Про це в етері телемарафону 28 серпня заявив член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський, передає Фіртка.
Зі слів посадовця, територіальні центри комплектування та соцпідтримки (ТЦК та СП) вручають повістки тим військовозобов'язаним, військово-облікові спеціальності яких потрібні на фронті, на передовій лінії.
"В Україні на цей момент якихось необхідних передумов для збільшення кількості військовозобов'язаних для їх мобілізації немає. Все відбувається в тому плановому режимі, як відбувалось з перших днів війни.
Коли Росія розпочала широкомасштабну агресію, атакувавши практично всі регіони України, Верховна Рада затвердила рішення, ухвалене президентом України, указ президента України про введення правового режиму воєнного стану і проголошення загальної мобілізації.
Звертаю увагу на те, що в Україні зараз діє загальна мобілізація", — зазначив Веніславський.
Окрім, того, як уточнив Веніславський, працівники ТЦК та СП продовжують комплектувати військові підрозділи, які зазнали втрат.
"Також, оскільки ми намагаємося сформувати ті резерви, які забезпечать швидке просування і деокупацію всієї території, формуються нові військові підрозділи.
Їх також необхідно забезпечувати відповідними військовослужбовцями", — додав нардеп.
Нагадаємо, мобілізація в Україні триватиме до закінчення воєнного стану. Військовозобов'язаним й надалі вручатимуть повістки. Сьогодні ТЦК та СП створюють мобілізаційний резерв в Україні, збирають та оновлюють дані про усіх чоловіків за місцем проживання.
Фіртка розповідає кого мобілізуватимуть насамперед, а кого не призиватимуть у вересні 2023 року.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Рада розширила список тих, хто підлягає мобілізації: прикарпатцям пояснили, що змінилося
«Вижив — винний»: що таке синдром вцілілого та як не картати себе за те, що ти у безпеці
Нові правила взяття на військовий облік: прикарпатцям розповіли про зміни