Навіщо Юлю знову судять

 

 

Все просто:

Юлю судять – одне задоволення,

Юля на зоні – друге задоволення.

Юлю судять, коли вона вже на зоні – два задоволення одночасно – це вдвічі більше задоволення.

 

За що можна поважати Януковича – це за здоровий гедонізм(*). Хлопець вміє насолоджуватися життям.

Він втілює максимальну мрію пересічного українця: дачка під Києвом, за яку не соромно перед сусідами, посада начальника, яка не переобтяжує, і щодня по телевізору спостерігати, як суддя мучить тих, хто тобі капостив.

 

Дмитро Корчинський,

Братство

 

___________________________________________________

 

(*) - Гедонізмфілософський напрям етики, який вважає "радість від фізичного задоволення" - вищим благом і умовою щастя у житті. Поняття гедонізму (у визначенні Епікура) використовується для опису матеріально орієнтованого, корисливого погляду на життя.

Основоположником гедонізму вважається Арістіпп (435—355), сучасник Сократа. Арістіпп розрізняє два стани душі людини: задоволення як м'яке, ніжне і біль як грубий, поривчастий рух душі. При цьому не робиться відмінності між видами задоволення, кожне з яких в своїй суті якісно схоже на інше. Шлях до щастя на думку Арістіппа лежить в досягненні максимального задоволення і уникненні болю. Сенс життя за Арістіпом полягає саме у фізичному задоволенні.

 

 


Коментарі (14)

захід 2012.04.19, 21:37
В одному із сіл в 2008р.підчас повені приїзжала Юлька в білих мештах і пообіцяла людям бідним,хворим дати по 25,20,тис.грн і т.д.,ще й до того побудувати через Дністер міст(невеличкий).Розпочали,і..................до сьгодні...?А люди старенькі на горищах яким по 80-85років сиділи і чекали допомоги.В кінцевому результаті ні грошей,ні моста,а скільки людей померло отримавши загострення своїх хворіб і не могли скористатися медичною допомогою,ВИСНОВОК:СКІЛЬКИ ЗАДОВОЛЕННЯ отримала Юлька за знущання над людьми?чому про це ніхто не пише,а таке було не в одному,нашому селі.Скільки років можна добавити,за такі страждання людей.Я думаю,що наш народ осліп,оглох і втратив розсудок,що ідуть з прапорами і захищають аферистку,злодійку і брехуху вищого гатунку.Так що рахуймо біди які принесла спочатку капітельман,а ................. ходаків-захисників треба гнати як помойних котів,щоб не робили собі лице за рахунок бідного нашого народу.Ось Вам і три задоволення бульки-юльки.
для заходу 2012.04.21, 11:04
Шановний, певно в школі були "двійочником", бо з орфографією і синтаксисом ( якщо Ви розумієте, що це таке), Ви явно не дружите. Людина, що хоче повчати інших, насамперед має бути грамотною. А що таке толерантність до думки іншого, для Вас просто terra incognita
заходу 2012.04.19, 22:41
хм... пане Захід - пишете, що страждання через Юлю і Юля знущалася з людей? Прям Нептун якийсь та Юля... і повінь через неї.
читач 2012.04.19, 23:50
Юля сидить і буде сидіти, бо партією керують такі пройдисвіти,як Шлемко.
al-Kaddafi 2012.04.20, 10:04
Жоден китаєць про нас щиро не буде дбати; жоден японець не носитиме Україну у серці; кожен іноземець думає виключно про інтереси його батьківщини, де б він не був! Тому, не вимагайте багато від пані Капітельман-Тимошенко, як і від більшості в Українському парламенті.
галичанка 2012.04.20, 10:47
"Радію" за попередніх коментаторів, які гарячою слиною бризкають на мужню жінку. Дуже надіюся, що їм ,направду, подобається нинішнє так зване керівництво держави, і обіцяне "покращення" їм також до вподоби.
Ярослав 2012.04.20, 11:28
"Захід" відпрацьовує свої 33 срібняка.
Микола 2012.04.20, 11:32
Юля буде сидіти поки не прийде інша влада! Про Шлемка і партію погоджуюсь! Скоро і Яник там буде і його прокурори і судді!
Я 2012.04.20, 13:40
На жаль, самі по собі Янек з компанією "там" не опиняться. А нам треба тепер ДУЖЕ ПОСТАРАТИСЬ, щоб так сталось. Не надійтесь, що хтось для нас все зробить!
так 2012.04.20, 21:03
так, а тепер проаналізуйте трішки з 8-ми дописувачів - 3-є явно слабі немудрі люди, то це буде майже 35%, от і дивіться де ми і шо ми, і шо на нас чекає у жовтні. І це при тому, що це славне місто Франкове, тай на більш- менш демократичному сайті. так ... уявіть собі ,а шо тоді робиться в хмельницькому, а ше далі в черкасах, а ше далі в полтаві, ну і звичайно в луганську... то про яку україну- "думаючу" можна говорити....самі себе продаємо!!!!!!!!
захід для галичанки!!! 2012.04.20, 23:05
Шановна панунцю,якщо Ви дійсно місцева галичанка то то є не файно,що хтось бризкає слиною.Але, але для правди треба сказати, що Януковича до влади привела ЮЛІЯ-КАПІТЕЛЬМАН і крапка...Я Юльці-бульці вірив і,і послухавши її бо ВОНА,було ВОНО і пішов ,пішов І проголосував за ЯНУКОВИЧА,ВОНА сказала,що ЮЩЕНКО це страшна біда,то ми мусіли послухати хитро-мудро виє........ну ЦЮЛЬКУ.І для факту;Так як слюною бризкала Юлька,то слюни хватить ще надовго..так що думай галичанко і виховуй своїх синів і доньок,щоб помудріли на відміну від тебе,бо ти ще до нині в юлькіній слюні копирсаєшся..не пасує так Галичанкам!!!!!
галичанці... 2012.04.21, 14:05
Орфографія,синтаксис,ну дуже важливо,просто неможливо,щоб не знати.Але,але невже Ви не зауважили,що всі люди,які пишуть на Фіртку-зовсім так не слідкують як Ви,бо важливіша думка чесна,але Ви чомусь таки не допрацювали із мужньою жінкою,яка Вас і всіх нас називала біомасою,а такі як ВИ,це просто просрали.Раджу Вам почистити свої мозги і стати в ряд з людьми,а не з біомасою.Якщо Ви є біомаса,то Вам не поможе ні синтаксис,ні орфографія.Шкода мені таких фільольогів,в яких в голові одні синтакси і 100% гарантую не мита голова, бо нащо-все одно ...маса.
суддя 2012.04.21, 20:42
Те, що Юлька називала українців біомасою написано колишнім депутатом ВР,і зовсім не розумію нашого люду,як можна так сліпо йти з гаслами за юльку.Невже верх беруть ці копійки(а може й не копійки),щоб горланити цілими днями під тюрмою.Нерозумію теперішню владу:хоче йде до лікарні,хоче не йде,то що то за така хвороба?може та хвороба називається по іншому?Закривайте шановні цю тему,бо терпіння йде до кінця!ВОНА така сама як і всі громадяни України!ВОНА не Україна,ВОНА-Юлька КАПІТЕЛЬМАН.І чого вона не носить таке гарне прізвище,це ж треба, так себе не любити,щоб відмовитися від такого красивого прізвища!!!!!!!!!!Дуже сильно хотіла бути президентом,є БОГ на світі,почув її бажання....і ....поміг,тепер має апартаменти,як в казці.Власенку повезло,відмиває бабло капітально,МАЛАДЄЦ!!!
Алексеев С.В. 2012.04.22, 16:35
Вор должен сидеть в тюрьме. Жеглов прав, пусть даже элитный вор. Элитным ворам, элитные тюрьмы...
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

784
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

603
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

9370 7
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2697 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1995
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2497

Як московити крали історію наших предків.

188

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

183

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

717

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

756
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

166
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

277
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

491
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

168
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

425
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

509
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

649 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5760
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

229
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

396
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

482
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

488