Прикарпатський нардеп Анатолій Дирів каже, що голосував за внесення змін до КУ з розумом

 

 

Сам нардеп Анатолій Дирів зазначив, що при голосуванні керувався розумом. Адже такі зміни до Конституції, і зміни, які були прийняті у першому читанні потрібно було приймати.

 

Про це Анатолій Дирів розповів у коментарі Фіртці.

 

«Я людина, яка є відповідальна. І я знаю відповідальність всіх перед тими виборами, які мають бути. Депутати, які не проголосували, які піаряться перед виборами, тому що вони розуміють, що їм потрібно їх вигравати. Але потрібно думати про державу найперше. А те, що в частині фінансової децентралізації було зроблено, пам’ятаю, коли наші деякі депутати криком кричали, разом з головами сільських рад з асоціаціями сільських голів про те, що це «смерть села» і все інше, то скажу, що зараз 30-40% надходжень до бюджетів",- каже Дирів.

 

Окрім того, за словами народного обранця, "треба чітко розуміти, що у нас є європейські, американські партнери, які набагато краще знають ситуацію, яка є, ніж ті кілька депутатів, які не проголосували".

 

"До відома 265 це не 70, які не голосували. Тому, думаю, тут би треба було задавати запитання їм, чому вони не голосували, чим вони керувались. І ми зараз бачимо, що відбулось під Верховною Радою, одного хлопця вбито і близько 120 поранено. І дуже добре знаємо, хто за цим стоїть. Дуже серйозні потрібно зробити висновки з цього і дуже радикальні дії, щодо організаторів цих масових заворушень, які сьогодні були під стінами ВР. А це тільки одна політична сила – організатор, і кілька політичних сил, які «підспівували», тому що потрібно вибори вигравати. Але, я думаю, громадськість зараз дасть правильну оцінку тим людям, які це робили. А децентралізація, тобто те, що було прийнято, знаєте, 226 в першому читанні це одне, я думаю ви знаєте і це всі повинні знати, що є три передумови коли буде 300 голосів, та це не так швидко відбувається. Треба бути політиком, а не безвідповідальною потворою, яка зробила те, що зробила сьогодні під Верховною Радою», - впевнений Анатолій Дирів.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Василь Кедик про внесення змін до Конституції: Це закладена міна та аргумент для зовнішнього шантажу влади

Прикарпатський нардеп Михайло Довбенко про внесення змін до КУ: Необхідність голосування була аргументовано обговорена у фракції

Прикарпатський аналітик про внесення змін до Конституції: Це голосування було не за реформу, а за чергову підміну понять

Прикарпатський нардеп Юрій Соловей пояснив мотиви свого ганебного голосування за зміни до Конституції

Прикарпатський нардеп Юрій Дерев`янко про внесення змін до КУ: Якщо зміни до Конституції ухвалять - виникнуть загрози унітарності держави


31.08.2015 370 1
Коментарі (1)

Євгеній Ротерман 2015.08.31, 21:15
Якщо пан Дирів вважає найвищою мірою відповідальності професійне зрадництво і політичне шулерство,якими він і його партнери досконало володіють, то тут він правий на всі "сто"! Як для Народного депутата, його мова бідна і простацька...Щодо навішування ярликів, то цією якістю пан Дирів, попри невміння публічно зв"язати кілька слів докупи, теж класно опанував! Але в тон йому хочу запитати: Куди будуть тікати ті політичні потвори, що проголосували сьогодні за узурпацію влади і федералізацію держави, коли виявиться їхня злочинна роль у цій низькопробній п"єсі?)))
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

3879
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1394
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1486
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2613
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2332
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

2261

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

232

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1468

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2219

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2959
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

518
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

667
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

659
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

505
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15952
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2850
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1131
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26609 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

982
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

842 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

645