Михайло Вишиванюк: У ці морозні дні зігріти теплом милосердя кожного, хто цього потребує, - наш людський обв’язок

 

 

29 січня спільне засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і оперативного штабу  із запобігання  та ліквідації надзвичайних ситуацій, що відбулося у зв'язку із різким пониженням температури,  провів  голова облдержадміністрації  Михайло Вишиванюк.  «У  ці морозні дні особливо теплу турботу місцевої влади має відчути кожна соціально незахищена людина», -наголосив  Михайло Вишиванюк. - Зігріти  теплом  милосердя      маємо кожного, хто цього потребує. і не допустити надзвичайних ситацій в господарці».

 

Слухали  про  готовність систем життєзабезпечення (енерго-газо-тепло, водопостачання та водовідведення) важливих об»єктів господарського комплексу, закладів освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, сфери обслуговування та транспортного господарства – «в умовах різкого зниження температури та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій».  

 

Комісія доручила головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації - з 30 січня призупинити навчання в закладах освіти та відвідування дошкільних закладів області  «на період низьких температур»,  та  не допустити  зниження темпаратури   в  системах опалення цих закладів.

 

Начальнику Територіального управління МНС в області Володимиру Чернецькому доручено: у кожному районному центрі та містах обласного значення розгорнути Пункти обігріву з цілодобовим чергуванням особового складу, і разом із місцевими органами влади - організуватьи видачу продуктівв харчування для осіб, які  цього потребують.

 

Головам райдержадміністрацій, виконкомам міст обласного значення  обласна надзвичайна Комісія доручила: на засіданнях районних та міських комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «розглянути питання»  щодо  недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на системах  життєзабезпечення (енерго, газо, тепло-водопостачання та водовідведення),  на  усіх  важливих об»єктах господарського комплексу: закладах освіти,  охорони здоров»я, соціального захисту, сфери обслуговування та торанспортного господарства «в умовах різкого пониження темпереатури і оперативного реагування у разі їх виникнення». Також слід організувати  цілодобове чергування Пунктів обігріву та забезпечити продуктами харчування пересувні і  стаціонарні Пункти обігріву.

 

Головні управління  ОДА -  праці та соціального захисту населення, охорони здоров'я,   голови РДА, міські голови міст обласного значення  спільно із сільськими, селищними головами «повинні організувати безпечне перебування одиноких та перестарілих людей на період наднизьких температур».

 

 


29.01.2012 2469 0
Коментарі (0)

03.10.2023
Тетяна Дармограй

Щоб дізнатись, якими були понад півтора року повномасштабної війни в економічному плані та як бізнесу вистояти в сучасних умовах, журналістка Фіртки поспілкувалась з Головою Правління Бізнес Асоціації Івано-Франківська Андрієм Семанівим. 

660
30.09.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з демобілізованим тренером дитячо-юнацької спортивної школи Юрієм Фуриком про мобілізацію, бойові будні на фронті, поранення, реабілітацію та повернення до роботи з дітьми.  

1087
28.09.2023
Вікторія Матіїв

Канада — країна, яка завойовує серця своєю величчю та різноманітністю, ділиться журналістка Фіртки, яка певний період проживала там.  

703
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

1175
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

1269
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

10493 21

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

714

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

1068

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

1191

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

816
03.10.2023

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

14131 1
27.09.2023

В області завершилося збирання ранніх зернових і зернобобових культур.  

714
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

534
04.10.2023

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

7314
27.09.2023

Далеко в горах жив один старий пустельник. Він жив з того, що йому приносили люди.

20251
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

38336
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

681
04.10.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

8498
03.10.2023

Верховна Рада на засіданні 20 вересня підтримала за основу законопроєкт №10037, який пропонує переспрямувати ПДФО з зарплат військових з місцевих бюджетів у державний бюджет.  

781
30.09.2023

Президент Володимир Зеленський оголосив про створення Альянсу оборонних індустрій і заснування спеціального Оборонного фонду.  

378
25.09.2023

Перша партія танків Abrams M1, обіцяних Сполученими Штатами, прибула до України 23 вересня.  

631
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

548