Новий міст на Пасічну: 9,5 метрів замість 14 та лише дві полоси руху (фото+відео)

Сьогодні, 7 серпня, відбулась виїзна нарада на об'єкті будівництва нового мосту в Пасічну.

До кінця серпня тут планують завершити монолітні роботи, інформує кореспондент Фіртки.

Ширина проїжджої частини моста буде 9,5 метрів, планують 2 полоси, проте розмірковують над третьою реверсною. Також передбачено тротуари та велодоріжка.

Тут варто нагадати, що фахівці не раз наголошували про необхідність розширення дорожнього полотна мосту до 14 метрів, щоб було по дві смуги у кожен бік, оскільки в місті збільшився потік транспорту.

Директор фірми «Мостобудівельний загін – 112» Сергія Порожнюк каже,  це можна вирішувати в процесі експлуатації.

За словами керівника УКБ Романа Галіпчака цей міст не для транзитного транспортну, як для об'їзної дороги.

"Цей міст для вулиці Пасічної", - наголосив Галіпчак.

Як відзначив С.Порожнюк, на кінець січня за планом сюди завезуть останній метал. Зварювання конструкцій можуть робити взимку. Основа вариться на заводі, а тут лише їх складають. Також Порожнюк каже, що на місці буде науковий супровід. Порожнюк запевняє використовують мостовий бетон 500 без домішок.

"Коли ми приступили до робіт проїхали всі заводи брали примірники порід. В своїй лабораторії проаналізували їх. І працюємо з тими, хто захотів нас слухати",- каже директор фірми.

"Ми завершуємо перший етап роботи. Звели вже опори, виконали обриштування, залишилася тільки опора 5, де ми проводимо буропробивні роботи. Крім того, зараз проходить зварювання власне блоків моста. До кінця серпня машини з конструкціями приїдуть на об'єкт. Є проблеми з насипом, також потрібно змонтувати тимчасову опору, яка буде допомагати заїжджати на основні опори, - додає Сергій Порожнюк.

"Багато робіт зроблено з фундаментом. Їх не видно так, але це дуже важлива робота. Добре, що змогли акумулювати кошти і заплатити за метал. Метал з кожним днем дорожчає. Сподіваємося, що все буде добре і до кінця 2019 року міст буде", - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Відтак мер додав, що передбачити всі ризики, до прикладу, повені чи знеціненення гривні, особливо перед виборами не можуть. Проте намагатимуться якнайшвидше збудувати міст. За його словами він тут потрібен вже більше 25 років.

Сергій Порожнюк відмітив, що спеціалісти інституту ім. Патона виконують науковий супровід будівництва пасічнянського моста. Потім вони ж перевірять кожен шов конструкції на міцність. 

 
 

Нагадаємо, що проект виставлявся на тендер з вартістю 212 млн грн. В процесі торгів підрядник – “Мостобудівельний загін-112” – запропонував найнижчу ціну – 120 млн грн.

Минулого року у листопаді нарешті приїхала перша будівельна техніка для будівництва нового моста на Пасічну через річку Бистриця Солотвинська. Ремонт моста на Пасічну мали розпочати ще наприкінці жовтня. 

Нагадаємо, що восени 2017 року ТОВ «Мостобудівельний загін №112» (м.Бровари) перемогло у тендері на будівництво моста. Компанія з Київщини погодилась будувати міст за 120 мільйонів гривень.

 

 
Читайте також:

У Франківську розкритикували новий міст на Пасічну

В Івано-Франківську триває будівництво нового моста на Пасічну (фото)

Податковий борг, судові справи та бізнес в Криму: хто будуватиме новий міст на Пасічну

Міська влада хоче побудувати новий міст у Пасічній за кошти державного фонду регіонального розвитку

Іванофранківці обрали назву нового "пасічнянського мосту"

Апеляція не пройшла. Міську владу зобов'язали "розсекретити" всю документацію на новий міст на Пасічну (фото)

У Франківську презентували попередні проекти нового моста на Пасічну (відео)

За півроку новий "пасічнянський міст" подорожчав у два рази (оновлено+фото)

В Івано-Франківську заклали камінь під будівництво нового 200-мільйонного моста на Пасічну (фото)

У Франківську знову згадали про другий міст на Пасічну: тепер його будуватимуть за 120 мільйонів гривень

Проект генплану Івано-Франківська передбачає два нові мости через Бистрицю

Іванофранківці просять Президента про будівництво нового мосту через річку Бистриця Солотвинська

Фотогалерея


07.08.2018 5627
Коментарі ()

28.05.2025
Вікторія Матіїв

Фіртка порозмовляла з Сергієм Галкіним — колишнім морським піхотинуем Феодосійського батальйону. Після окупації Криму Росією у 2014 році, медики виявили в нього пухлину. Чоловіка визнали непридатним до служби. Відтоді він активно займається волонтерством: допомагає українським військовим та надає юридичні консультації.  

497
25.05.2025
Олег Головенський

Фіртка підготувала «змішаний» рейтинг задекларованих зарплат місцевих посадовців, в який входять керівники рад та державних (військових) адміністрацій Івано-Франківщини та районів області.  

2406
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

2346 4
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

2181 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2933
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2721 2

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

553

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1235

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1303

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

2114
26.05.2025

На Івано-Франківщині триває посівна кампанія.  

729
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

454
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

822
25.05.2025

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

43630
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3210
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

1140
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

2131
25.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35358 1
27.05.2025

Німеччина, а також Франція, Велика Британія та США більше не мають обмежень щодо далекобійної зброї для України.  

315
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

442
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

662
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

799