Зі слів посадовиці, така перспектива реальна, втім її реалізація залежить від кожного громадянина.
"Адже всі ми так чи інакше дотичні до цього. Якщо здається, що це питання нас не стосується, останні події показали, що життя непередбачуване. Ми не можемо постійно контролювати, з ким спілкуються наші діти, де вони перебувають і під чий вплив потрапляють.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо створити в Україні умови, де кожна дитина зростатиме в сімейному затишку, любові та турботі.
Коли люди приходять і кажуть, що можуть дати дитині все, я завжди запитую: "А чи зможете ви дати їй свій час? Чи готові ділитися спільними моментами, емоціями, обіймами, підтримкою?", — каже Ірина Рохман.
Ірина Рохман додає, саме якісно приділеного часу дітям сьогодні найбільше не вистачає.
"Вони не повинні шукати уваги в гаджетах чи небезпечних компаніях, а там можуть бути проблеми, які не встигають помітити батьки
Дорослі мають підтримувати, скеровувати дітей і робити це з любов’ю. Важливо розуміти, що зміни починаються не з закриття інтернатів чи вилучення дітей із сімей, а з нас самих.
Кожен із нас відповідає за те, в якому світі зростатимуть діти. І тільки змінивши власне ставлення, ми зможемо змінити світ навколо", — підкреслює Рохман.
Більше читайте у матеріалі: "Завдання — зберегти біологічну сім'ю": як в Івано-Франківській громаді підтримують дітей та захищають їхні права
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
«Не підсилювати страхи та тривоги». Як говорити з дітьми про війну?
"Кількість дітей сиріт чи позбавлених батьківського піклування зросла", — Марцінків