Рік діяльності голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» в Івано-Франківській міській раді

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15284821_679486655545227_4447609434749791079_n.jpg?oh=a805fbed0ccbefc237f3272d47694e6c&oe=58FAF2DC

 

Рік діяльності голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» в Івано-Франківській міській раді Володимира Олійника.

 

1 грудня мікрорайон в межах вулиць Богдана Хмельницького-Тарнавського-Дністровська-Галицька-Надрічна, в серці якого є історична територія Княгинина отримав нового депутата. Володимир Олійник ще з перших днів виборчої кампанії зарекомендував себе як людина від народу (проводячи агітацію особисто під кожним багатоповерховим будинком та на кожній вулиці).

 

Така методика сподобалась мешканцям і вони надали перевагу йому, а не тодішньому заступнику міського голови Руслану Гайді (БПП) та досвідченому політику Сергію Борзову («Самопоміч»).

 

Основа діяльності Володимира Олійника у нашому місті – постійна співпраця з мешканцями, боротьба з незаконними забудовами, сприяння благоустрою на виборчому окрузі, організація і проведення свят для всієї родини, сприяння розвитку молодіжних і творчих проектів.

 

На думку голови фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» в міській раді для того, щоб ефективно працювати депутати повинні знати про проблеми, з якими стикаються франківці у повсякденному житті. Тому разом із колегами від партії УКРОП: Віталієм Меріновим, Сергієм Гаєвським та Мстиславом Тарасом вирішили організувати проект «Депутатські зустрічі», в рамках якого спілкувалися з мешканцями різних вулиць, окрім того, звітували їм про свою діяльність.

 

Важливою складовою діяльності Володимира Олійника є робота на виборчому окрузі, співпраця з територіальною громадою Княгинина. Депутат разом із мешканцями організовує родинні свята: День Матері, Івана Купала свято Миколая. Володимир Олійник вважає, що атмосфера родинних свят сприяє зближенню між сусідами, тому депутат й надалі їх організовуватиме.

 

Дбаючи про спілкування сусідів під кожним будинком були встановлені лавиці. Окрім того, уже завершується ремонт вулиці Б. Хмельницького і Промислової, триває ремонт вулиці Княгинин.

 

Пріоритетним завданням є також сприяння сприяння благоустрою на виборчому окрузі. Окрім встановлення лавок і смітників, частими є екологічні акції, де депутат спільно із молоддю садить дерева, прибирає.

 

Ще один напрямок діяльності Володимира Олійника – боротьба з незаконними забудовами на вулиці Церковній, 52 та Урожайній, 7, квартал на 33 багатоповерхівки по вулиці Макогона.

 

Володимир Олійник турбується про підростаюче покоління. Спільно із депутатом Івано-Франківської міської ради від партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Мстиславом Тарасом придбали парти для СЗШ №8 та закупляється підсилювач для СЗШ №16.

 

Окрім того, голова фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» дбає про культурний розвиток Франківська. Володимир Олійник є організатором творчих проектів «Франківський фонтан», «Слухай Франківських» та «IF music Awаrds».

 

«Школа лідерів» - це ще один проект для розвитку молодіжної політики, одним із організаторів якого є Володимир Олійник. Діє за підтримки Благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ». Випускники ШЛ попередніх років тепер успішні підприємці, депутати, керівники студентських профкомів, сенатів та ін.

 

Необхідно також ознайомити читачів із здобутками франківського УКРОПу в міській раді. Володимир Олійник розповідає: «По-перше, ми стали реальною і жорсткою опозицією до міської влади. Така позиція почалася із першої сесії, через те, що жодного представника фракції не було включено до жодної з комісій. Це порушення не тільки Закону про статус депутатів місцевих рад, а ламання всієї системи місцевого самоврядування у місті. Таке робилося хіба що в радянські часи.

Друге, як наслідок, це те, що завдяки жорсткій опозиції влада змушена хоч трохи працювати на людей. Тому все, що доброго робиться в місті – заслуга «УКРОПу». Уявимо, що опозиція відсутня, влада автоматично «розслабляється».

Третє, УКРОП став народною партією, депутати якої спілкуються з мешканцями не в теплих кабінетах, а в дворах нашого міста. Дуже часто це відбувається за сильного вітру або в дощову погоду. Проте на зустрічі приходить від 20-60 чоловік».

 

На думку Володимира Олійника, фракція УКРОП представляє сучасну модерну європейську патріотичну партію, ідеологія якої базується на героїчній українській історії, але яка спрямована в майбутнє, стоїть і буде стояти на захисті інтересів мешканців міста і змушуватиме Руслана Марцінківа і міську владу в цілому працювати на людей.


02.12.2016 888 0
Коментарі (0)

08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

1924 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

2968 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Подружжя вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю. Також на обійсті за кілька десятків років пара надбала чималу колекцію речей своїх по

3849 2
02.01.2022
Мар'яна Цимбалюк

Бажання та цікавість досліджувати  власні туристичні локації змусили гравців готельного ринку створювати нові пропозиції. Попри те, що запит від туристів на колоритні місцеві розваги завжди був, то тепер спектр розваг доводиться розширювати згідно зі світовими трендами.  

2865 2
31.12.2021
Ігор Марковський

Як другий рік пандемії коронавірусу вплинув на якість підготовки студентів та школярів? Чи готові прикарпатські ВНЗ приймати на навчання громадян Білорусі, котрі тікають від режиму Лукашенка? Яке значення має "Карпатський простір" в євроінтеграційному процесі України? Відповіді на ці питання читайте в першій частині інтерв'ю Фіртки з Ігорем Цепендою, доктором політичних наук, професором, ректором Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. 

3460 2
28.12.2021
Тіна Любчик

Covid-19 не оминув жодну зі сфер нашої життєдіяльності. Не виняток й культура. У 2021 заклади на Івано-Франківщині, як зрештою і по всій країні, не мали можливості працювати стовідсотково. Втім, що таки вдалося організувати – кореспондентці Фіртки розповів Володимир Федорак, директор Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації.

3680 2

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

1038

У кожній країні свої традиції споживання кави. Західна Україна - не виняток. Тут дуже полюбляють кавувати й це - беззаперечний факт. Та як смакувати справжньою кавою правильно? Обрати найкращий сорт і приготувати її згідно з правилами? Зберегти аромат і смак кави? І, врешті, як дізнатись про каву все?

4162

Підставою для формування теми цієї статті послужила інформація Державного бюро розслідувань про розкриття злочинного угрупування на чолі з першим заступником Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

4325
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

8116 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

13770
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

22501
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

3346
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

3968 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

5179
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

6593 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

1327
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

946
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

1561
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

1675 1
05.01.2022

За інформацією світових ЗМІ, громадське невдоволення викликав значний рівень інфляції в країні, зокрема, суттєве зростання ціни на скраплений газ для автомобілів.

2369