Суд в "справі Гаркота". Віктор Ломей: замовник резонансного хабара — "Свобода"

 

/data/blog/36240/375f158264acdf746a8f6f1aba98c9ec.jpg

 

Сьогодні, 30 травня, в Івано-Франківську завершилось чергове судове засідання у справі Олега Гаркота.

 

Матеріалів у справі дуже багато і їх розгляд займе багато часу. Але вже сьогодні "вилізли" цікаві нюанси по справі. Зачитуючи розшифровки із аудіо та відеозаписів, суддя озвучив цитату депутата міськради Володимира Колковського. У ній депутат запевняв Віктора Ломея у тому, що це не його ініціатива вимагати гроші. Мовляв, він діє від імені представника "Свободи" Романа Онуфріїва. Йому ж дістанеться з того 5 чи 10 тисяч...

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що загальна сума хабара мала становити 100 тис. доларів. Сьогодні стало відомо, що гроші мали йти чотирма траншами. Перший – 10 тис. доларів (той який Ломей таки дав) – за технічну документацію. Другий – 30 тис. за кадастрову довідку. Третій – 30 тис. за корегування генплану (виявляється і таке у нас можливе – Авт.). І четвертий – ще 30 тис. за видачу містобудівельних умов та обмежень.

 

Потерпілий Віктор Ломей наполягає на детальному розгляді усіх матеріалів. За його словами, лишень в такий спосіб вдастся викрити справжнього замовника хабаря. За словами Віктора Ломея, це — ВО «Свобода».

 

Репортер

Читайте також:

 

 

У справі Гаркота суд заслухав понятих

 

 

Екс-головний архітектор Івано-Франківська Олег Гаркот покаявся на суді у взятті хабара

Репортер: Які саме покази дали в судовому засіданні в справі Олега Гаркота потерпілий, обвинувачений та п'ятеро свідків

ГК: Суд по справі Гаркота допитав обвинувачуваного і п'ятьох свідків

Деталі допиту Олега Гаркота в судовому засіданні

Суд. Олег Гаркот розкаявся

Суд над Олегом Гаркотом. Перша СЕНСАЦІЯ: пропала кримінальна справа

У Івано-Франківську триває суд над підозрюваним у хабарництві архітектором Гаркотом?

Жертовне теля або післямова після отримання хабара

Звідки в івано-франківського чиновника 320 тисяч на заставу?

Олега Гаркота звільнили під заставу в розмірі 320 тисяч гривень

Руслан Марцінків: «Режим Януковича» намагається очорнити Свободу, розмістивши на російському акаунті YouTube «відео сумнівної якості»

"Свобода": усе, що відбувається в Івано-Франківську – одна велика спецоперація влади та силових структур

Отримання хабара в 10 тисяч доларів перед скандальними маски-шоу у Франківську (відео)


31.05.2013 556 9
Коментарі (9)

Володимир 2013.05.31, 14:05
Невже в цьому хтось сумнівався ?
Патріот від Свободи 2013.06.01, 11:25
ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ПОБРАТИМІВ Побратими, дреже Олеже Тягнибок та друже Олександре Сич ! Як бачать Івано-Франківці, та і весь український народ, що вже чим раз все дужче і дужче потяг довіри до ВГО "СВОБОДА" чимраз дужче мчить у прірву завдяки таким побратимам як Онуфріїв та подібні йому хабарники. Вже скільки часу на устах наших громадян подія яка мала місце з передачею хабара і про фігурантів наших побратимів, але Ви не вжили жодних заходів проти них. Така позиція приведе до того що ВГО "свобода" скотиться у прірву та залишиться на узбіччі історії. Нам рядовим членам свободвцям не зрозуміло як можуть хабарники своїми брехливими ротами згадувати імена Степана Бандери, Романа Шухевича, Євгена Коновальця та інших героїв, які віддали своє життя за УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ. Такі псевдопатріоти-хабарники як Онуфріїв і йому подібні не мають мати місця в рядах СВОБОДИ. Їх місце в тиз місцях на яке вони за свої вчинки заслужили. СЛАВА УКРАЇНІ!
До Фіртки 2013.06.01, 11:33
Будь ласка до того резонансного тексту додайте фотографії і тих фігурантів про яких згадуєте у статті. Адже такі фотографії з цього місця події з іншими фігурантами у Вашому архіві є, так як Ви у свій час їх показували. Народ повинен знати своїх героїв і про хабарників народу потрібно постійно нагадувати. А то якось не зручно що за всіх на світлинах віддувається тільки Олег Гаркот, який по суті є передаточною ланкою в справ про хабар. зрештою про те і Говорить і Колковський і Ломей та й і всі знають хто вимагав хабар і для кого він передавався. Дякую Вам. Будьте обєктивні.
Я 2013.06.03, 14:53
А попередні дописувачі вже й суд свій провели, і всі обставини знають, і винних назначили... І впевнені, що Онуфріїв за ці бабки на Канари поїхав... До теми - напевно Бандера і Шухевич теж усе робили виключно законно - зброю діставали, податки платили, ліцензію на відстріл сволоти отримували. Інакше які ж вони герої? Вони ж правопорушники! Шановні, трохи спустіться на землю! Ви гадаєте, що тепер можна вести політичну роботу без грошей? Коли на кожному кроці - гроші і рахунки. А особливо боротись з теперішньою бандовладою мільярдерів? Ви такі наївні? Чи може ви щомісяця сплачуєте хоча б 10% своїх доходів на рахунок Свободи і тоді тільки маєте право вимагати їхньої прозорої фінансової діяльності? Та ж навіть та газетка, яку роздають в палатках щось коштує. Погляньте уважно кожний на себе. Тільки той, хто без гріха - має право кинути камінь!
Епізод із жизні "Я" 2013.06.03, 16:02
Геноссе Онуфріїв до "Я": -Мон шер Гамлет, ходім у кабінет, конфету дам тобі я посмоктати, конхвета очень класна, "Тузік" вкусний
ДО "Я" 2013.06.04, 08:10
Класна в тебе позиція. Видно зразу що ти один із них із свободівської голоти. У тебе, та зрештою як і у всіх свободівських голодранців, та ж логіка, що й у Лєніна, Сталіна, Гітлера : "Що для досягнення мети всі засоби хороші". Для того щоб друкувати газету - потрібно брати хабарі, для того щоб вести політичну боротьбу - потрібно брати хабарі, для того щоб досягти мети - можна і вбити матір. О то якраз і є філософія ВГО " Свобода". Ми український народ на землі -на своїй землі. Але ти свободівський пройдисвіте зі своїми гнилими думками десь літаєш в небесах і виправдовуєш таких же свободівських хабарників як і ти сам. Подумай і віднайди хоча б один приклад щоб у Івано- Франківську так брали з позором когось із якоїсь іншої партії на хабарі як це зробили зі свободівськими псевдопатріотами. Тільки я впевнений, що ти думати не вмієш оскільки у тебе одна звилина і то не в голові, а на тому місці звідкіля ростуть ноги.
я також до Я 2013.06.04, 13:37
Виходить, що для досягнення мети, а мета це повалення центральної "бандовлади", обранцям на місцевому рівні можна видушувати із місцевих підприємців засоби для партійної боротьби. Оскільки ВО "Свобода" є представниками більшості в місцевих радах, органах виконавчої влади - вони і є влада на міцевому рівні. І займаються вони тим самим тут, що і твоя "бандовлада" в Києві, з однією поправкою на масштаби. Досягнення Київського трону і статусу "бандовлада" це і є приорітетна мета ВО "Свобода". До речі, красти в "своїх", щоб воювати з "чужими"- це давня галицька традиція, тому нічого дивного в такій стратегії місцевих партизанів ти (Я) не бачиш. Років через 40-45 твої діти будуть ставити пам"ятники сучасним побратимам, а ти будеш, як доживеш, стояти з коштуром і розказувати молоді як ти допомогав боротися з данєцкими бандитами
пісець 2013.06.04, 15:07
це все дуже по нашому-щоб боротись з хабарями, треба перед тим його дати-БДЖОЛИ ПРОТИ МЕДУ!!!!!!!!!!!!!
Я 2013.06.05, 14:04
"Зворушений" увагою до мого коментаря, тому дещо додам для ясності. 1. Я не оправдую жодних хабарників, а лише констатую, що тіньова система в Україні працює давно і її неможливо подолати жодною окремою організацією. А білі-пухнасті ідеалісти в цій системі не будуть жити навіть місяць-два, - або забрудняться, або помруть. 2. Я жодного відношення до Свободи, як до будь-якої іншої партії НЕ МАЮ і не мав (включно з КПРС). З Онуфріївим не знайомий, навіть не знаю чи знайду серед своїх друзів членів партії Свобода. (до речі, знайомий з В. Ломеєм по роботі) 3. Саме тому можу говорити незаангажовано, те що думаю. І деколи розкривати очі іншим на те що знаю сам. Тому раджу ще раз спокійно і уважно перечитати мій попередній пост. І бажаю починати з себе... Удачі!
12.07.2020
Тетяна Дармограй

Людмила Дем’яник, яку бійці знають за позивним Катруся Стріла, розповіла про те, як потрапила на фронт, з якими упередженнями там стикнулась, як адаптовується до цивільного життя та чим буде займатись після закінчення війни.

5933
10.07.2020

Про те, як  працює з іноземними інвесторами UkraineInvest Фіртка поспілкувалася з Андрієм Павлівим — представником урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest в Західній Україні.

1685
09.07.2020

Запашна та яскрава композиція з квітів дає можливість будь-якій людині перенестися в спекотне літо навіть лютою зимою, коли багато хто тільки мріє про свіжі, ароматні та щойно зібрані рослини. Сервіс flowers.ua/ru/frankovsk працює впродовж року, надаючи

1024
07.07.2020
Марія Лутчин

Сьомого липня у Європі, а 11 у світі, відзначають День шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році.

1270
05.07.2020
Люся Грибик

Танцюрист розповів нам про свої кроки до досягнення успіху, поділився секретами мотивації та розкрив подробиці своїх танцювальних буднів.

1984
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

1635

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

2042

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

5320

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

8733

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6782 2
13.07.2020

Василь Стефурак акліматизував європейських овець і вивів власну породу для проживання в українських Карпатах. Василь –  Голова ГО «Асоціація вівчарів», переможець бізнесово-розважального реаліті «Громада на мільйон» в&

2588
10.07.2020

На Землі новий «диктатор» – COVID-19 і ми змушені пристосуватись до життя в нових умовах.

1239
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

8082
13.07.2020

У неділю, 12 липня, парафіяльна спільнота св. апостолів Петра і Павла в селі Старуня урочистою молитвою дякували Богові за своїх Небесних покровителів – Верховних апостолів Петра і Павла. В рамках відзначення храмового свята на парафії відбув

651
07.07.2020

Його життєва історія сповнена несподіваних поворотів долі, адже йому довелося здійснювати своє архієрейське служіння у вкрай складний для Церкви час – підпілля та переслідування.

1007
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

1294
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1671
14.07.2020

Український фільм «Мої думки тихі» восени вийде на HBO Europe.

375
14.07.2020

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про державне регулювання грального бізнесу. Законопроєкт №2285-д "Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор" підтримали 248 народних депутатів, пише Фіртка з посиланням на Економічну

1435
14.07.2020

За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За їх результатами до відповідальності притягнуто 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих

731
09.07.2020

Про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області.

2057 1
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

859