Конкурс відбувся: стало відомо, хто очолить Івано-Франківську обласну інфекційну лікарню (ФОТО)

Микола Стовбан, колишній директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації, стане генеральним директором КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської міської ради».

Відповідне рішення ухвалила 28 грудня комісія з проведення конкурсу на заміщення посади. На засіданні побував також кореспондент Фіртки.

Як вже писала Фіртка, 21 грудня на своєму засіданні конкурсна комісія допустила до участі двох претендентів – Миколу Стовбана та Іванну Цідило, генеральну директорку КНП «Прикарпатський клінічний шкірно-венерологічний центр Івано-Франківської обласної ради»,  засновницю Дерматологічного центру "Івадерм".

Варто відзначити, проведення конкурсу не обійшлося без скандалу. Як було озвучено під час засідання, на минулому тижні журналісти видання «Голос ІФ» звернулися до голови конкурсної комісії із запитом про доступ до публічної інформації.

У запиті журналісти зазначили про наявні у них дані про можливе подання Миколою Стовбаном неправдивих відомостей щодо наявності у нього стажу роботи на керівних посадах. Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від  27 грудня 2017 року № 1094 такий стаж має бути не менш ніж сім років.

З метою розгляду вказаного запиту 23 грудня спеціально засідала робоча група, до складу якої увійшли усі члени комісії. Як зауважив член комісії, депутат обласної ради Любомир Слободян, робоча група вирішила перевірити викладену у запиті інформацію.

Зокрема, було домовлено, що голова комісії – заступник директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Володимир Дзьомбак направить відповідні запити у Департамент кадрової політики та Юридичний департамент облдержадміністрації й надасть отримані від керівництва вказаних підрозділів висновки на сьогоднішнє засідання конкурсної комісії.

Разом з тим, необхідних висновків голова комісії на сьогоднішнє засідання не надав, пояснивши це відсутністю у нього необхідних повноважень. Мовляв, рішення про направлення запитів комісія повинна ухвалювати колегіально, а оскільки рішення робочої групи від 23 грудня мало усний характер, не було проголосоване і не оформлене протоколом, юридичної сили воно не має.

Відтак, за наполяганням Любомира Слободяна, відповідне рішення члени комісії ухвалили на своєму сьогоднішньому засіданні.

Надалі постало питання, чи продовжувати засідання комісії з проведення конкурсу сьогодні, чи перенести його на інший день, коли у розпорядженні комісії будуть документи з кадрового та юридичного департаментів.

Любомир Слободян наполягав на перенесенні засідання, мотивуючи це небажанням ризикувати своєю репутацією на випадок, якщо підозри журналістів щодо подання претендентом на посаду неправдивих даних, раптом, підтвердяться.

«Я не громадська людина, але я є депутатом обласної ради і я не хочу ні на копійку голосувати своєю репутацію і, я впевнений, що ніхто з вас не хоче. Давайте для того, щоб ми були публічними, щоб ми були прозорими, зробимо, щоб усе було публічно», - зазначив член комісії.

Своєю чергою голова комісії Володимир Дзьомбак висловив думку про те, що комісія не має підстав для перенесення засідання. Адже члени комісії не є фахівцями-криміналістами та повноважень перевіряти надані на розгляд претендентами документи на їх правдивість комісія немає. В цьому питанні заступник директора Департаменту заручився підтримкою юрисконсульта Департаменту охорони здоров’я Костянтина Шестаченка.

За питання про перенесення та продовження засідання комісії голосували кілька разів. При цьому окремі члени комісії змінювали свою думку просто у процесі голосування.

Так,  перший раз голоси за перенесення засідання не змогли належним чином порахувати. Довелося переголосовувати. Як наслідок, чотири голоси «за», п'ять - «утримались», «проти» - жодного. Після цього голосували за продовження роботи комісії сьогодні. Результати – аналогічні: чотири – «за», п'ять – «утримались». Оскільки в таких умовах визначитись, що робити далі не виявилось можливим, вирішили зробити 15-хвилинну перерву, а надалі проголосувати ще раз.

Після перерви першою поставили пропозицію продовжити роботу комісії сьогодні, не чекаючи на висновки юристів та кадровиків. На цей раз за продовження роботи проголосували п'ять членів комісії при четверо – «утримались».

Розв’язавши найбільш спірні питання, члени комісії нарешті, на третій годині засідання змогли вдатись до розгляду основних питань: заслухати конкурсні пропозиції кандидатів та виставити кожному з кандидатів рейтингові бали, на підставі яких надалі визначали переможців.

Цей етап засідання відбувся без ексцесів. Заслухавши спочатку Іванну Цідило, а потім Миколу Стовбана (у порядку подання заяв на участь у конкурсі), комісія шляхом оцінювання за 12 критеріями визначила переможця.

За результатами оцінювання Микола Стовбан набрав 23,11, а його конкурентка – 14,66 рейтингових балів.

Переможець конкурсу Микола Стовбан з 2020 року працює заступником генерального директора КНП «Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради», причому протягом тривалого часу є виконувачем обов’язків керівника підприємства. До того працював директором Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також: 

Як на Прикарпатті утилізують засоби індивідуального захисту?

«Сім’я» Марцінківа. Хто заробляє на благоустрої Івано-Франківська

"Нам не потрібно розслаблятися": після свят на Івано-Франківщині прогнозують зростання захворюваності

Коронавірус: проблеми, з якими ми зіштовхнулися у зв'язку з епідеміологічними вимогами та обмеженнями

Сільська медицина стає доступнішою: на Прикарпатті відкрили ще одну амбулаторію загальної практики


30.12.2021 Сергій Білий 5297
Коментарі ()

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

886 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

803
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1619
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2247
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4226 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3232

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

226

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

454

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

395

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

864
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

636
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

681
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

965
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1090
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

678
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6262
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1755
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31770 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1557
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

762 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

727