Місяць – космічний корабель прибульців?

 

Існує думка, що Місяць – ні що інше, як інопланетний космічний корабель. А що, цілком імовірно, ідеально кругла форма володіє найкращими космічними характеристиками.

 

Такий корабель повинен бути міцною, металевою конструкцією, з приблизною товщиною стінок близько двох з половиною десятків кілометрів.

 

Для того, щоб оберегти корабель від втрат тепла, його покрили спеціальним захистом, товщина якої досягає кілька кілометрів. Саме в ній утворилися метеоритні кратери, і створився рельєф Місяця.

 

Усередині повинно існувати досить значне порожнє місце, для механізмів руху, ремонту корабля і підтримуючих життя пристроїв. Теоретично можливо, що велика частина маси Місяця знаходиться в її глибинах. Здогадки про вміст можуть бути нескінченні.

 

Розглянемо деякі особливості параметрів нашого супутника. Моря Місяця – темні плями на поверхні Місяця, які видно не озброєним оком. Вважається, що вони утворилися від ударів гігантських планетоїдів, а пізніше були заповнені розплавленої лавою. Не зрозуміло, яким чином лава з центру Місяця покрила рівним шаром такі простору і чому за зовнішнім виглядом більше нагадує водну поверхню океанів, ніж лаву вулканів?

 

Якщо врахувати, що захисний шар Місяця грав величезну роль для її мешканців, тому удари зустрічних метеоритів були передбачені і до них підготувалися. Мабуть, були створені певні машини для відновлювальних робіт на поверхні, які зуміли рівним, ідеальним шаром покрити площі місячних морів.

 

Якщо зіставити співвідношення метеоритних ударів на так званих місячних морях, і на інших частинах супутника, то в моря в 15 разів більше припадали удари. Це говорить, що вони відносно свіжі і були утворені пізніше, ніж сама Місяць.

 

Це всього лише гіпотеза, що вимагає точного наукового фундаменту. Але такі питання, як: «Хто зробив Місяць? З якою метою? І куди поділися жителі Місяця? »Досі залишаються без відповіді.

 

Яку пам’ять могли б залишити інші цивілізації, що побували на нашій планеті? Зрозуміло, що після прибування у нас, вони залишили б непрямі докази, які б збереглися до наших днів. Який пам’ятник залишити гостям з далеких планет, що подолали міжзоряний шлях, щоб його зуміли осмислити? Де його спорудити?

 

По-перше, такий пам’ятник повинен бути довговічним, щоб дочекатися свого моменту, коли ідея і знання, з якими він був закладений, будуть сприйняті.

 

По-друге, він повинен намагатися залучати громадську увагу своїми габаритами, яскравістю, неповторністю.

 

По-третє, він повинен нести в собі корисну інформацію, а також пробуджувати інтерес до зірок.

 

Також, він повинен не тиснути на людину, а вчити його спостерігати, порівнювати, збирати інформацію.

 

Нарешті, він повинен бути створений поступово, щоб штучність не впадала в очі.

 

Вчений В. Коваль стверджує, що для того, щоб не зводити пам’ятник невідомо де і для кого, щоб уберегти його від згубних впливів Землі (злив, вітрів, перепад температур тощо) і зробити видимим для всіх людей – його найкраще помістити в космос.

 

І як не дивно, Місяць відповідає всім вищезазначеним вимогам. Помітний, великий, привабливий об’єкт підходить під критерії інопланетного пам’ятника на всі 100%.

 

Не варто забувати, що саме завдяки Місяці, людина усвідомила теорію небесних явищ. Відомо, що Місяць у 400 разів менше Сонця, однак, вона майже в стільки ж разів ближче до Землі. Тому ми бачимо їх під одним і тим же кутом.

 

Звідки ж узялася Місяць? Автори гіпотез вважають, що прибульці знайшли її між Марсом і Юпітером, де повинна була обертатися планета Фаетон. Виходить, що Місяць це частина Фаетона?

 

Факты и мысли


14.07.2014 1127 0
Коментарі (0)

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

132
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

12953 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1481
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

806
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5988
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1659

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

580

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1403

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1212

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1115
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

470
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

592
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1510
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

539
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

821
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5855
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13213
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

153
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

472
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

429
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

741 2