МИХАЙЛО ВИШИВАНЮК ЗУСТРІВСЯ З АКТИВОМ МОЛОДІЖНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТА НАГОРОДИВ ЇЇ МЕЦЕНАТІВ (ФОТО)

 

Нещодавно відбулась зустріч голови Івано-Франківської облдержадміністрації Михайла Вишиванюка з активом Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області.

Молодіжна адміністрація підготувала презентацію реалізованих проектів за 2011 рік та прозвітувала про свою діяльність. До слова, минулого року Молодіжна адміністрація встановила три рекорди України.

Крім цього, члени Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області стануть автоматично занесені в кадровий резерв Івано-Франківської облдержадміністрації. Відповідну вказівку дав голова Івано-Франківської ОДА.
М. Вишиванюк переконаний, що вільні робочі місця в «білому будинку» повинні займати активні члени Молодіжної адміністрації, а не люди, яких «просувають» політичні партії. «Всі ці молоді люди – в кадрові резерви ОДА» - розпорядився Михайло Вишиванюк.

 

Молодіжну адміністрацію поділять на сектори і закріплять за ними заступників голови ОДА. До того ж, заступникам Вишиванюка роздадуть списки членів «молодіжки» з контактними телефонами для формування персонального резерву.


За словами М. Вишиванюка, завдання на цей рік – підняти спільну роботу молоді й ОДА на якісно новий рівень. А сама молодь мала можливість поспілкуватися з Михайлом Вишиванюком у форматі питання-відповідь. Одним із питань, яке підняла прикарпатська молодь, стало фінансування проектів молодіжних організацій. Адже із передбачених 1,2 мільйонів гривень на потреби прикарпатських молодіжних громадських організацій Івано-Франківська обласна рада затвердила лише 500 тисяч гривень.

За словами М. Вишиванюка, депутати не захотіли розуміти, що ці гроші необхідні на потреби молоді. «Ми готові підтримати молодь… Скільки коштів буде потрібно, в межах розумного, ми знайдемо» - запевнив губернатор, але нагадав усім присутнім на зустрічі, як депутати обласної ради на одній із сесій розкритикували діяльність Молодіжної адміністрації та її керівника Ганну Крисюк.

А наразі, активній молоді Прикарпаття залишається сподіватися на підтримку з боку меценатів. Нагадаємо, що  меценати, які допомогли реалізувати більшість проектів «молодіжки», були нагороджені почесними грамотами Івано-Франківської облдержадміністрації. Ними стали генеральний директор «Прикарпатського торгового дому» Ярослав Сухоребський, директор інтернет-компанії «Ютім» Тарас Гурик та приватний підприємець Василь Пнівчук. Всі вони отримали грамоти з рук голови ОДА Михайла Вишиванюка. Сам Вишиванюк подякував спонсорам, які, як він висловився, «витягали гроші з власної кишені і допомагали Молодіжній адміністрації». Адже обласний бюджет лише частково фінансує молодіжні проекти.

 

 

 

 

 

 


19.01.2012 1903 0
Коментарі (0)

12.05.2022
Алла Павлуцька

Фіртка поспілкувалася із прикарпаткою Мар’яною Гнот, аби дізнатися про її досвід волонтерства у центрі допомоги біженця та особливості цієї роботи у Польщі.  

733
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

1495
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

2215
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

3098
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

4203
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

3996

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

4193

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

6042

Російський ліберал не може відчувати емпатію до українського народу, до його трагедії. Для нього душевні терзання російського мародера і вбивці куди важливіші і, головне, ближчі. Це таке осмислення власної нікчемності.

7023 1

Раз на рік Президент США звертається до країни з трибуни у Конгресі. State of the Union. Своєрідний звіт про стан речей в країні. Перші 20 хв (з 60) були про Україну. Овації стоячи кожну хвилину. Майже всі з українськими прапорцями.  

7908
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

2743
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

5002
25.03.2022

Харчуватися тут можуть як евакуйовані українці, так і місцеві мешканці громади.

5438
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

867
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

1364
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

2138
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

3691
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

1347
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

2077
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

3996
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

4057 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

5728