Назарій Павлів: Я прийшов в управління, щоб допомагати тренерам і спортсменам

 

/data/blog/106319/5b126b5d9474ae317183257f7c058d61.jpg

 

Інтерв'ю газети "Галичина" із заступником начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації, знаним богатирем та рекордсменом Назарієм Павлівим.

- Пане Назарію, Ви повернулися з Німеччини, де вдалося здивувати німців і встановити рекорд цієї країни. Чому саме в Німеччині?

- Саме в цю країну мене запросили організатори фестивалю автотехніки. Там я демонстрував німцям різні силові елементи, але найбільше їх зібралося подивитися як я тягнутиму 15-тонного трактора.

- Чому саме трактор?

- На цьому автофестивалі родзинкою їхнього свята є боротьба між технікою. На спеціальній площадці різні автомобілі змагаються між собою, перетягуючи одне одного. Переможцем у таких цікавих змаганнях виявився трактор "Кіровець" моделі К-700 "А", і так як він був укомплектований спеціальними додатковими тягарями, то його вага складала 15 тон. Саме з таким переможцем мені запропонували суперничати.

Після певних приготувань та доброї розминки мені вдалося зрушити з місця і протягнути "переможця" на всю відстань драбини, яку мені закріпили до землі. Ці метри мені далися дуже важко, адже останній період я не зовсім повноцінно тренувався. Робота держслужбовця та мала дитина вдома забирали весь час. Хоча останні кілька місяців відколи отримав запрошення в Німеччину, спеціально ходив на тренування після роботи. І через це додому приходив аж у 10 годині вечора.

Під час встановлення такого рекорду найбільше силове навантаження випало на ноги і спину, де саме ці ділянки тіла у мене ще дотепер не відновилися, але я радий, що вдалося здивувати і вразити німців.
Цю подію про рекорд розповіли всі їхні телеканали та газети.

- Скільки вам заплатили за рекорд у Німеччині?

- Після такого запитання мені починає здаватися, що ви агент нашої податкової. Але хочу сказати, що скільки би мені не заплатили, я це все заробив чесною працею і багаторічними тренуваннями.

- Назарію, коли Івано-Франківськ знову побачить змагання богатирів?

- Новий змагальний сезон плануємо розпочати уже в травні. Змагання плануємо провести традиційно на Вічевому майдані Івано-Франківська. Є багато хлопців, які з нетерпінням чекали весни, щоб помірятися своїми силами. В зимовий період у нас не було жодних змагань, але щоб бути готовому у гарній фізичній формі, потрібно було наполегливо тренуватися цілу зиму.

Протягом літа також плануємо провести кілька турнірів, як у Івано-Франківську так і по районах. Ну а кращі хлопці представлять нашу область і на чемпіонаті України, який, як правило, проходить у Києві.

- Яких спортивних результатів досягають ваші хлопці?

- Щороку все більше хлопців приходить на тренування і починають займатись стронгменом. А наполегливі тренування звичайно дають результати. Позаминулого року наша область мала бронзового призера, а минулого - уже чемпіона України у ваговій категорії до 95 кг.

- А де ви тренуєтесь?

- Я завжди тренувався в манежі Коледжу фізичного виховання, тому і весь богатирський інвентар, який мені допомогли зварити у нашому тролейбусному ДЕПО, я перевіз у манеж. Там і проходять тренування. 

- А яке фінансування у вашої федерації стронгмену?

- Ну, напевно, що набагато скромніше ніж, наприклад, у федерації футболу. Адже ми поки що не можемо собі дозволити встановлювати пом’ятники. Я маю на увазі пом’ятник м’ячу на вулиці Чорновола. Але щоб ви розуміли, 90% фінансування при проведенні богатирських змагань відбувається за рахунок спонсорів. 

- Знаю, що вас дуже люблять діти і ви часто буваєте у різних школах. З якою метою їх відвідуєте?

- Перш за все це пропаганда спорту і здорового способу життя серед учнів та молоді. Я їм наголошую, що сильним стати можна, але для цього потрібно багато тренуватися. Крім того, спорт дає можливість побачити світ. Наприклад я, завдяки спорту, побував у різних містах, областях і країнах. Також, окрім спорту, я усіх учнів закликаю добре вчитися, адже потрібно знати різні шкільні предмети. Потрібно знати англійську мову, бо закордоном переважно все на англійській, потрібно знати географію, щоб, буваючи в різних країнах, не заблудитися. І, звичайно, потрібно знати історію, зокрема власного краю, щоб де б ви не опинились у світі, завжди змогли розповісти про нашу Україну і нашу Івано-Франківщину.

Також демонструю учням декілька силових елементів та проводжу цікаві спортивні конкурси, як для хлопців, так і дівчат, а переможці від мене отримують медалі, грамоти і призи.

- Окрім шкіл з подібними виступами вас часто бачили з головою міста у дворах Івано-Франківська перед виборами. Яке відношення до цього мала ваша федерація?

- Абсолютно жодного відношення. А те, що я підтримував Руслана Марцінківа - це моє особисте волевиявлення.

- Є інформація, що ліквідовують управління молоді і спорту облдержадміністрації. Ви працюєте заступником начальника управління півтора року, як вам працювалось?

- Не повірите, але всі ці півтора року моє керівництво до мене ставилось з неповагою… Я маю на увазі не свого начальника. З самого початку мене не впускали у мій кабінет. На подив усьому нашому "білому" дому, я працював в одному кабінеті зі своїм начальником. Такого ще ніколи не було, щоб заступника з начальником тримали в одному кабінеті. Це тривало 10 місяців. Згодом мені виділили приймальню, де мала би сидіти секретарка, а мій кабінет віддали звичайній громадській організації "Офіс реформ", яка дотепер ним користується... А я, держслужбовець, змушений був заклеїти слово "Приймальня" звичайним аркушем паперу, щоб не сміялись, що заступника начальника управління розмістили у приймальні. 

Але щоб ви розуміли, що півтора роки тому, я прийшов в управління не для того, щоб воювати за кабінети, а для того, щоб допомагати тренерам і спортсменам. Тому, незважаючи на такі різні незручності, я продовжував працювати сумлінно і відповідально. І до усіх спортсменів і тренерів з різних видів спорту, ставлюсь однаково і усім стараюся допомогти.

А те, що ліквідовують управління молоді і спорту - це рішення виключно нашого керівництва ОДА, а не міністерства, як дехто думає.

 

Галичина


11.05.2016 1105 0
Коментарі (0)

05.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

326
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

1152
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2787 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2303
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3169
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2749

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

575

Християнство називають релігією любові, і здається, ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

588

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

1105

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

2331
01.02.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

20539
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

760
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

2028
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

324
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

922
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5618
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7487
03.02.2025

Колективи Івано-Франківського театру драми та комедії та Івано-Франківський драмтеатр підтримали протест у "Молодому театрі".  

1061
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

799
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1148 2
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1667 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1507