Можуть оцінити роботу: як ЦНАПи Івано-Франківської громади налагоджують комунікацію з відвідувачами

Сьогодні в Івано-Франківську ЦНАПи працюють у штатному режимі та надають сотні послуг.

Як налагодили комунікацію з мешканцями Івано-Франківської громади та чи є канали зворотного зв'язку від громадян, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

Зі слів посадовця, насамперед у всіх офісах розміщені QR-коди, за якими відвідувачі можуть оцінити роботу ЦНАПу, якість наданої послуги.

"Тобто, швидкість надання послуги, чи вам було комфортно у приміщенні, чи все було зроблено якісно, чи надали вам всю необхідну інформацію. І коли клієнт сканує цей QR-код, він заповнює цю форму, вона потрапляє до мене і в Міністерство цифрової трансформації для аналізу та оцінки. Також цей QR-код розміщений у нас на всіх описах документів, які ми видаємо нашим заявникам.

Ви звернулися за послуги, вам видали опис документів, супровідну картку стосовно того, що ви замовили, який термін виконання, код зворотнього зв'язку для того, щоб в режимі реального часу перевірити стан виконання послуги і також QR-код «Оцініть роботу ЦНАПу».

Тобто ви можете оцінити, подати свої пропозиції щодо покращення якихось певних процесів, як воно мало б виглядати, чи що ви побачили зі сторони, що потрібно зробити краще",  — каже спеціаліст.

Богдан Питель додає, наступний момент комунікації — це, книга відгуків і пропозицій. Це для тих, хто любить за старою традицією залишити коментар.

"Також є в нас форма на сайті ЦНАПу, анкета оцінювання якості роботи, де можна це зробити.

Ну і сучасні засоби комунікації, за якими наші мешканці насправді комунікують найактивніше — це є наша сторінка у Facebook. В нас більше 10 тисяч підписників, тут теж можна в режимі реального часу отримати консультацію, не тільки сказати, що добре, чи що погано, але отримати реальну консультацію з тих чи інших питань.

Також в нас є сторінка в Instagram, в Тік-Ток, є Telegram-канал, де можна отримати всю актуальну інформацію. І насправді дуже цікавий сервіс, яким наші відвідувачі часто користуються, це Google My Business.

Наші всі офіси розміщені на Google Maps, тобто є вся інформація. Там теж можна отримати консультацію, залишити зірочки, що сподобалося, що не сподобалося. Теж по-різному буває. Хтось пише багато позитивних коментарів, хтось має якісь свої бачення, з чимось незгідні", — підкреслив фахівець.

Богдан Питель наголошує, робота з людьми — це завжди мистецтво, і не так все просто, як здається.

"Тому в цьому плані, насправді, розширена дуже велика комунікація, і наш зворотній звязок насправді налагоджений по всіх каналах, по всіх можливих ресурсах. В тому числі, в час, коли відбуваються мої брифінги в Івано-Франківській міській раді, ми теж готові до комунікації, можна ставити запитання, залишати пропозиції, побажання.

Кожного місяця ми проводимо моніторинг надання адміністративних послуг, де вказуємо кількість наданих послуг, скільки мешканців звернулося за результатами послуг, також які топові послуги, за якими наші мешканці зверталися.

Також моніторимо, хто оцінив роботу ЦНАПу позитивно, скільки було відгуків хороших, нехороших. Кожного місяця ми публікуємо таку інформацію на наших офіційних вебресурсах", — зазначив Богдан Питель.

Більше читайте у матеріалі: Головний виклик — допомогти: як функціонують ЦНАПи в Івано-Франківську (ФОТО)


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Рідні на війні: як підтримати себе, дитину та тих, хто боронить Україну

Мобілізація по-новому: прикарпатцям розповіли про головні зміни, які пропонує влада

«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці

Виїзд з України та новий закон про мобілізацію: хто може перетинати кордон та як чоловіки гинуть, тікаючи від призову

Прийом не здійснюють: як працюють ЦНАПи в Івано-Франківську під час повітряної тривоги


Коментарі ()

01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

863
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

935
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

4754
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

7082 1
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

9876 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

3942 5

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

277

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

963

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

1726

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

1861
05.09.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

3284
31.08.2024

Майже вся піца в Івано-Франківську, особливо та, що можна замовити на сайті donatellopizza.com.ua, представлена неаполітанською стравою. А яка вона насправді, які її особливості й у чому різниця між іншими трикутничками — далі у статті.

436
29.08.2024

На Прикарпатті завершили збирання ранніх зернових культур.    

717
02.09.2024

Важливо, ділиться монахиня, людину вислухати, сказати "я поруч" і "я за тебе помолюся".

363
29.08.2024

У четвер, 29 липня, християни відзначають Усікновення голови святого пророка Івана Хрестителя.  

1501
23.08.2024

У християнстві подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

1478 1
19.08.2024

Християнська сім'я базується на фундаменті беззаперечної любові, єдності думок, цілей та бажань. Втім, це також спільна робота чоловіка та дружини.  

1409
04.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

25439 1
05.09.2024

Більше ніж половина мешканців західних областей вважає, що Офіс президента впливає на державні органи з перевищенням своїх повноважень.  

474 3
02.09.2024

Президент Володимир Зеленський оцінив, чи можливо повернути Запорізьку атомну електростанцію під контроль України військовим шляхом.  

906
29.08.2024

Мінекономіки напрацьовує кілька моделей економічного бронювання, а запрацювати воно має у жовтні-листопаді.  

609
28.08.2024

"Військовий" ПДФО був вилучений з бюджетів громад у 2023 році разом із "силовим" ПДФО.  

526