Пішов добровольцем на війну: прикарпатець замість звичної роботи полюватиме на ворожу авіацію

Мирослав родом з Івано-Франківщини, проте декілька останніх років жив та працював у Львові у сфері готельного господарства. Отримував досить пристойні гроші й хотів невдовзі одружитися.

Проте, 24 лютого 2022 року змінило плани та надії у багатьох українців.

Свою історію боєць розповів в інтерв'ю АрміїInform, передає Фіртка.

«Зброї в руках я взагалі ніколи не тримав, — розповідає боєць однієї з львівських бригад територіальної оборони Мирослав. — Але коли ерефія наприкінці лютого розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, без вагань пішов до військомату.

Як зараз пам’ятаю: черги були просто неймовірні й ніхто нікому навіть не вручав повістки, люди самі кооперувались у селах і містах та приїздили до військкоматів. Я теж записався добровольцем і спрямували мене в територіальну оборону».

Весь цей час Мирослав опановував військову науку, посилено тренувався на полігонах. У певний момент хлопця перевели до підрозділу протиповітряної оборони.

«Бути вартовим неба — це бути відповідальним за ті підрозділи, котрі ти прикриваєш від ворожої авіації, а її у росіян багато.

Не складно навчитися будь-якій військовій справі, якщо в тебе є натхнення та, особливо, бажання захищати рідну землю.

Нині опановувати новий фах доводиться дуже швидко. Важкого нічого немає, просто треба уважно слухати, виконувати вказівки інструктора», — каже Мирослав.

Мирослав та його побратими готові в будь-яку хвилину вирушити на допомогу захисникам України, проте наразі їхня місія — це вчитись, аби на передовій кожна дія була відпрацьована до автоматизму.

Після перемоги хлопець мріє все-таки одружитись зі своєю коханою і каже, що вона його завжди підтримує, якби важко не було.

«Моя майбутня дружина — це яскравий представник української жінки-патріота, котра знає, що таке рідна земля, поважає національні звичаї, культуру та свята, а найбільше на світі ненавидить ворогів-росіян.

Коли вона дізналась, що я піду добровольцем захищати країну — постійно підбадьорювала мене та казала, що це вчинок справжнього чоловіка та пишається мною. Так і я пишаюся нею.

Завдяки їй кожен новий день у мене починається з думкою та бажанням якнайшвидше прогнати агресора з нашої землі», —  резюмував Мирослав.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Рекордні цифри: майже 95% мешканців західних областей погано ставляться до росіян

Винен не лише путін. 84% українців звинувачують «простих росіян» у війні

Не підлягають призову: кого не можуть мобілізувати?

Мобілізація та бронь: як працює та хто має право

Єдине, що нас «єднає» з ворогом. Чому мова на часі?

Війна: як пережити смерть рідних


Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1905
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1833
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1828
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5392 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2127 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1487

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

703

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

754

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

949

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

984
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1734
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3650
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10221
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26100
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10150 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7687
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

871
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

55
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

358
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1252
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

848
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1054