Салон краси: чому важлива автоматизація нового бьюті-бізнесу

При відкритті салону краси потрібно освоїти велику кількість інформації, розібратись у нормативних актах, вивчити основи маркетингу та менеджменту. Далі слідує розробка концепції, вибір місця, наймання фахівців. Організація злагодженої роботи співробітників також повинна бути серед пріоритетів. Використання програм для автоматизації бізнес-процесів з самого початку допоможе уникнути складнощів, з якими стикаються конкуренти. Спробуємо розібратись, чому для нового салону краси автоматизація принципова, та як її впровадити.

Усунення хаосу у бізнес-процесах

На початковому етапі легше коригувати будь-які напрямки роботи. Нововведення сприймаються як належне, елементи налагодження процесів. Помилково розглядати автоматизацію виключно у ракурсі додаткового програмного забезпечення. Це комплекс бізнес-стандартів, який примножується на технічну базу – софт, що контролює процеси та полегшує роботу співробітників. Один з популярних варіантів такого ПО в Україні – CRM Appointer, яка дозволяє зручно вести клієнтську базу та відстежувати продажі. Подібні програми стають добрими помічниками, відкривають можливості:

  • формування систематизованої бази пацієнтів з деталізованою інформацією про кожного;
  • зручного показу аналітики або статистики;
  • ведення календаря записів;
  • синхронізації з соціальними мережами, телефонією та іншими системами;
  • налаштування контролю за виконанням завдань.

Співробітники швидко звикнуть до сучасного алгоритму роботи. Керівник зможе мінімізувати спричинення незручностей через людський фактор. Час та ресурси кожного будуть витрачатись на клієнта, а не на перевірку правильності записів та другі нюанси, за які може відповідати програмне забезпечення. Навіть облік витратних матеріалів буде автоматизований, завдяки чому сформуються гарні відносини з постачальниками.

Серед пропозицій на ринку можна обрати ПЗ, яке буде максимально відповідати потребам конкретного бізнесу. Наприклад, у компанії Аппоінтер передбачений варіант CRM, розроблений спеціально для косметологічного салону. Серед різноманіття версій узагальнених та адаптованих програм обов’язково знайдеться оптимальний продукт.

М’яке впровадження програмного забезпечення

Власники деяких фірм відмовляються від можливостей удосконалення, і втрачають давно набуті позиції у сегменті ринку. Невдалі приклади впровадження також підштовхують до позиції вичікування. Але конкуренти успішно починають користуватись дарунками технічного прогресу та вириваються вперед. Щоб опинитись серед других, потрібно чітко вирішити для яких цілей впроваджується система.

Ще до того, як відкрити салон краси в Україні та почати взаємодію з першими клієнтами, необхідно розуміти задачі, покладені на програмне забезпечення. Відсутність конкретики призводить до розчарування. Якщо керівник робить з CRM панацею, яка одразу підвищить продажі у кілька разів, то збій системи буде неминучим. Готовність розібратись у деталях, приділити час та енергію на вивчення системи допоможе використовувати ПЗ на повну потужність, у тому числі значно збільшити продажі. Отже, після формулювання цілей потрібно:

  • обрати систему, яка найкраще відповідає потребам та дає можливості для масштабування;
  • ознайомитися з функціоналом;
  • обрати тарифний план з відповідним набором опцій;
  • виконати налаштування;
  • провести навчання співробітників;
  • пройти процес адаптації до запланованих алгоритмів.

Схема виглядає трохи складною, але після недовгого періоду адаптації усім стане зручно. Неконтрольований хаос процесів залишиться поза межами щойно відкритого салону краси. Упорядкованість дозволить швидше вийти на високі позиції, закріпитися на ринку, та зафіксувати бездоганну репутацію. Вона буде приваблювати нових клієнтів, сприяти примноженню доходу.

Партнерський матеріал


30.08.2022 894
Коментарі ()

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

123
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

12855 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1474
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

803
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5973
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1654

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

577

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1399

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1210

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1112
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

465
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

590
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1507
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

537
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

815
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5853
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13179
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

466
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

428
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

740 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1191