Про п.і П.

 

 

«Азов» змусив Паніна вибачитися за свої слова ? А чому «Азов», при всій глибоченній до нього повазі, не затримав цього  «охлобистіна софт» надовго, тримаючи в глухій коморі і буквально примушуючи СБУ   взяти його під арешт,  і не відпускати просто так?  А невиправдано  відпустив після м’якої, толерантної бесіди, в якій Панін зумів, як це сильно важливо в сучасній Росії, «зберегти лице?» А після цього – встиг мало змінити свою думку, як видно із відео в Москві. 

Може в «Азові» деякі люди недооцінюють подвиги своїх побратимів по «Азову» на фронті? Може є баласт? А хіба його нема в інших націоналістичних організаціях, які – баласти - своїми дебільними вихватками псують імідж не лише своєї структури, а й всякій помірковано правій справі дьогтю додають?

До прикладу, чого варта заява одного із рупорів «Правого сектора», який (чомусь ?..) написав від імені всієї організації, що Андрухович «дуже  поганий українець ». Може, цей «поганий українець» на відміну від «дуже добрих» в Європі не відбілює свою Батьківщину, що темніє через рашистську брехню, що ллється днями-ночами з парашів-тудей ?   В тому числі, аби правих в Україні і праву ідею, яка в допустимих дозах зараз так конче необхідна нації, не зараховували всіх підряд до «неонацистів» . Може послати весь ЄС, все НАТО до дупи, як те давно вже пропагує у своїх опусах члєн «Тризуба», що вписався в «ПС»,  колишній (таких, як і алкоголіків і наркоманів, не буває)агент КГБ  Іванишин і кілька йому супутніх «патріотів» ?

Хіба люстрація тільки у кабінетах владних потрібна ? А що буде, якщо їм дати владу, тим вишиватникам і закамуфльованим москвофілам  ? Дехто з  менш таких свої комплекси давно вже вихльостує і на інших літераторах,  діячах культури, підприємцях і всіх тих людей, що, на їх погляд, є «поганими синами Франка й Шевченка». Не чіпайте, варвари, ці імена.

Коли ми вже дочекаємося, що наше СБУ оперативно і зграбно зреагує на таких хоча б, як Панін, коли вже на менш явних феесбешників їм начхати ? У нас в московських лабетах льотчиця Надія Савченко давно потерпає. Той Панін міг би стати тим самим гіпотетичним еквівалентом її – не для тупої помсти.  Висувати йому цілком законні обвинувачення  - резонно і доказово. А обміняти на Надію було б вкрай бажано. Замість цього знову переговори з пуйлом, які навряд щось дадуть – а людина голодує на нарах вже який поспіль тиждень. Або спробувати на режисера Сенцова обміняти.

Десь вже би в Ізраїлі чи Ірландії  Кобзона з Міхалковим в одному багажнику привезли би, ще й б дорогою додому Таю Павалій захопили. Тут – суцільні порушення кримінальних справ, і все й-ПРСТ  постфактум.   Для залякування дохлих мух в повітрі.

Та зміни будуть. До кращого. З Добром Різдва.


06.01.2015 Яв Назар 858 2
12.07.2020
Тетяна Дармограй

Людмила Дем’яник, яку бійці знають за позивним Катруся Стріла, розповіла про те, як потрапила на фронт, з якими упередженнями там стикнулась, як адаптовується до цивільного життя та чим буде займатись після закінчення війни.

1621
10.07.2020

Про те, як  працює з іноземними інвесторами UkraineInvest Фіртка поспілкувалася з Андрієм Павлівим — представником урядового Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest в Західній Україні.

939
09.07.2020

Запашна та яскрава композиція з квітів дає можливість будь-якій людині перенестися в спекотне літо навіть лютою зимою, коли багато хто тільки мріє про свіжі, ароматні та щойно зібрані рослини. Сервіс flowers.ua/ru/frankovsk працює впродовж року, надаючи

787
07.07.2020
Марія Лутчин

Сьомого липня у Європі, а 11 у світі, відзначають День шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році.

1102
05.07.2020
Люся Грибик

Танцюрист розповів нам про свої кроки до досягнення успіху, поділився секретами мотивації та розкрив подробиці своїх танцювальних буднів.

1543
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

1337

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1827

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

5101

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

8450

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6551 2
10.07.2020

На Землі новий «диктатор» – COVID-19 і ми змушені пристосуватись до життя в нових умовах.

734
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7862
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

62923 4
07.07.2020

Його життєва історія сповнена несподіваних поворотів долі, адже йому довелося здійснювати своє архієрейське служіння у вкрай складний для Церкви час – підпілля та переслідування.

757
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

1083
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1478
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1913
08.07.2020

Голова Національної спілки театральних діячів України, керівник Національної оперети України Богдан Струтинський отримав орден "За заслуги" І ступеня.

2137
09.07.2020

Про це президент заявив 8 липня під час зустрічі з представниками бізнесу Чернівецької області.

1559 1
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

602
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

754
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

892