"Єдине, що змінилося - провели обласну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Її результатом мало бути проведення державної ТЕБНС, а відповідно мали б бути зібрані всі дані. Ми від себе подали, але не знаю, які дані від себе подав "Карпатнафтохім". На разі жодної державної ТЕБНС не проводили. Тобто як "Карпатнафтохім" отримував електроенергію від ТЕЦ, так й продовжує отримувати. На жаль, цей варіант дуже ризиковий, адже коли закінчиться опалювальний період - ТЕЦ зупиниться і "Карпатнафтохім" не матиме навіть тієї останньої ниточки. Тоді буде зупинка очисних споруд", - розповідає Андрій Найда.
"Потрібно мільйони доларів і якщо не роки, то точно місяці, на те, щоб відновити ці очисні споруди. Це одна небезпека. Інша ж небезпека - їхні працівники десь від вересня не отримують заробітну плату. Вони отримують зовсім по трохи, десь щось ми з міського бюджету дамо, але це невеликі суми: від однієї до півтора тисячі гривень. Наскільки я знаю - їм навіть заблокували рахунки: як пенсійний фонд, так і податкова.До цієї проблеми повинен бути державницький підхід. Я точно знаю, що ні місто, ні область це питання не вирішать, але, на жаль, звідси до державного рівня інформація чомусь не доходить", - додав Андрій Найда.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: