Назарій Павлів: Я прийшов в управління, щоб допомагати тренерам і спортсменам

 

/data/blog/106319/5b126b5d9474ae317183257f7c058d61.jpg

 

Інтерв'ю газети "Галичина" із заступником начальника управління молоді і спорту облдержадміністрації, знаним богатирем та рекордсменом Назарієм Павлівим.

- Пане Назарію, Ви повернулися з Німеччини, де вдалося здивувати німців і встановити рекорд цієї країни. Чому саме в Німеччині?

- Саме в цю країну мене запросили організатори фестивалю автотехніки. Там я демонстрував німцям різні силові елементи, але найбільше їх зібралося подивитися як я тягнутиму 15-тонного трактора.

- Чому саме трактор?

- На цьому автофестивалі родзинкою їхнього свята є боротьба між технікою. На спеціальній площадці різні автомобілі змагаються між собою, перетягуючи одне одного. Переможцем у таких цікавих змаганнях виявився трактор "Кіровець" моделі К-700 "А", і так як він був укомплектований спеціальними додатковими тягарями, то його вага складала 15 тон. Саме з таким переможцем мені запропонували суперничати.

Після певних приготувань та доброї розминки мені вдалося зрушити з місця і протягнути "переможця" на всю відстань драбини, яку мені закріпили до землі. Ці метри мені далися дуже важко, адже останній період я не зовсім повноцінно тренувався. Робота держслужбовця та мала дитина вдома забирали весь час. Хоча останні кілька місяців відколи отримав запрошення в Німеччину, спеціально ходив на тренування після роботи. І через це додому приходив аж у 10 годині вечора.

Під час встановлення такого рекорду найбільше силове навантаження випало на ноги і спину, де саме ці ділянки тіла у мене ще дотепер не відновилися, але я радий, що вдалося здивувати і вразити німців.
Цю подію про рекорд розповіли всі їхні телеканали та газети.

- Скільки вам заплатили за рекорд у Німеччині?

- Після такого запитання мені починає здаватися, що ви агент нашої податкової. Але хочу сказати, що скільки би мені не заплатили, я це все заробив чесною працею і багаторічними тренуваннями.

- Назарію, коли Івано-Франківськ знову побачить змагання богатирів?

- Новий змагальний сезон плануємо розпочати уже в травні. Змагання плануємо провести традиційно на Вічевому майдані Івано-Франківська. Є багато хлопців, які з нетерпінням чекали весни, щоб помірятися своїми силами. В зимовий період у нас не було жодних змагань, але щоб бути готовому у гарній фізичній формі, потрібно було наполегливо тренуватися цілу зиму.

Протягом літа також плануємо провести кілька турнірів, як у Івано-Франківську так і по районах. Ну а кращі хлопці представлять нашу область і на чемпіонаті України, який, як правило, проходить у Києві.

- Яких спортивних результатів досягають ваші хлопці?

- Щороку все більше хлопців приходить на тренування і починають займатись стронгменом. А наполегливі тренування звичайно дають результати. Позаминулого року наша область мала бронзового призера, а минулого - уже чемпіона України у ваговій категорії до 95 кг.

- А де ви тренуєтесь?

- Я завжди тренувався в манежі Коледжу фізичного виховання, тому і весь богатирський інвентар, який мені допомогли зварити у нашому тролейбусному ДЕПО, я перевіз у манеж. Там і проходять тренування. 

- А яке фінансування у вашої федерації стронгмену?

- Ну, напевно, що набагато скромніше ніж, наприклад, у федерації футболу. Адже ми поки що не можемо собі дозволити встановлювати пом’ятники. Я маю на увазі пом’ятник м’ячу на вулиці Чорновола. Але щоб ви розуміли, 90% фінансування при проведенні богатирських змагань відбувається за рахунок спонсорів. 

- Знаю, що вас дуже люблять діти і ви часто буваєте у різних школах. З якою метою їх відвідуєте?

- Перш за все це пропаганда спорту і здорового способу життя серед учнів та молоді. Я їм наголошую, що сильним стати можна, але для цього потрібно багато тренуватися. Крім того, спорт дає можливість побачити світ. Наприклад я, завдяки спорту, побував у різних містах, областях і країнах. Також, окрім спорту, я усіх учнів закликаю добре вчитися, адже потрібно знати різні шкільні предмети. Потрібно знати англійську мову, бо закордоном переважно все на англійській, потрібно знати географію, щоб, буваючи в різних країнах, не заблудитися. І, звичайно, потрібно знати історію, зокрема власного краю, щоб де б ви не опинились у світі, завжди змогли розповісти про нашу Україну і нашу Івано-Франківщину.

Також демонструю учням декілька силових елементів та проводжу цікаві спортивні конкурси, як для хлопців, так і дівчат, а переможці від мене отримують медалі, грамоти і призи.

- Окрім шкіл з подібними виступами вас часто бачили з головою міста у дворах Івано-Франківська перед виборами. Яке відношення до цього мала ваша федерація?

- Абсолютно жодного відношення. А те, що я підтримував Руслана Марцінківа - це моє особисте волевиявлення.

- Є інформація, що ліквідовують управління молоді і спорту облдержадміністрації. Ви працюєте заступником начальника управління півтора року, як вам працювалось?

- Не повірите, але всі ці півтора року моє керівництво до мене ставилось з неповагою… Я маю на увазі не свого начальника. З самого початку мене не впускали у мій кабінет. На подив усьому нашому "білому" дому, я працював в одному кабінеті зі своїм начальником. Такого ще ніколи не було, щоб заступника з начальником тримали в одному кабінеті. Це тривало 10 місяців. Згодом мені виділили приймальню, де мала би сидіти секретарка, а мій кабінет віддали звичайній громадській організації "Офіс реформ", яка дотепер ним користується... А я, держслужбовець, змушений був заклеїти слово "Приймальня" звичайним аркушем паперу, щоб не сміялись, що заступника начальника управління розмістили у приймальні. 

Але щоб ви розуміли, що півтора роки тому, я прийшов в управління не для того, щоб воювати за кабінети, а для того, щоб допомагати тренерам і спортсменам. Тому, незважаючи на такі різні незручності, я продовжував працювати сумлінно і відповідально. І до усіх спортсменів і тренерів з різних видів спорту, ставлюсь однаково і усім стараюся допомогти.

А те, що ліквідовують управління молоді і спорту - це рішення виключно нашого керівництва ОДА, а не міністерства, як дехто думає.

 

Галичина


11.05.2016 1093 0
Коментарі (0)

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

1284
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2200
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

3575 4
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

4137
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

3729
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2536

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

408

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

1022

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

809

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1934
26.12.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

19318
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

604
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

810
26.12.2024

Привітання із Різдвом від СВЯТОСЛАВА,Отця і Голови Української Греко-Католицької Церкви.

228
22.12.2024

В Івано-Франківську протягом 24 та 25 грудня, на Святвечір та Різдво, у храмах відбудуться святкові богослужіння.  

1219 1
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

5405
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

661
23.12.2024

В Івано-Франківську у період з 26 по 29 грудня у храмі Царя Христа оо. Василіян по вул. Незалежності, 181, триватиме щорічний XVI Міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях».  

924
24.12.2024

18 грудня настав граничний термін, коли Уряд мав представити законопроєкт щодо демобілізації.   

380
20.12.2024

У Львові відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.  

581
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

596 1
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

685