Причини, через які чоловіки бояться шлюбу

 

Чому чоловіки з усіх сил чіпляються за свою свободу,не бажаючи помічати натяків? Чому ж багато чоловіків з усіх сил чіпляються за свою свободу, не бажаючи помічати натяків?

 

Щоб проаналізувати причини, що відштовхують чоловіків від законних відносин, експерти віднесли їх в одну з нижчеперелічених категорій.

 

Нарцис - це чоловік, який думає і говорить тільки про себе. Він виглядає ідеально і скрупульозно працює над своїм іміджем. Він не віддасть вам своє серце, оскільки воно належить йому самому.

 

Вічний школяр - це чоловік, який не хоче виростати з коротеньких штанців. Для того, щоб взяти на себе відповідальність за сім'ю, необхідно володіти певною зрілістю. Так що не чекайте пропозиції руки і серця, якщо ви зустрічаєтеся з хронічно інфантильним чоловіком.

 

Бідняк не впаде перед вами на одне коліно, поки не буде відчувати себе фінансово забезпеченим. Шлюб означає додаткові витрати, подарунки тощо. Коли мова заходить про фінанси, навіть найромантичніші чоловіки найчастіше стають практичними.

 

Зірка - це чоловік, який звик збирати жінок гронами. Якщо він успішний, знаменитий, а дівчата не зводять з нього очей, навряд чи він захоче присвячувати весь свій час одній єдиній. Навіть якщо його вдасться окільцювати, постійні побоювання з приводу невірності не зроблять шлюб щасливим.

 

Еротоман хоче всіх жінок, і тому секс лише з однією з них є для нього своєрідною в'язницею, в яку він добровільно не піде. Якщо жінка не задовольнятиме його сексуальні апетити, він не затримається з нею надовго.

 

Роботоголік присвячує весь свій час кар'єрі або бізнесу, і у нього просто немає часу думати про жінок, не кажучи про шлюб. Він вважає за краще проводити час в офісі або на виробництві, заробляючи гроші або здійснюючи свої проекти, замість того, щоб витрачати свої сили на властування сімейного життя.


Поранений принц - це чоловік, який пережив драму в особистих відносини і побоюється, що нова любов знову заподіє йому біль і страждання. Щоб змусити такого чоловіка повірити в успіх нового союзу, потрібні терпіння і час.

 

За матеріалами zdravoe


12.12.2011 1707 0
Коментарі (0)

25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

688
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

947
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7492 14
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2416
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2321
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2551

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

403

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

751

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

846

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

548
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

249
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

427
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

527
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38024
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

406
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

543
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

701
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

248
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

360
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

289
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

982
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

626 1