Що вбиває молодість шкіри: 7 ворогів здорового обличчя

 

 

Молодість та хороший вигляд – це не лише хороша генетика та збіг, а довга та кропітка робота. Кожна жінка з роками хоче виглядати не гірше, ніж у 20 років. Однак магічного крему чи еліксиру молодості не існує, тож варто самим піклуватись про свій вигляд та своє здоров'я.

 

Ми зібрали шкідливі звички, через які зводимо нанівець дію ефективного крему та походи до косметолога.

 

Неправильне очищення шкіри

Це найважливіший пункт догляду за шкірою. Потрібно ретельно змивати зі шкіри залишки косметики, бруду та навіть креми і сироватки. В іншому випадку обличчя не буде повноцінно дихати, а пори забиватимуться. Косметологи радять вмиватись обличчя ніжним гелем для вмивання двічі на день.

 

Сон з макіяжем

Цей пункт перекликається з попереднім. Засинати з макіяжем – це найгірше, що ви можете зробити для своєї шкіри. На ранок ви отримаєте забиті пори, чорні точки та навіть висипання.

 

Якщо перед сном не змивати косметику, то дуже рано почнуть з'являтись зморшки, а колір обличчя матиме зеленуватий відтінок.

 

Не захищати шкіру від сонця

Сонце насправді не друг шкіри, а її прямий ворог. Інтенсивне сонячне проміння може викликати рак шкіри. Окрім цього страждає і зовнішній вигляд обличчя: шкіра стає сухою, тонкою та зменшується здатність до регенарації.

 

З початком перших сонячних промінь варто наносити сонцезахисний крем на обличчя, долоні, частину рук та зону декольте.

 

Мало сну

Стрес та втома відображаються і на вашій шкірі. Тьмяний колір обличчя, набряки, синці під очима та зморшки не роблять вас молодшими, а саме такі симптоми можна отримати, якщо спати менше 8 годин в день.

 

Погане харчування

Багато солодощів, фастфуд, алкоголь та поїдання торта на ніч обов'язково відображаються на вашому обличчя. Адже ні для кого не секрет, що доглядати за шкірою потрібно також і зсередини.

 

Лікарі радять регулярно снідати, додати в раціон побільше свіжих овочів та фруктів, не боятись складних вуглеводів та правильних жирів.

 

Мало води

Якщо ти не випиваєш хоча б літра води в день – твоє тіло не отримує достатньо рідини. Від цього з'являються головні болі, подразнення та сухість шкіри. Окрім цього зайва вага, головний біль та хронічна втома.

 

Ранок добре розпочинати зі склянки теплої води з лимоном, а протягом дня невеликими ковтками пити воду. Чай, кава і різні соки виводять воду з організму, тож краще ними не зловживати та не рахувати їх як воду.

 

Відсутність спорту

Для того, щоб шкіра виглядала добре, не обов'язково побивати рекорди чи ставати Олімпійським чемпіоном. Достатньо регулярно займатись фітнесом та тримати своє тіло у формі. Яким спортом займатись – тут можна обрати те, що буде вам до душі.


24.04.2017 1996 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

369
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1422
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2611 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3649
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3014
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2156

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

629

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

480

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1646

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1810
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

304
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

518
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

817
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5000
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

367
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

896
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10138
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

523
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

277
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

383
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

410
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

734