Роман Онуфріїв: Вчорашні події - це метод політичного тиску напередодні парламентських виборів (фото)

 

Роман Онуфріїв сьогодні на прес-конферецнії прокоментував вчорашнє затримання працівнкиами правоохоронних органів і попросив підтримки у громади.

 

Вчорашні події, за словами одного із постарждалих - голови фракції ВО «Свобода» в міській раді Романа Онуфріїва – це метод політичного тиску напередодні парламентських виборів проти опозиції.

 

«Була інсценуація скандалу. Безумовно, що хабаря не було. Це все наклеп і провокація. Їм потрібен скандал., бо не мають чим крити. Це політична розправа», - наголосив політик.

 

Сценарій провокації, за словаоми Онуфріїва, був чітко спланований. Однак, силовикам не вдалось його реалізувати до кінця.

 

На разі, у «Свободи» є ряд доказів, якими підтверджується факт провокації. Вони обцяють, що на всіх рівнях буде вимагати пояснення цього інциденту від найвищих посадових осіб держави, а аткож знайти замовників цієї провоцкації.

 

Адвокати готують звернення до суду з оскарженням вчорашній подій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ ПРЕС- КОНФЕРЕНЦІЇ

 

 

 

Читайте також:

В Івано-Франківську правоохоронці затримували Володимира Балагуру ніби то при передачі хабаря голові фракції ВО Свобода в міськраді Роману Онуфріїву та голові департаменту архітектури Олегу Гаркоту (додано фото)

ВІДЕО затримання Балагури, Гаркота та Онуфріїва

Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: версія правоохоронців

Затримання Онуфріїва, Балагури і Гаркота: фото грошей


10.10.2012 3662 29
Коментарі (29)

Залізняк 2012.10.10, 13:42
Вчорашні події , це яскравий приклад прикриття злочинних дій політикою і партійним квитком. А ще натовпом. Бандитам -тюрми !!! Злодій має сидіти в тюрмі !
В8 2012.10.10, 13:45
Бикота брехлива, кажуть люди кусай по мало, а то вдавишся...
свобода=корупція? 2012.10.10, 13:49
Якщо член Свободи займається хабарництвом, а потім використовує партійний квиток для того щоб прикрити свій зад, то нехай тоді не волають на кожному кроці що вони інші. розвели у міській раді корупцію і ще скиглять, коли ловлять на гарячому. я може би не вірив сбу, але те що у міській раді Франківська Свобода нічого не зробила для запровадження прозорих схем - факт. якщо ви свободівці не хочете відправитися у те місце де зараз Ющенко, то наведіть порядок на місцях!
ТТ 2012.10.10, 13:50
В тюрму......
Марко 2012.10.10, 14:02
Те, в якій компаній опинився Онуфріїв само по собі вказує на правоту СБУ. Гаркот, Балагура... Гроші не пахнуть...
міша 2012.10.10, 14:05
Дороги в місті розбиті нічого не робиться в ЖКГ,а Марцінків словоблуд замість того щоб щось робити для людей для міста займається х..нею,то колоди пиляє в робочий час то цьго ую..ка відбілює хлопці робіть щось для міста хватить два роки дерибану
ех 2012.10.10, 14:10
стосовно Онуфріїва, я б так категорично не висловлювався. мені не подобається той факт що всі опозиційні сили говорять про боротьбу з корупцією, а самі в цій системі непогано почуваються. якже вони будуть будувати Україну? ось що саме гірше і від цього важко. безвихідь просто.
суддя 2012.10.10, 14:44
Вже видно добре допік Онуфріїв і компанія своїми поборами що свободівець Колковський їх здав.
Яр 2012.10.10, 14:44
Як добре,що ніхто крім Свободи не бере хабарів.
до В8 2012.10.10, 14:55
Вони не вміють кусати потрохи- їм треба все і зразу!!!!!!
Хрунь 2012.10.10, 15:11
СВОБОДУ не спинити!!!
залізний 2012.10.10, 15:25
І це "г...."хоче відправити мера у відставку?Міську раду у відставку!!!
жигулі 2012.10.10, 15:27
то не собі, то експропріація для побудови чесного суспільства! во! а взагалі- всім партіям тра гроші на діяльність,але ловлять не всіх, а кого замовили.
Адвокат 2012.10.10, 15:41
Бачу на фото юриста-правника кандидата в депутати пана Чорноуса і хочу задати йому питання: Що він думає з цього приводу? Скільки отримають Гаркот О. Онуфріїв Р і компанія за отримання хабаря?
ХитроДід 2012.10.10, 15:45
Підкинути можуть анонімку, чи дитину, а щоб валюту - такого дурня в природі не існує! Читайте класику.
СвободуЮриюДеточкину! 2012.10.10, 15:46
Схема, по який вимагають гроші від забудівників за видачу МУОЗД, працює вже рік. Жоден з цих документів не був виданий безплатно, навіть на малі об"єкти будівництва. Суми, які вимагаються зросли в арифметичній прогресії по відношенню до тих цифр, які брались за погодження об"єктів містобудування ще 1,5-2 роки назад, хоча і тоді все було дорого. Вартість хабаря стартує від 10тис. дол. В схемі майже завжди замішані О.Гаркот та Р.Онуфріїв, дуже часто в переговорах бере участь посередник, який не засвічений у МР, точніше взяткодателя виводять на посередника,а він не від свого імені оголошує цифру, часто з посиланням на Онуфріїва. Розміри хабарів за деякі об"єкти доходять до 100тис. дол. Тут нічого ідеологічного чи політичного немає, це прото цинічна і дуже добре вивірена схема заробітку. І це саме їхня схема, з цїєю метою на посаду був призначений О.Гаркот, посунувши свого брата І. Гаркота (також безкорисливого), з яким вони перебувають в стані війни. Платять всі, оскільки ці хлопці розставили своїх "побратимів" у всіх управліннях чи департаментах МВК, навіть варіанти з судами не проходять. Вся ця батва про політичний скандал, брехня, вже порушено кримінальну справу по статтям про замах на хабар, та отримання хабара в крупн. розмірах, Вимагати пояснень Онуфріїв може тільки у своєї мами чи жінки, а не у вищіх посадових осіб держави.
Діна 2012.10.10, 15:59
Святенники та праведники!Кидайте каміння та поливайте хто чим може-інтернет витримає все!А наші силовики сопляки заслинені і не могли реалізувати можливість законного затримання злочинного угрупування!А ,може,якби хоч на трочи вони були переконані у законності своїх дій то не відступилися б?Давайте завтра выдыб"эмо якогось урку - міліція нас боїться!Хто з вас допускає таку можливість?-ніхто!Ну ось.а тут вони відступили ...значить не все у них так законно...
Сергій 2012.10.10, 16:09
Зргозуміло, що це провокація проти Свободи. А на проплачених інтернетних тролів не треба зважати.
Сергій 2012.10.10, 16:12
Бояться янучари Свободу, навіть тролятину на інтернет сайти посадили, щоб ті гадили, ох мразь.
для СвободистаЮрияДеточки 2012.10.10, 16:40
"Вищі посадові особи" - це хто такі? Трижды несудимый? Боря "Хюндай"? Фирташ? Ринат Леонидович? Братья футболисты Суркисы?, "Миша-семафор"? "Кернес - белый порошок"??? Уточни будь-ласка, а то незрозуміло у кого ніззя вимагати пояснень...
Свабоду 2012.10.10, 17:01
Ладно,уболтал, можно вимагати пояснення в цих жуліків
Руслан Коцаба 2012.10.10, 18:58
Свободу не спинити! Затримання свободівців на хабарі чи провокація бандитів Януковича? // оперативне відео СБУ http://www.youtube.com/watch?v=QjGJ3CVk8uQ
Пророк 2012.10.11, 08:40
Свободівцю Онуфрієву до відома. ВИБОРИ І ХАБАР не одне і теж. А на фото і відео при затриманні ти виглядав жалюгідно. Що штани були мокрі? Для тебе все тільки починається! За свої гріхи, вимагання, хабарі ти ще будеш шукати пятого кута.
svobodivec 2012.10.11, 10:32
Цей колковський е кидалом и брехуном.Покидав купу люду з квартирами затримує здачі будинків по пять років.а зараз ще й підставив свободу разом з її франківським лідером та порядного забудівника.незнаю за що його тримають.певно гроші?
Оксана 2012.10.11, 10:46
І як завжди з свободи всі знушаються, всі їх ображають, грошима засівають....
бидло 2012.10.11, 18:06
Довелось звертатись за дозволом на добудову балкону. Була озвучена сума 1000 дол. У п. Гаркота у народі є "кликуха"- "сто баксів". А балкон добудували без дозволу. Дуже соромно мені!!! Шкода п.Гаркота!!! Несправедливо! Він же не хотів брати цей кульок. Підкинули.
Фотограф 2012.10.12, 12:34
НА ПРЕС-КОНФЕРЕЦНІЇ (НА ФОТО) КИСЛІ, НЕЩАСНІ ОБЛИЧЧЯ, ОЧІ ПОНУРІ ПРОСЯЩІ ПРОБАЧЕННЯ.
НАЙКРАЩЕ З КОМЕНТІВ (цитати 2012.10.12, 13:36
«Посадити всіх сук і кожний день виганяти на ремонт вулиці терориста Дудаєва, а Анчоуса поставити над ними в ролі вертухая, раз не може тримати лад у своєму відомстві. Марципанів уркам не давати!» «ВСЕ ТУТ ЯСНО - ПРИЇХАЛИ ТРОЄ ЛЮДЕЙ, ЯКІ В МІСЬКІЙ ВЛАДІ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ (СТОСОВНО БУДІВНИЦТВА), ГАРКОТ ВИЙШОВ З МАШИНИ, ВЗЯВ ГРОШІ, ПОВЕРНУВСЯ В МАШИНУ - ТАМ ЇХ І ВЗЯЛИ. А СЬОГОДНІ "СВОБОДА" БУДЕ ПЕРЕВОДИТИ ВСЕ В ПОЛІТИЧНУ ПЛОЩИНУ. ПРО ТЕ, ЯК СЕБЕ ВІВ МАРЦІНКІВ - ВЗАГАЛІ МОВЧУ - Я ПОМИЛИВСЯ НА МИНУЛИХ ВИБОРАХ В СВОБОДІ. ДЕБІЛИ ПОВНІ. ДО ЧОГО ТУТ ГРОШІ ГЕНЕРАЛУ, ПР ТА КОЛОМОЙСЬКИЙ? ПОДИВІТЬСЯ, ХТО ПРИЙШОВ ЇХ ВИЗВОЛЯТИ - ШКУТЯК, ШКВАРИЛЮК, СВОБОДА В ПОВНОМУ СКЛАДІ - ВСІ САМІ ЧЕСНІ.» «МОЛОДЦІ. ЗАСВІТИЛИСЯ, ПРОПІАРИЛИСЯ, ЗАРОБИЛИ БАЛИ ЕЛЕКТОРАТУ ...» «МАРЦІНКІВ СЛОВОБЛУД ЗАМІСТЬ ТОГО ЩОБ ЩОСЬ РОБИТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ДЛЯ МІСТА ЗАЙМАЄТЬСЯ Х..НЕЮ, ТО КОЛОДИ ПИЛЯЄ В РОБОЧИЙ ЧАС, ТО ЦЬГО УЮ..КА ВІДБІЛЮЄ, ХЛОПЦІ РОБІТЬ ЩОСЬ ДЛЯ МІСТА ХВАТИТЬ ДВА РОКИ ДЕРИБАНУ» «ЗА ГРАТИ ГНИДУ, І ГРАТИ , ГРАТИ , ГРАТИ.....» «ОХ І ЗАБРЕХАЛИСЯ... СПОЧАТКУ ПРО НАРКОТИКИ, ПОТІМ ПРО ТЕ ЩО ГРОЩІ ПІДКИНУЛИ, ТЕПЕР ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПОЗИЧАЛИ.» «ЦІКАВО, ЯК ТЕПЕР ТЯГНИБОК БУДЕ ЗАХИЩАТИ СВОБОДІВСЬКЕ ОЗУ В ФРАНКІВСЬКУ ПІСЛЯ СТАТТІ ВИЩЕ ПРО ГАРКОТА? КУПЮРИ МІЧЕНІ, ВСЕ ДОКУМЕНТУЄТЬСЯ ТА ФІКСУЄТЬСЯ ЩЕ З ТРАВНЯ 2012. СВОБОДА - ДАВАЙ ДАСВІДАНЬЯ» Ш Е Д Е В Р К О М Е Н Т А Р І В ШАНОВНІ КРАЯНИ! НЕ ВІРТЕ В ЦЮ БРЕХЛИВУ МАЯЧНЮ. НЕ МОГЛИ ЩИРІ ПАТРІОТИ, ЛЮДИ ЯКІ ЛЮБЛЯТЬ СВІЙ КРАЙ ТА УКРАЇНУ, ХОДЯТЬ У ВИШИВАНКАХ ТА ШАНУЮТЬ С. БАНДЕРУ, БРАТИ ЦІ НЕЩАСНІ АМЕРИКАНЬСЬКІ ГРОШІ. ВОНИ МОГЛИ БИ ТИМЧАСОВОВО ВЗЯТИ В БОРГ НА РОЗВИТОК УКРАЇНИ І ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКИМИ ГРИВНЯМИ, І НЕ В НОЧІ , А ЗРАНКУ,І НЕ ПРОСТО НА ВУЛИЦІ, А КОЛО ПАМ"ЯТНИКА С. БАНДЕРІ, І НЕ В ЦИХ КУМЕДНИХ КУРТКАХ, А В ВИШИВАНКАХ, І НЕ НА В БУРЖУЙСЬКИХ ЛЕНДРОВЕРАХ, А В НАШІЙ, РІДНІЙ СЛАВУТІ. НЕ ВІРТЕ, ЛЮДИ, ЦЕ ВСЕ ПІДСТРОЇЛИ РИГИ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СЛАВА УКРАЇНІ!
АНАЛІТИК 2012.10.15, 13:53
Г Р О М А Д О !!! Що є, ну були троє, ну був, чи не був хабар, це ще треба доказати ..., а куди йшли гроші, докажить що на ВО «Свободу». Так ні, ці тупаки розставили «точки над «і», дали СБУ почву для прив’язки «Хабар – Свобода». А для чого (Сич має це визнати і наказати того, хто скликав представників ВО «Свобода», бо ТОЙ ХТО СКЛИКАВ, він і є провокатором і агетом СБУ) один з трьох (всі знають - не вказую щоб не забанили) підняли всіх тих, що прибули і тим самим виказали та явно і наочно показали, що все що відбувається, пов’язане з ВО «Свобода», ПРИДУРКИ, ПОВЕЛИСЬ, САМІ СЕБЕ ПІДСТАВИЛИ, ОБІСР...АЛИСЬ... І що, за кого тепер голосувати за обіср...них...????
12.05.2022
Алла Павлуцька

Фіртка поспілкувалася із прикарпаткою Мар’яною Гнот, аби дізнатися про її досвід волонтерства у центрі допомоги біженця та особливості цієї роботи у Польщі.  

1306
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

2092 1
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

2790
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

3675
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

5180
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

4532 1

Війна стала поштовхом для пришвидшення трансформації в газорозподільній галузі. З початку бойових дій Прикарпаття прихистило близько 140 тисяч людей.  Вони тимчасово оселились в містах і селах Івано-Франківської області, тож стали споживачами газу. Тому перед АТ «Івано-Франківськгаз» постало завдання забезпечити стабільний розподіл газу більшій кількості споживачів. І газовики виявились готовими до такого технологічного виклику.

145

На сайті "Відкритий ліс" 15.04.2022 року опублікована стаття Деокупація Прикарпаття від корупціонерів. У статті я вказував, що в Івано-Франківській області всупереч вимогам чинного законодавства (платності за користування мисливськими угіддями - ст. 24 ЗУ

65

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

4712

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

6585
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

415 1
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

3225
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

5497
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

1376
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

1908 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

2606
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

4198
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

1902
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

2580
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

4506
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

4548 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

6219 1