З питанням повернення демобілізованих ветеранів вже зіштовхнулись учасники Асоціації, а з контрнаступом та в результаті перемоги України — це питання набуде великих розмірів.
Про це в інтерв'ю Фіртці розповів Голова Правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська Андрій Семанів.
"Ми неймовірно вдячні українським воїнам за боротьбу та звільнення України від загарбників, та дуже чекаємо всіх працівників до повернення на робочі місця.
Ми маємо вже готуватись для допомогти ветеранам якнайзручніше повернутись на свої робочі місця, а також підготувати власні робочі колективи. Саме тому ми проводили зустрічі робочої групи серед учасників БАІФ на тему: «Адаптація ветеранів війни до професійного життя».
На зустрічі представники АТ «Прикарпаттяобленерго» презентували власні напрацювання з 2014 року по цьому важливому питанню", — ділиться Семанів.
В результаті зустрічі виділили п'ять основних векторів:
- Ментальне здоров’я ветерана.
- Фізичний стан ветерана.
- Адаптивність ветерана до цивільного життя та роботи.
- Професійний та особистісний розвиток ветерана.
- Підготовка робочого колективу.
Далі з опрацьованими та структурованими матеріалами провели зустріч з заступником міського голови Олександром Левицьким, керівником новоствореного комунального закладу «Дім Воїна» та директором всеукраїнської спілки ветеранів російсько-української війни «Східний фронт».
Учасники зустрічі обговорили стан справ по цьому питанню, обмінялись актуальною інформацією та напрацюваннями, подальшими планами у створенні єдиного центру допомоги ветеранам на базі «Дому воїна». Також, представники БАІФ презентували та передали опрацьовані матеріали відповідальним посадовим особам.
"Сподіваємось, що надані матеріали підсилять роботу даних державних органів та допоможуть у наданні такої важливої допомоги демобілізованим воїнам та покращать їх адаптацію до професійного життя на робочих місцях".
Більше читайте у матеріалі.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці