Представники органів місцевого самоврядування Прикарпаття відвідали всесвітню інноваційну виставку у Дубаї (ФОТО)

Представники органів місцевого самоврядування Прикарпаття у складі делегації голів українських громад взяли участь у всесвітній виставці «Експо-2020» в Дубаї, яка є найбільшою виставковою подією та об’єднує понад 190 країн світу, міжнародні організації та найбільші світові інноваційні кампанії.

Про це повідомляє Фіртка з посиланням на газету «Галичина».

Зокрема, Івано-Франківщину представляли голова Заболотівської ТГ Петро Маліборський, голова Вигодської ТГ Микола Мацалак та заступниця голови Космацької ТГ Анна Варцаб’юк. Візит самоврядців відбувся у рамках реалізації проєкту Асоціації міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ «Наші діти».

Прикметно, що вперше Україна побудувала власний павільйон для участі у всесвітній виставці інновацій. Український павільйон має форму колоска пшениці. Емблемою павільйону України є дев’ять жовто-блакитних крапок, які символізують тему українського павільйону Smart Ukraine: Connecting Dots (Розумна Україна: точки підключення).

Щодня український павільйон зустрічає тисячі гостей з усього світу, щоб демонструвати потенціал нашої країни світовій спільноті: технологічні досягнення, розвиток українського бізнесу, елементи культурної спадщини, сучасне українське мистецтво та ін.

Загалом павільйон – це велика історія про можливості України, він є одним з найкращих на виставці в Об’єднаних Арабських Еміратах, його інноваційні продукти мають великий інтерес серед її відвідувачів.

На заході Асоціація міст України, як наголосив її виконавчий директор Олександр Слобожан, презентувала досвід громад у сфері цифрової трансформації освіти.

«Українські практики діджиталізації освітнього середовища підвищують якість освіти, її доступність, прозорість, ефективність. Приємно усвідомлювати, що представлені АМУ освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку» – зазначив О. Слобожан.

Заступниця голови Космацької ТГ Анна Варцаб’юк, яка взяла участь у всесвітній виставці в Дубаї, поділилася своїми враженнями про цю грандіозну подію:

«Наша громада впроваджує проєкт «Подолання цифрової освітньої нерівності», який спрямований на підвищення рівня надання освітніх послуг, цифровізації. Таким чином ми змінюємо освіту, вчителів, які також навчаються працювати в новому форматі, а їхні учні будуть адаптованими до вимог сучасного світу й зможуть розвивати нашу державу до рівня цивілізованих європейських країн.

На цій масштабній виставці, яка займає площу 438 га та об’єднує понад 190 країн ми побачили багато цікавого, на перший погляд, навіть надзвичайного.

Країни демонстрували свої технологічні, історичні, мистецькі досягнення тощо. Найбільше запам’ятався німецький павільйон, там я побачила, як можна розщеплювати за допомогою бактерій пластик на органіку, знищувати лазером бур’ян…»

Як відомо, виставка Expo-2020, яку відклали на рік через пандемію COVID-19, розпочалася 1 жовтня 2021 року і триватиме до 31 березня 2022 року.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Наступ на самоврядування та нівелювання децентралізації: голови громад Прикарпаття звернулись до парламентарів щодо змін до Бюджетного кодексу

Громади заслуговують на довіру: в АМУ висловили зауваження щодо пропонованих Урядом змін до Бюджетного кодексу

Відомі алгоритм дій та зразки документів щодо постачання природного газу для бюджетних установ за пільговими цінами 

Громади Прикарпаття в наступному році отримають вдвічі меншу додаткову дотацію на заклади освіти та медицини, ніж цьогоріч

"Децентралізація сьогодні є призупиненою". В АМУ пропонують змінити механізм горизонтального бюджетного вирівнювання 

Голови прикарпатських громад: ОДА не визначає чітких пріоритетів для фінансування відновлення місцевих доріг 

В Івано-Франківську функціонує нова автостанція: що змінилося та що про це думає громадськість (ФОТО) 


02.11.2021 Сергій Білий 1989
Коментарі ()

01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

861
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

933
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

4751
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

7079 1
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

9873 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

3940 5

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

276

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

961

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

1723

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

1860
05.09.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

3282
31.08.2024

Майже вся піца в Івано-Франківську, особливо та, що можна замовити на сайті donatellopizza.com.ua, представлена неаполітанською стравою. А яка вона насправді, які її особливості й у чому різниця між іншими трикутничками — далі у статті.

434
29.08.2024

На Прикарпатті завершили збирання ранніх зернових культур.    

715
02.09.2024

Важливо, ділиться монахиня, людину вислухати, сказати "я поруч" і "я за тебе помолюся".

361
29.08.2024

У четвер, 29 липня, християни відзначають Усікновення голови святого пророка Івана Хрестителя.  

1499
23.08.2024

У християнстві подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

1476 1
19.08.2024

Християнська сім'я базується на фундаменті беззаперечної любові, єдності думок, цілей та бажань. Втім, це також спільна робота чоловіка та дружини.  

1407
04.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

25437 1
05.09.2024

Більше ніж половина мешканців західних областей вважає, що Офіс президента впливає на державні органи з перевищенням своїх повноважень.  

471 3
02.09.2024

Президент Володимир Зеленський оцінив, чи можливо повернути Запорізьку атомну електростанцію під контроль України військовим шляхом.  

904
29.08.2024

Мінекономіки напрацьовує кілька моделей економічного бронювання, а запрацювати воно має у жовтні-листопаді.  

607
28.08.2024

"Військовий" ПДФО був вилучений з бюджетів громад у 2023 році разом із "силовим" ПДФО.  

524