Неоекономіка та розвиток трансплантації: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Олег Атаманюк

21 липня в Україні відбудуться позачергові вибори до ВРУ. Перші кандидати вже реєструються.

Фіртка вирішила проаналізувати передвиборчі програми кандидатів у нардепи. У виборчому окрузі №89 з центром у Снятині зареєстровано кандидата Олега Атаманюка - самовисуванець.


Хто такий Олег Атаманюк:

народився 8 серпня 1981 року в селі Трач Косівського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, доцент кафедри хірургії післядипломної освіти, Івано-Франківський національний медичний університет, безпартійний, проживає в селі Шешори Косівського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, самовисування.

Що обіцяє зробити:  

Мета - впровадити ефективні реформи, щоб мешканці округу отримали НОВІ МОЖЛИВОСТІ та могли ЖИТИ ВПЕВНЕНО.

Передвиборна програма складається з таких пунктів:

  1. Неоекономіка - законодавчо затвердити сприятливі податкові та інвестиційні умови, які сприятимуть зростанню економіки. Створити можливості конкуренції на всіх ринках, захистити право власності сучасними технологіями, зменшити податкове навантаження на бізнес та легалізувати всі види економічної діяльності. Як наслідок - гідні зарплати, робочі місця, повернення заробітчан в Україну.
  2. Охорона здоров'я - подальша реформа первинної медичної допомоги, реформування екстреної медичної допомоги: розвиток санітарної авіації, покращення онкологічної допомоги: оснащення лікарень медичним обладнанням для якісної діагностики та лікування, розвиток трансплантації в Україні.
  3. Безпечна країна - формування професійної армії за стандартами НАТО, яка буде доповнена резервною армією, з військовим бюджетом не менше 5% ВВП.
  4. Перехід до елементів прямої демократії - відкриті виборчі списки без мажоритарки, зняття депутатської недоторканності, відкликання депутатів та чиновників.
  5. Держава-сервіс - отримання сервісів через електронний кабінет, скорочення чисельності чиновників.
  6. Захист природи - умова якості життя - зупинити незаконну вирубку лісів та забезпечити їх відновлення, запустити систему моніторингу та контролю за станом води, ґрунтів, повітря, посилити покарання за порушення природоохоронного законодавства, сприяти застосуванню екоінновацій, екологічно чистих технологій, альтернативної енергетики, сприяти розвитку зеленого туризму.

Детальніше з програмою Олега Атаманюка можна ознайомитися ТУТ.


Читайте також:

Розвиток медицини та заборона вирубувати ліси: що обіцяє кандидат Віталій Куйбіда

Підвищення відповідальності влади, лобіювання інтересів Івано-Франківська та Прикарпаття, легалізація євроблях за 500 євро – з чим іде на вибори Олександр Шевченко

Притягнути до відповідальності топ-корупціонерів і назвати війну війною: з чим йде у нардепи Іван Гарасимко

Чиновників на детектор брехні та повернення франківського аеропорту: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Оксана Савчук

Коли ми діждемося Вашингтона: з чим йде у нардепи мер Тисмениці Степан Сворак

Відродження українського села та унеможливлення корупції: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Роман Вірастюк

Створення власного замкненого ядерно-паливного циклу: що обіцяє зробити у кріслі нардепа Михайло Гресько


24.06.2019 1069
Коментарі ()

21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1115
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

1886
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2040 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7421
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15158 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

2005

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

197

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

950

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1021

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1809
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

207
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

588
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

823
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3070
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

831
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1888
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

920
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35071 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

413
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

556
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

885
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

788