На Прикарпатті об’єднуються вороги Путіна

 

 

На Івано-Франківщині УКРОП позиціонує себе як партія ворогів Путіна. Власне, з таким змістом нещодавно з’явилися в області бігборди політичної сили. Прикарпатські «укропи» Путіна вважають «проблемою номер один» в Україні, а зокрема, його плани захопити українські території.

 

Керівник обласної організації УКРОПу Микола Палійчук заявляє, що активістам партії не  по дорозі «з тими людьми, які через кума Путіна (Медведчука) намагаються домовитися шляхами, що ведуть до втрат територій, і щонайгірше – до людських втрат»: «Після перших і других Мінських угод гинуть солдати, - заявляє він, - тому ми, вороги Путіна, вважаємо, що потрібно перемагати!».

 

Нещодавно Президент України Петро Порошенко в інтерв’ю загальнонаціональним телеканалам та озвучив три варіанти розвитку подій: "Сценарій перший — радикальний наступ Збройних сил, військове звільнення територій і похід на Москву...-висловився глава держави. - Позиція друга — побудувати мур, віддати частину територій – "проживемо без Донбасу". І є третій шлях — забезпечення відновлення українського суверенітету, української влади на цих територіях. Цей шлях називається — Мінські домовленості", - сказав він.

 

Прикарпатські «вороги Путіна» кажуть, що не прихильники будь-яких радикальних наступів, а тим паче війни. Микола Палійчук, коментуючи виступ Президента, зазначив, що Україні потрібно повернути захоплені території: «Триває війна, і якщо б після Мінських угод вдалося зупинити вогонь і повернути наших хлопців – це одна справа. Якщо приймати особливий статус для Донецької та Луганської областей (ДНР та ЛНР), то після року війни і втрат, робити це зараз, я вважаю, пізно. Як громадянина України мене цікавить питання, чому до сьогоднішнього дня в Україні триває торгівля з ДНР та ЛНР? Туди щодня возять продукти, інші товари. Чому Україна досі купує у них вугілля? Моя позиція: закрити кордон, припинити постачання продуктами та іншими видами товарів, не брати вугілля – і через три місяці люди почнуть самі здавати сепаратистів».

 

Микола Палійчук коментує також нещодавні зміни до Конституції України, вважаючи, що загалом децентралізація потрібна, щоб здійснювати самоуправління та мати більше повноважень на місцях, і нести за це відповідальність, та водночас політик запитує – для  чого в «нових законах» надавати особливий статус ЛНР та ДНР, який передбачає і посилене фінансування, і амністію учасникам кривавих подій: «Це ж означає, що країна-агресор – Росія – через декількох диверсантів, яких завела на нашу територію, підняла сепаратистів, дала їм зброю, ті захопили владу, вбивають українських патріотів, і сьогодні ми їм даємо амністію?! Для мене це неприпустимо! Люди, які спричинили заколот, десятки тисяч смертей – повинні бути покарані! Тому ми – партія ворогів Путіна!», - резюмував керівник обласного УКРОПу.

 

Прикарпатські «укропи» сміливо заявляють про себе, як про партію ворогів Путіна, незважаючи на закиди про олігархічну політичну силу, мовляв, «під одну людину створену». Насправді – Івано-Франківська обласна організація політичної партії УКРОП – демонстративно така, що об’єднує довкола себе патріотів, думку яких неможливо змінити. Адже вони пройшли війну, ризикували життям, організовували волонтерську допомогу, везли все необхідне військовим  на Схід, і продовжують досі це робити. То ж яким чином можна вплинути на людей, що дивилися смерті в очі?! Вони апріорі незалежні у своїх поглядах та свідомі у своєму виборі. Вони – патріоти. Вони – вороги Путіна.

 

Іне варто забувати, саме ті люди, які зупиняли агресію Путіна на Сході України, посилювали лінію оборони – серед засновників «Українського об’єднання патріотів – УКРОП». Партія об’єднує довкола себе людей, у розумінні яких «патріотизм» – це свідомий вибір жити і працювати для  України, це готовність захищати Батьківщину всіма силами, це особиста громадянська позиція та відповідальність за сьогодні і завтра.


07.09.2015 451 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

793
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

611
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1686
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3014
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2463
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2440

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

591

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

601

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1460

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1533
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

565
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

424
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

799
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

195
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

295
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26929
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

754
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

318
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

317
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

645
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1051 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

842