Олександр Шевченко традиційно поспілкувався з українцями у прямому ефірі (відео)

Народний депутат України Олександр Шевченко у традиційному щовівторковому прямому ефірі о 21.00 у мережі «Facebook» поспілкувався з українцями. Парламентар відповів на різні запитання від учасників ефіру та озвучив своє бачення розвитку України як Країни гідності і правди.

 ОПОДАТКУВАННЯ ЗАРОБІТЧАН

Я вкрай негативно ставлюсь до оподаткування заробітчан. Адже ці люди фактично рятують Україну. І те, що заробили, відправляють додому. Тому це неправильно і несправедливо.

 МОВНЕ ПИТАННЯ

Хочу, аби ми культурно та по-дружньому ставились до тих людей, які поки що не знають української мови. Своїм добрим ставленням до них ми зробимо передумови, щоб люди повірили в Україну та вивчила нашу рідну мову. Ми повинні забезпечити, щоб у перспективі головною і єдиною державною мовою була виключно українська. Але щодо чиновників, у мене чітке переконання: не знаєш мови – не можеш обіймати ту чи іншу посаду.

 ПИТАННЯ ЕКОЛОГІЇ

Звісно, питання гостре. І забруднюють екологію як, до прикладу, маленькі готелі, які не мають очисних споруд, так і великі підприємства. Та поки що влада закриває на всі ці проблеми очі. Тільки змінивши старих чиновників, навівши лад у законодавстві в цій сфері, змусивши правоохоронну систему працювати чесно, зможемо щось змінити.  Особисто мною було направлено 54 звернення до правоохоронних, природоохоронних органів та органів державної влади про факти незаконного вирубування лісу та шкоди екології. Проте ці інстанції бездіяльні або корумповані. Треба кардинально змінити чиновницьку систему та викорінити хабарництво з владних кабінетів. Щоб до влади прийшли нові люди, молоді не за віком, а за свідомістю. Отоді будуть реальні зміни.

 УКРАЇНСЬКІ СЕЛА

Колись українські села були багатими і заможними. Адже у них жили працьовиті люди. Сталінський режим через голодомор та колективізацію знищував не тільки українців, а власне культуру агропромислового виробництва. Україну та наші села врятує не великий, а середній та малий бізнес. Маємо дати громадянам доступні кредити, щоб людина обробляла землю і мала з цього прибуток. Одне із ключових завдань моєї передвиборної програми «Країна гідності і правди» – заможне та комфорте село.

 ТУРИЗМ

Наша країна – надзвичайно багата, у нас є і море, і гори. В кожному регіоні можна створити свої неповторні туристичні об’єкти. Запросити до співпраці закордонних фахівців, розробити чіткий поетапний план дій, змусити чиновників не заважати, а допомагати, збудувати дороги, відновити інфраструктуру. Тоді до нас приїдуть інвестори, адже вони розумітимуть, що Україна – різнопланова. І у нас є багато можливостей для розвитку.

 БУДІВНИЦТВО ДОРІГ

У 2015 році ми разом з іншими небайдужими депутатами внесли у сферу будівництва українських доріг ноу-хау – технологію холодного ресайклінгу. Досі на шляхи 10-літньої гарантії ніхто не давав. Відверто кажучи, сьогодні магістральні дороги ремонтуються на 30-40%. Щодо місцевих шляхів, за які відповідає влада на місцях, то тут ситуація не змінилась. Такий-сякий ямковий ремонт, на якому можна відмивати шалені суми, 80% коштів. Безумовно, потрібно терміново братись за відновлення місцевих доріг. Тому що люди потерпають, у відчаї перекривають дороги, їм ніхто нічого не каже, влада мовчить. Натомість наразі система розподілу коштів на відновлення шляхів в Україні мені не зрозуміла.

 ПОТОЧНА ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ

Я вважаю, що те, що зараз відбувається, –  це геноцид українського народу. Коли люди виживають, а влада заробляє мільярди. Я переконаний, що спецслужби провідних світових країн знають, де знаходяться ці кошти, на яких рахунках та у яких банках. За все рано чи пізно доведеться відповідати.  Є таке поняття, як міжнародні суди. Держава Україна спроможна позовом проти багатьох таких осіб звернутись у ці інстанції. І нехай міжнародні правові інституції з’ясовують походження цих коштів. Якщо воно незаконне – то ті гроші мають бути конфісковані та передані Україні. Тоді ми легко віддамо різноманітні міжнародні фінансові запозичення.

Детальніше у відео:


10.08.2018 678
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

421
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1434 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2137
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2106 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7456
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15187 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

226

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

975

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1045

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1832
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

232
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

605
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

852
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3088
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

857
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1906
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

943
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35090 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

436
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

578
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

904
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

805