Місяць – космічний корабель прибульців?

 

Існує думка, що Місяць – ні що інше, як інопланетний космічний корабель. А що, цілком імовірно, ідеально кругла форма володіє найкращими космічними характеристиками.

 

Такий корабель повинен бути міцною, металевою конструкцією, з приблизною товщиною стінок близько двох з половиною десятків кілометрів.

 

Для того, щоб оберегти корабель від втрат тепла, його покрили спеціальним захистом, товщина якої досягає кілька кілометрів. Саме в ній утворилися метеоритні кратери, і створився рельєф Місяця.

 

Усередині повинно існувати досить значне порожнє місце, для механізмів руху, ремонту корабля і підтримуючих життя пристроїв. Теоретично можливо, що велика частина маси Місяця знаходиться в її глибинах. Здогадки про вміст можуть бути нескінченні.

 

Розглянемо деякі особливості параметрів нашого супутника. Моря Місяця – темні плями на поверхні Місяця, які видно не озброєним оком. Вважається, що вони утворилися від ударів гігантських планетоїдів, а пізніше були заповнені розплавленої лавою. Не зрозуміло, яким чином лава з центру Місяця покрила рівним шаром такі простору і чому за зовнішнім виглядом більше нагадує водну поверхню океанів, ніж лаву вулканів?

 

Якщо врахувати, що захисний шар Місяця грав величезну роль для її мешканців, тому удари зустрічних метеоритів були передбачені і до них підготувалися. Мабуть, були створені певні машини для відновлювальних робіт на поверхні, які зуміли рівним, ідеальним шаром покрити площі місячних морів.

 

Якщо зіставити співвідношення метеоритних ударів на так званих місячних морях, і на інших частинах супутника, то в моря в 15 разів більше припадали удари. Це говорить, що вони відносно свіжі і були утворені пізніше, ніж сама Місяць.

 

Це всього лише гіпотеза, що вимагає точного наукового фундаменту. Але такі питання, як: «Хто зробив Місяць? З якою метою? І куди поділися жителі Місяця? »Досі залишаються без відповіді.

 

Яку пам’ять могли б залишити інші цивілізації, що побували на нашій планеті? Зрозуміло, що після прибування у нас, вони залишили б непрямі докази, які б збереглися до наших днів. Який пам’ятник залишити гостям з далеких планет, що подолали міжзоряний шлях, щоб його зуміли осмислити? Де його спорудити?

 

По-перше, такий пам’ятник повинен бути довговічним, щоб дочекатися свого моменту, коли ідея і знання, з якими він був закладений, будуть сприйняті.

 

По-друге, він повинен намагатися залучати громадську увагу своїми габаритами, яскравістю, неповторністю.

 

По-третє, він повинен нести в собі корисну інформацію, а також пробуджувати інтерес до зірок.

 

Також, він повинен не тиснути на людину, а вчити його спостерігати, порівнювати, збирати інформацію.

 

Нарешті, він повинен бути створений поступово, щоб штучність не впадала в очі.

 

Вчений В. Коваль стверджує, що для того, щоб не зводити пам’ятник невідомо де і для кого, щоб уберегти його від згубних впливів Землі (злив, вітрів, перепад температур тощо) і зробити видимим для всіх людей – його найкраще помістити в космос.

 

І як не дивно, Місяць відповідає всім вищезазначеним вимогам. Помітний, великий, привабливий об’єкт підходить під критерії інопланетного пам’ятника на всі 100%.

 

Не варто забувати, що саме завдяки Місяці, людина усвідомила теорію небесних явищ. Відомо, що Місяць у 400 разів менше Сонця, однак, вона майже в стільки ж разів ближче до Землі. Тому ми бачимо їх під одним і тим же кутом.

 

Звідки ж узялася Місяць? Автори гіпотез вважають, що прибульці знайшли її між Марсом і Юпітером, де повинна була обертатися планета Фаетон. Виходить, що Місяць це частина Фаетона?

 

Факты и мысли


14.07.2014 1145 0
Коментарі (0)

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1185
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2915
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1017
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1075
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1083 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3208 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

964

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

815

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

375

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1109
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

190
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2380
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1170
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

476
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15093
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7402
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

837
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

401
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

311
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

394
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

681
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1132