Інопланетяни погодилися на інтерв'ю

Інопланетяни погодилися на інтерв'юЗаступник директора інституту Болгарської академії наук стверджує, що на його запитання інопланетяни відповідають знаками

Зв'язок з інопланетянами встановили співробітники Інституту космічних досліджень Болгарської академії наук. І це не першоквітневий жарт. Заступник директора цієї державної установи Лучезар ФІЛІПОВ підтвердив в ексклюзивному інтерв'ю "МК": контакт з позаземними цивілізаціями встановлено!

Все почалося з того, як три роки тому вчений познайомився з 70-річною мешканкою Софії Маріаном Везневой. Архітектор за освітою, Везнева давно вивчала таке явище, як кола на полях (у Болгарії вони з'являються так само регулярно, як і в Росії). А не так давно Маріана, за її словами, знайшла дар вступати в контакт з тими, хто їх створює.


- Ми вирішили через Везневу відправити інопланетянам кілька питань, що хвилюють сучасних вчених. Треба сказати, що багато хто з моїх колег по інституту на мою пропозицію поставити питання прибульцям відповіли відмовою. Лише двоє погодилися. Знайшлися також представники з Інституту фізіології рослин, Інституту медицини та Інституту геології.


- Але ж давно відомо, що кола на полях з таємничими знаками - справа рук людських ...  


- Ми дослідили це питання і з'ясували, що є такі "твори мистецтва", які не могли бути виконані за допомогою земних пристосувань. По-перше, біля них немає слідів прим'ятої трави або колосків, але хтось же повинен був спочатку підійти до місця, тобто протоптати до нього стежку. По-друге, колосся не зламані "криптограми", а просто зігнуті, і завжди строго під кутом 45 градусів, та так акуратно, що жодного випав з них зернятка не знайдеш на землі. І по-третє, аналіз грунту показав, що хімічний склад її змінюється після "нанесення" малюнка.


- А вам відомо, як саме Везнева вступає в контакт з інопланетянами?  


- Це є "гнилим яблуком" в нашій роботі. Ні, вона не розкриває секрету, дуже ревно захищає свої методи. Як я не намагався переконати її розкрити таємницю вченим, вона говорить, що ми повинні їй довіряти.


- І ви довірилися?  


- Так, про всяк випадок склали список з 30 питань, які вона повинна була передати в свій контакт прибульцям. Ось деякі з них:
Чому нічого не виходить з міжнародною системою SETI (діяльність якої присвячена дослідженню Сонячної системи і пошуку позаземного розуму. - Авт.)?


Що треба зробити, щоб нас підпустили нарешті до контакту?
Що трапилося на Місяці під час посадки на неї американців?
Що відбудеться в 2012 році?
Що треба зробити, щоб економічна криза не повторився?
Як вони ставляться до дітей з пробірки?


Були питання про астероїдний пояс і ще кілька відомих нам астрономічних питань, але це в основному для того, щоб перевірити глибину знання тих, хто відповідав на наші запитання. Ну, ви розумієте, про що я кажу.


- Тобто питання, на які не змогла б дати відповіді сама Везнева?  


- Ну щось на кшталт того.


- І що ж відбулося далі?  


- Сеанс передачі запитань інопланетянам відбувся минулої весни. Потім Маріана повідомила нам, що відповіді надійдуть у вигляді малюнків на полях протягом наступних чотирьох місяців.


- На території Болгарії?  


- Вони почали з'являтися в різних країнах. Є сайт, на якому акумулюється вся інформація про кола на полях. З ним наша провидиця і працювала. З квітня по серпень 2009 року з 500 нових кіл 35 з'явилося тільки за нашими питаннями.


- Не терпиться дізнатися, що ж вони відповіли ...  


- Ми дізналися, що інопланетяни зараз живуть серед нас і ведуть за нами постійне спостереження. Вони не ворожі по відношенню до нас, швидше хочуть нам допомагати, але ми ще недостатньо розвинені, щоб встановити з ними безпосередній контакт. Інопланетяни не схвалюють аморальну поведінку людей у тому, що стосується їх поводження з природою.


Програма SETI не спрацює, тому що земляни шукають не там, де треба. Контакт з неземною цивілізацією буде встановлений не за допомогою радіохвиль, а винятково силою думки. Але для того, щоб це сталося, земляни повинні спільно навчитися розшифровувати небесні послання, а також навчитися користуватися одночасно двома півкулями свого мозку.


Кризи ми зможемо уникнути, тільки якщо знищимо всю зброю на планеті і станемо жити як єдине ціле. З приводу 2012 ... За словами Везневой, їй продемонстрували малюнок голови мексиканця і великого вулкана. Тут уже як хочете, так і розшифровуйте - екстрасенсам теж не все по плечу.


А ось що стосується діточок з пробірки - інопланетяни дали чітку відповідь: вони їх "не приймають". Такі діти не можуть відчути спорідненості з матір'ю, налагодити з нею контакт. І взагалі не можна "руками чіпати закони природи". Єдине, мабуть, питання, яке залишилося без відповіді, - це питання про висадку людей на Місяці.


- Як відреагувала на це "інтерв'ю" наукова громадськість?  


- Можна сказати, що нас висміяли. Думаю, що причина криється в боязкій сутності людини. Ми заздалегідь боїмося тих, хто може бути розумнішим і досконалішим нас. Самі ми готові і допомагати, і повелівати слабкими народами, але щоб те ж саме зробив хтось інший з нами - ні в якому разі.


Звичайно, перша думка, яка виникає, - високопоставлений болгарський чиновник або зійшов з розуму, або старанно робить піар своєму інституту. Втім, за словами Філіпова, керівництво ІКД БАН мало не винесло йому сувору догану, але він особисто все одно готовий продовжувати дослідження в цьому напрямку.
ДУМКА ЕКСПЕРТА

Коментар заступника директора Інституту космічних досліджень РАН В'ячеслава БАТЬКІВЩИНА:  


- Ми дуже тісно працюємо з ІКД БАН відразу по декількох програмах. Це "Балкансат" - створення супутника, що вимірює СО2 та метан в атмосфері. На МКС також проводиться спільний міжнародний експеримент, в якому беруть участь болгарські колеги. Фахівці вивчають електромагнітну обстановку в околицях нашої планети: магнітосферу, вплив сонячних спалахів. Багатьох болгарських вчених я добре знаю, в тому числі і Лучезара Філіпова, проте не поділяю його думки з приводу пошуку інопланетян. Для цього є програма SETI, в рамках якої в космос періодично подається радіосигнал із зашифрованою інформацією про Землю та її мешканців. Фахівці, що працюють за цією програмою, намагаються відшукати відповідний сигнал в космічному радіопросторі.

Московський Комсомолець


10.10.2010 5358 0
Коментарі (0)

05.12.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як  навчитися контролювати свій внутрішній стан, щоб захистити себе від травматичних переживань і страхів.

165
30.11.2022
Тетяна Дармограй

Журналістка Фіртки поспілкувалась з коучем та психологинею Наталією Сігурйонссон про те, як рідні військовослужбовців можуть подбати про свій психологічний стан, як пояснити дитині, чому вона тривалий час не бачить рідних та як підтримати захисника чи захисницю, які боронять Україну на фронті.

566
26.11.2022
Тіна Любчик

Цьогоріч в рамках проєкту «Прикарпаття – регіон для релокації», який розпочався в Івано-Франківській області, організували серію круглих столів, тобто зустрічей, де підприємці релокованого бізнесу мали можливість познайомитися з підприємцями Прикарпаття.

1827 1
19.11.2022
Уляна Мокринчук

Як харчуватись під час війни, аби не нашкодити своєму здоров’ю, а також, як підготувати свій організм до зимового періоду та запобігати вірусним захворювання Фіртка поцікавилась у лікарки-терапевта, дієтологині Тетяни Чевалюк.  

1338
18.11.2022

Фіртка поспілкувалася з Олегом Доскачем, директором з розвитку девелоперської компанії про те, чим «живе» ринок первинного житлового будівництва на заході України та Івано-Франківська, зокрема? З якими викликами стикнулася компанія і як їх вирішила? Як ефективно вести управління під час війни, економічної кризи та шаленої конкуренції?

1540
14.11.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка підготувала актуальну інформацію про пошуки зниклих безвісти в Україні та що не варто робити, щоб не нашкодити зниклому.

1761

Постараємось зрозуміти чому, маючи традицію дарування подарунків в ніч на Св. Миколая, ми також приймаємо до себе в гості Діда Мороза та Санта Клауса.  

245

За інформацією міністра оборони України Олексія Резнікова, від 24 лютого росія нанесла по нашій території понад 16 тисяч ракетних ударів. Кожна із цих випущених ракет в бік України доводить: росія — країна-терорист.

415

Останні свої публічні виступи Урсула фон дер Ляєн символічно проводить в синьо-жовтому вбранні, або в сорочках з українською вишивкою. Її виступи в підтримку України викликають дуже хвилюючі емоції. Хотілося б ще раз їх пригадати...

1375

Останнім часом з наближенням зими в українському суспільстві серед християн східного обряду підіймається «календарне питання», а саме - дата святкування Різдва Христового: традиційно (за юліанським календарем) – 7 січня, чи за григоріанським календарем – 25 грудня.

2512
01.12.2022

Раціональне харчування – це харчування, що забезпечує зростання, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє поліпшенню його здоров’я і профілактиці захворювань.  

596
26.11.2022

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19 та гострих респіраторних захворювань та  грипу Фіртка дізнавалась у лікарки-терапевта, дієтологині Тетяни Чевалюк.  

779
20.11.2022

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

1031
05.12.2022

Православна церква України цьогоріч дозволила святкувати Православне Різдво за західним стилем або не за юліанським, а за григоріанським календарем, а саме 25 грудня.

219
28.11.2022

У результаті огляду комплексу приміщень правоохоронці виявили проросійську та антиукраїнську агітаційну літературу, у якій заперечується існування українського народу і мови та право України на державність.

530
20.11.2022

Сьогодні в Україні триває чимало дискусії з приводу, коли святкувати Різдво. Чимало громадян хотіли б перенести святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня, щоб відзначати свято за григоріанським календарем – разом з усім християнським світом.  

5990
14.11.2022

Парафія села Криворівня Івано-Франківської області вирішила перенести святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня, щоб відзначати свято за григоріанським календарем – разом з усім християнським світом.  

1366
05.12.2022

Прикарпатська співачка та акторка FIINKA заспіває на сцені Нацвідбору пісню «Довбуш».  

222
05.12.2022

Зеленський стверджує, що, попри публічні попередження західних чиновників і лідерів про загрозу повномасштабного вторгнення Росії, до 24 лютого офіційному Києву так ніхто і не надав жодних конкретних розвідувальних даних про підготовку до нападу.

153
27.11.2022

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що поразка Росії у війні проти України матиме позитивні наслідки для всього світу.  

542
19.11.2022

Білий дім заявив, що тільки президент України Володимир Зеленський може прийняти рішення про початок мирних переговорів з Росією, відкинувши думку про те, що США тиснуть на Київ для переговорів.

944
14.11.2022

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяви Росії, яка "не сприймає попередніх умов щодо України.  

1082