Коломийщину відвідала делегація Верховної Ради України та Європейського Парламенту

 

В межах виїзного 18-го засідання Комітету з парламентського співробітництва між Україною і Європейським Союзом, що проходило у ці дні на теренах Івано-Франквській області, голова Коломийської районної державної адміністрації Михайло Негрич та міський голова Ігор Слюзар радо зустріли делегацію українських парламентарів та Європейського парламенту у Коломиї.

 

За дорученням голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, супроводжував представницьку делегацію гостей краю депутат обласної ради, заступник голови – керівник апарату ОДА Роман Струтинський.


Гості провели оглядову екскурсію містом, завітали до Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського та музею «Писанка».

 

В конференц-залі Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського відбувся обмін досвідом з владою Коломийщини.

 

Довідково: На Коломийщині побували: народні депутати України: голова Комітету з питань європейської інтеграції Борис Тарасюк, член Комітету з питань європейської інтеграції Ігор Зварич, заступник голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Юрій Ключковський та член цього Комітету Олег Надоша, член Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильскої катастрофи Євген Шаго, член Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Зоя Шишкіна, член Комітету питань транспорту та зв'язку Віталій Корж, голова Комітету з питань науки і освіти Максим Луцький,головний консультант ВРУ з питань європейської інтеграції Андрій Багрінець та представники делегації від Європейського парламенту: Павел Роберт Коваль (голова частини ЄП КПС, група Європейських консерваторів та реформістів у ЄП, Польща), Ян Козловський (член частини ЄП у КПС, група Європейської народної партії/ Християнських демократів у ЄП, Польща), Дімітар Стоянов (член частини ЄП у КПС, група не приєднаних, Болгарія), Міхал Цапліцкі (секретар частини ЄП у КПС), Клаудіа Сигізмунд (помічник секретаря частини ЄП у КПС), Маріан Апостол (політичний радник групи Європейської народної партії/Християнських демократів у ЄП) , Кіт Аззопарді (політичний радник групи «Прогресивний альянс соціалістів та демократів» у ЄП), Александр Грабчевскі (політичний радник групи Європейських консерваторів та реформістів у ЄП), Павел Пурскі (помічник-консультант Голови частини ЄП КПС).


24.02.2012 2134 0
Коментарі (0)

05.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

896
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

1486
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

3320 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

2601
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3475
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

3018

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

362

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

824

Християнство називають релігією любові, і здається, ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

826

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

1452
06.02.2025

У наші дні вуглеводи є "ворогом", а деякі "експерти" пропагують продукти з високим вмістом жирів. Якщо у вас високий кров'яний тиск, то не обов'язково жертвувати вуглеводами.  

3271
01.02.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

20768
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

991
07.02.2025

Більшість (54%) громадян зазначають, що стосунки між вірянами різних церков та релігій у місцевості, де вони живуть, є спокійними.  

521
04.02.2025

Відносна ж більшість (41%) тих, хто відвідує релігійні служби, відвідують їх лише на релігійні свята.   

588
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

1152
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5847
10.02.2025

KOZAK SIROMAHA — артист, який поєднує автентичну козацьку спадщину з сучасним звучанням. Його пісні проникають прямо в серце та надихають пам’ятати, хто ми є.  

285
07.02.2025

Звернення ухвалили під час загальних зборів Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.  

3654 1
05.02.2025

Україна готова до закінчення гарячої стадії війни з росією, втім без правових компромісів щодо окупованих територій.  

700 1
31.01.2025

Верховна рада у грудні 2024 року прийняла за основу законопроєкт про запровадження інституту множинного громадянства в Україні. На розгляд цей законопроєкт виніс Президент Володимир Зеленський.  

1029
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

1378 2