Кулінарний експерт Євген Клопотенко презентував у Франківську "Нове шкільне харчування" і отримав подарунок (ФОТО)

Сьогодні, 17 вересня, вперше до Івано-Франківська приїхав кулінарний експерт Євген Клопотенко.

Відомий шеф-кухар Євген Клопотенко презентував проєкт «Нове шкільне харчування», інформує Фіртка.

Нагадаємо, за рецептами відомого кухаря у школах Івано-Франківська дітей годують італійським «болоньєзе».

«У Франківську підводимо короткі підсумки впровадження нової системи харчування. Починаючи з цього навчального року ми почали цю реформу. Це перехідній рік, в який проводяться зміни. Якщо підсумовувати перші тижні, то новини харчування є непоганими, відгуки позитивні. В кінці навчального року думаю система харчування покращиться», - сказав директор управління освіти на науки Івано-Франківської міської ради Ігор Максимчук.

«Я людина, яка хоче жити в Україні. Наша їжа в їдальнях - вона «радянська». Нам треба свою. В кожної людини дуже погані відчуття щодо їдалень. Хочу, щоб діти любили ходити їсти в їдальні. Щоб цей відсоток зріс від 30 до 70. Деякі кухарі проти змін, деякі за. Де нема відповідного обладнання для конкретних страв, то треба їх просто замінити. Не обов`язково щось видумувати. Ось до борщу можна додати варення. Діти люблять нагетси з соусом каркаде, суп мінестроне, салат з вермішеллю і горошком. Дітям не важливо що їсти, головне зміни, бо вони це люблять», - каже Євген Клопотенко.

Івано-Франківськ зустрів гостя тепло. Тут шеф-кухарю подарували вишиванку. Євген Клопотенко зізнався, так його зустрічали вперше.


Читайте також:

Смачно і корисно: у Франківську обговорили впровадження нового харчування у школах (ФОТО)

За рецептами відомого шеф-кухаря: у школах Івано-Франківська дітей годують італійським «болоньєзе» (ФОТО)

"Мами Прикарпаття" хочуть запровадити в місті "Нове шкільне харчування" (відео)

У школах Івано-Франківська пролунав Перший дзвоник (ФОТО)

Фотогалерея


17.09.2019 3333 1
Коментарі (1)

27.05.2020
Люся Грибик

Як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

275
26.05.2020
Роса Мартинюк

 Жінка не може працювати в  урології, йти до лікаря варто тоді, коли вже болить, а простатит лікується за 5 хвилин — ці та інші міфи ми часто чуємо та чи розуміємо їхню помилковість?Розмовляємо із Владиславою Литвинець — лікарем-урологом Лікувально-ліагностично центру професора Литвинця, асистентом кафедри урології Івано-Франківського медичного університету.

1572
22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2737 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2651
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

680
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

1053

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1944

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4398

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3924 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

3045
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1674
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4620 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1664
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1702
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

838