйте його вчинки і все стане зрозумілим на кого працює цей "атріотичний" фрукт.
Богдан 2012.06.27, 22:23
В Чаленка і "його колеги" Лещенка стоїть діжка гівна і черпак біля неї. Коли вони десь чують чи бачать "Свобода", зачерпують і ллють в ту сторону. Ще подібне бачив у мережі сайтів, де розміщувалася будь-яка інформація про "Свободу" без певної ідеологічної спрямованості, аби очорнити і занизити рейтинг. Там пропонують писати будь-що, аби негатив. І є такі, що "ведуться". Перевірив, де створені сайти, показало Санкт-Петербург! Ось так кляті імперіалісти боряться з націоналізмом. Адже, націоналізм реалізовує право свого народу на власну державу. І він стоїть кісткою в горлі Росії. Звідти і будуть йти гроші на очорнення націоналістичних партій, а тим більше такої рейтингової, як "Свобода". Так що не ведіться!
леся 2012.06.28, 17:17
галичани не вірте тягнибоку
валера 2012.07.13, 18:53
вот так лидер тоже не прочь пожить на халяву слуга народа патриот так называемый а я хотел за него голосовать теперь не буду кому верить еще все уже были пр власти и толку никакого або залезти в корыто под любым соусом обещай обманывай людей у нас все сойдет
валера 2012.07.13, 19:01
поехал тягнибок в америку как ющенко со своей катериной и другие патриоты так называемые с протянутой рукой авось кто деньжат подкинет для безбедного существования никто не возражает если поехал за свой счет ну а если за счет партии своей кто даст отчет этим наивным доверчивым людям которых так легко обалванить
Тіточка 2012.07.28, 18:32
Якщо з жінкою, то хвойд не потребував. Це нормально. І не треба казати, що "інші політики" без хвойд обходяться, коли не їздять з жінками... Ще за часів СРСР стало обов’язком всіх, хто зустрічає та приймає "гостя" (особливо, якщо з Києва чи Москви), забезпечити його жінками "легкої поведінки" і щоб з відсутністю моральних обмежень. :( Що ще й дітей брав... то трошки занадто (мав би сам поїздку дітей фінансувати, або відправити на цей час у якийсь дитячий центр відпочинку.
Почитувач 2012.08.09, 14:32
Оце "безмозгле в'єтнамське порося" - Чаленко гідне розмовляти і писати українською мовою (дивуюсь, що воно виступає від імені УП) ?! Геть зі сторінок Української преси... А розумним, не заангажованим українцям: невже ви нерозумієте, щоб боротись з цією антиукраїнською донбасько-бандитською шовиністично-сіоністично-фашистською навалою, то потрібно мати союзників і грошовитих донорів не тільки в Україні, але і в країнах зарубіжжя... І це добре !!! Він же їздив не тільки з сім'єю, а з іншими керівниками партії і рішення про поїздку до США де одна з найбільших українських діаспор (після сусідньої - Канадської) приймалось колегіально і з врахуванням жовтневих виборів до ВР... тому: "не судите да не судимими будете"...Рахуйте гроші, які пускають на вітер "наші кормчі...їх у них більше...чи може погано вчиличь арифметиці ??? тому і рахуєте тільки малі суми ?
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

4931
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1711 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3890 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3050 1
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7811 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20100 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

131

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

704

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1769

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2267
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

566
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

368
15.07.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

14315
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

858
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1107 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

5990 1
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4662 1
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23273 1
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

846 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

831 1
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

370
14.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

851 1