Сьогодні в Івано-Франківську ЦНАПи працюють у штатному режимі та надають сотні послуг.
Як налагодили комунікацію з мешканцями Івано-Франківської громади та чи є канали зворотного зв'язку від громадян, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.
Зі слів посадовця, насамперед у всіх офісах розміщені QR-коди, за якими відвідувачі можуть оцінити роботу ЦНАПу, якість наданої послуги.
"Тобто, швидкість надання послуги, чи вам було комфортно у приміщенні, чи все було зроблено якісно, чи надали вам всю необхідну інформацію. І коли клієнт сканує цей QR-код, він заповнює цю форму, вона потрапляє до мене і в Міністерство цифрової трансформації для аналізу та оцінки. Також цей QR-код розміщений у нас на всіх описах документів, які ми видаємо нашим заявникам.
Ви звернулися за послуги, вам видали опис документів, супровідну картку стосовно того, що ви замовили, який термін виконання, код зворотнього зв'язку для того, щоб в режимі реального часу перевірити стан виконання послуги і також QR-код «Оцініть роботу ЦНАПу».
Тобто ви можете оцінити, подати свої пропозиції щодо покращення якихось певних процесів, як воно мало б виглядати, чи що ви побачили зі сторони, що потрібно зробити краще", — каже спеціаліст.
Богдан Питель додає, наступний момент комунікації — це, книга відгуків і пропозицій. Це для тих, хто любить за старою традицією залишити коментар.
"Також є в нас форма на сайті ЦНАПу, анкета оцінювання якості роботи, де можна це зробити.
Ну і сучасні засоби комунікації, за якими наші мешканці насправді комунікують найактивніше — це є наша сторінка у Facebook. В нас більше 10 тисяч підписників, тут теж можна в режимі реального часу отримати консультацію, не тільки сказати, що добре, чи що погано, але отримати реальну консультацію з тих чи інших питань.
Також в нас є сторінка в Instagram, в Тік-Ток, є Telegram-канал, де можна отримати всю актуальну інформацію. І насправді дуже цікавий сервіс, яким наші відвідувачі часто користуються, це Google My Business.
Наші всі офіси розміщені на Google Maps, тобто є вся інформація. Там теж можна отримати консультацію, залишити зірочки, що сподобалося, що не сподобалося. Теж по-різному буває. Хтось пише багато позитивних коментарів, хтось має якісь свої бачення, з чимось незгідні", — підкреслив фахівець.
Богдан Питель наголошує, робота з людьми — це завжди мистецтво, і не так все просто, як здається.
"Тому в цьому плані, насправді, розширена дуже велика комунікація, і наш зворотній звязок насправді налагоджений по всіх каналах, по всіх можливих ресурсах. В тому числі, в час, коли відбуваються мої брифінги в Івано-Франківській міській раді, ми теж готові до комунікації, можна ставити запитання, залишати пропозиції, побажання.
Кожного місяця ми проводимо моніторинг надання адміністративних послуг, де вказуємо кількість наданих послуг, скільки мешканців звернулося за результатами послуг, також які топові послуги, за якими наші мешканці зверталися.
Також моніторимо, хто оцінив роботу ЦНАПу позитивно, скільки було відгуків хороших, нехороших. Кожного місяця ми публікуємо таку інформацію на наших офіційних вебресурсах", — зазначив Богдан Питель.
Більше читайте у матеріалі: Головний виклик — допомогти: як функціонують ЦНАПи в Івано-Франківську (ФОТО)
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також: