
Огляд прикарпатської преси за період 20 - 27 серпня 2014 року.
Галицький кореспондент
Мільйони на відпочинок. У 2008 році НБУ розпочав будівництво дорого оздоровчого комплексу "Прикарпаття" у місті Яремче. У 2014 році будівництво здравниці призупинили і глава Нацбанку запвенила, що продасть скандальну базу. Проте час минув, а комплекс залишається в НБУ. Скільки ще подібних оздоровчих комплексів є на Прикарпатті дізнавалися журналісти ГК. Сторінка 8.
Кому заважає "Пріма МЕД"? Приватну медичну лабораторію "виживають" з міської лікарні. Чому і кому це вигідно у ГК. Стоірнка 6.
Згадати все: Болехівський регіон. ГК продовжує рубрику спогадів про місцеві вибори на Прикарпатті. Цього разу мова про вибори у Болехові та сільсткх радах, що у його підпорядкуванні.
Західний кур'єр
Партія з регіону. На засіданні дорадчої радипри міському голові керівник одного із підприємств харчової галузі міста, що належить до основного кола, заявив про непідйомні умови роботи з мережею "Сільпо". Підприємець поскаржився на те, що ритейлер без жодного попередження в односторонньому порядку радикально змінив умови співпраці, оголосивши про підвищення ставок так званих "бонусів" - плати за маркетингові послуги - з 2% до 20% від обсягу поставленого товару. Влада пообіцяла взяти питанян до уваги, а тим часом продукція підприємця зникла з прилавків "Сільпо" того ж дня. Сторінка 14 - 15.
Об'єднатись: не по любові, а по розрахунку. Саме на такий шлюб стало схоже "добровільне" об'єднання двох сіл Богородчанського району Жураки та Старуня. Сторінка 5.
Репортер
Шоста хвиля вже на березі. У Міноборони повідомляють, що план мобілізації виконали лише наполовину. Нинішня хвиля не дуже відрізнялась від попередніх. Та судячи з результатів, або хтось недопрацював, або хтось таки переховався. Детал у топ-темі номера.
Коломия під бордами. Зовнішня реклама перетворила Коломию на помию, кажуть активісти. Особливо це відчутно під час виборів. Що ж, нема на то ради? Читайте на сторінці 6.
Євдокія проганяє град. Вона бачила ще Лесю Українку, Івана Франка та Василя Стефаника, хоч і була малою. Запам’ятала багато, чимало знає й багато вміє. У Репортері - сторінка.17 видання.
Вікна
Битва за 10 см землі. Ріп’янка — невелике село на берегах річки Лукви. У селі проживає близько семи сотень людей. З відомих — Павло Турула, український науковець у США, та Василь Боднар — герой Євромайдану, боєць АТО, який загинув торік при обороні міста Щастя у складі батальйону добровольців «Айдар». У селі, біля символічної могили Січових Стрільців, спорудили і символічний пам’ятник Василю Боднару. А на обійсті, де жив Василь Боднар, — суперечка між сусідами. Історія — тривалістю у два десятиліття.
За якістю доріг Калуш поступився трьом районним центрам Прикарпаття. Дороги чи може краще сказати їхня відсутність – чи не найбільша проблема українців. Про ремонт доріг говорять всі: від політиків, депутатів — до звичайних робітників. Днями було складено рейтинг районних центрів Івано-Франківської області з найгіршою якістю доріг.
Обласна влада позбавила Верхнянську громаду шансу на розвиток. Депутати Івано-Франківської облради зірвали процес об’єднання Верхнянської громади. Під час сесії обласної ради народні обранці вирішили розглянути дане питання наступного засідання. Таким рішення вони позбавили громаду можливості отримати кошти для розвитку, оскільки добровільно об’єднатися вона могла до 25 серпня.