Салон краси: чому важлива автоматизація нового бьюті-бізнесу

При відкритті салону краси потрібно освоїти велику кількість інформації, розібратись у нормативних актах, вивчити основи маркетингу та менеджменту. Далі слідує розробка концепції, вибір місця, наймання фахівців. Організація злагодженої роботи співробітників також повинна бути серед пріоритетів. Використання програм для автоматизації бізнес-процесів з самого початку допоможе уникнути складнощів, з якими стикаються конкуренти. Спробуємо розібратись, чому для нового салону краси автоматизація принципова, та як її впровадити.

Усунення хаосу у бізнес-процесах

На початковому етапі легше коригувати будь-які напрямки роботи. Нововведення сприймаються як належне, елементи налагодження процесів. Помилково розглядати автоматизацію виключно у ракурсі додаткового програмного забезпечення. Це комплекс бізнес-стандартів, який примножується на технічну базу – софт, що контролює процеси та полегшує роботу співробітників. Один з популярних варіантів такого ПО в Україні – CRM Appointer, яка дозволяє зручно вести клієнтську базу та відстежувати продажі. Подібні програми стають добрими помічниками, відкривають можливості:

  • формування систематизованої бази пацієнтів з деталізованою інформацією про кожного;
  • зручного показу аналітики або статистики;
  • ведення календаря записів;
  • синхронізації з соціальними мережами, телефонією та іншими системами;
  • налаштування контролю за виконанням завдань.

Співробітники швидко звикнуть до сучасного алгоритму роботи. Керівник зможе мінімізувати спричинення незручностей через людський фактор. Час та ресурси кожного будуть витрачатись на клієнта, а не на перевірку правильності записів та другі нюанси, за які може відповідати програмне забезпечення. Навіть облік витратних матеріалів буде автоматизований, завдяки чому сформуються гарні відносини з постачальниками.

Серед пропозицій на ринку можна обрати ПЗ, яке буде максимально відповідати потребам конкретного бізнесу. Наприклад, у компанії Аппоінтер передбачений варіант CRM, розроблений спеціально для косметологічного салону. Серед різноманіття версій узагальнених та адаптованих програм обов’язково знайдеться оптимальний продукт.

М’яке впровадження програмного забезпечення

Власники деяких фірм відмовляються від можливостей удосконалення, і втрачають давно набуті позиції у сегменті ринку. Невдалі приклади впровадження також підштовхують до позиції вичікування. Але конкуренти успішно починають користуватись дарунками технічного прогресу та вириваються вперед. Щоб опинитись серед других, потрібно чітко вирішити для яких цілей впроваджується система.

Ще до того, як відкрити салон краси в Україні та почати взаємодію з першими клієнтами, необхідно розуміти задачі, покладені на програмне забезпечення. Відсутність конкретики призводить до розчарування. Якщо керівник робить з CRM панацею, яка одразу підвищить продажі у кілька разів, то збій системи буде неминучим. Готовність розібратись у деталях, приділити час та енергію на вивчення системи допоможе використовувати ПЗ на повну потужність, у тому числі значно збільшити продажі. Отже, після формулювання цілей потрібно:

  • обрати систему, яка найкраще відповідає потребам та дає можливості для масштабування;
  • ознайомитися з функціоналом;
  • обрати тарифний план з відповідним набором опцій;
  • виконати налаштування;
  • провести навчання співробітників;
  • пройти процес адаптації до запланованих алгоритмів.

Схема виглядає трохи складною, але після недовгого періоду адаптації усім стане зручно. Неконтрольований хаос процесів залишиться поза межами щойно відкритого салону краси. Упорядкованість дозволить швидше вийти на високі позиції, закріпитися на ринку, та зафіксувати бездоганну репутацію. Вона буде приваблювати нових клієнтів, сприяти примноженню доходу.

Партнерський матеріал


30.08.2022 874
Коментарі ()

21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1047
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2795
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1733 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3887
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5671
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1811

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

189

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

328

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

320

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

468
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

629
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

617
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

887
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

215
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2145
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

657
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

976
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

1272
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

538 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

731
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

503
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

827