
Кіно в Україні має свої шарм і вагу серед глядацької аудиторії. Насправді з-поміж наших співвітчизників було чимало видатних режисерів та акторів. Але перш ніж ми розповімо про найпопулярніші українські картини, кілька слів присвятимо тому, як зароджувався вітчизняний кінематограф.
Як зароджувалося українське кіно
На початку фільму «Вій», який поставив новатор Олександр Довженко в Києві, ідеться про нові витки зародження українського кінематографу. Усі права на екранізацію опери Сергія Прокоф'єва «Війна та мир» делеговані кіностудіям, і, звісно, першу картину довелося знімати в Києві. Тому фільм «Кляті королі» (режисером став Юхим Дзіган, який працював тоді над «Чужим серед своїх», екранізацією роману Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита») знімали в Одесі, у Будинку кіно. Знімали в одному павільйоні з Довженковським і теж під його контролем та керівною допомогою.
Головним організатором і натхненником фільмів на той час вважалася кінокомпанія «Укркіно», створена при Наркомпросі України. Вітчизняний павільйон на виставці в Москві був частиною великої структури кіновиробництва. Кіноапаратура, декорації та декорації-діорами виготовлялися на кінофабриці в Харкові.
Серіал «Закоханий за власним бажанням», який зняли 1975 року режисери Олександр Алов і Володимир Наумов, треба сприймати як дотепну й художньо бездоганну урочистість українських кінематографістів. Першими вітчизняними фільмами можна назвати науково-популярний фільм «Україна на мапі світу». У цій стрічці було знято перший у нас фільм-лубок.
Найкращі українські кінокартини захоплюють, змушуючи їх переглядати. Вони викликають такі ж позитивні та приємні емоції, як гра в онлайн-казино з мінімальним депозитом. Скористайтеся унікальною нагодою пограти в азартні ігри з найменшим можливим депозитом в ігрову платформу . Ви гарантовано отримаєте найпозитивніші емоції, а також зможете виграти солідну грошову суму за наявності удачі.
Найкращі сучасні кінокартини
Відкриває рейтинг найкращих сучасних картин стрічка під назвою «Дія». Вона ґрунтується на історичному жанрі, тримає глядача в напрузі від початку й до кінця. У фільмі йдеться про успішного підприємця Ангера, який втратив сенс життя після загибелі дружини. У героя залишаються дочки, які дорослішають, і між ними відбуваються напружені взаємини.
«Мої думки тихі» — ще один український фільм, який обов'язково варто подивитися на дозвіллі. Це трагікомедія, що здобула максимально високу оцінку від глядачів. У головній дії звукорежисер, який не дуже вдалий у кар'єрі та особистому житті. Доля надсилає герою можливість змінити свою долю, коли йому надходить пропозиція від канадської фірми записати звуки природи Західної України. Разом підкорювати її простори він вирушає разом зі своєю мамою. На нього чекають неймовірні пригоди й історії, а також душевні розмови.
«Додому» — цікавий фільм від українських режисерів. У стрічці показано одну з трагічних доль людини, яка втратила на війні свого сина.
Любите історичні бойовики? Тоді подивіться картину «Захар Беркут», зняту 2019 року. Він готувався разом із майстрами зі зняття кінофільмів із США.
Останнім часом кінематограф України справді додав. Почали з'являтися шедевр за шедевром. Ви можете переглянути рейтинг вітчизняних стрічок у повному обсязі, скориставшись пошуком. Тут ми розглянули найдостойніші картини, які заслуговують на найпильнішу увагу.
Партнерський матеріал