«Якщо світла немає в людській душі, то його наявність у будинку не зробить життя кращим, а людину щасливішою» – Оксана Кольгофер

Ні на мить не припиняються бомбардування українських сіл, селищ та міст. Немає ні дня, який би минув без жахливих злодіянь російського агресора і тирана. Мало того, що ворог не дотримується міжнародних заборон щодо рамок ведення військових дій, то оркостан ще й тероризує цивільне населення, знищуючи інфраструктуру та створюючи загрозу екологічній та ядерній безпеці світу.

Як каже Кольгофер Оксана Вікторівна: «Усі ми зараз знаходимось в екстремальних умовах. Хтось більшою, а хтось меншою мірою відчуває на собі наслідки терористичних дій російської армії та їх політичного керівництва. Декілька хвиль ракетних обстрілів по об’єктам енергетичної інфраструктури тимчасово залишили в темряві усю Україну.»

Оксана Кольгофер констатує, що мільйони людей залишились не тільки без світла, а й без можливості зігрітись у своїх домівках, тисячі підприємств працюють на межі, а то й поза межею можливого, аби не зупинятись повністю.

Проте, в такі важкі моменти потрібно не панікувати та розводити зраду, а зібратись із силами та зробити усе можливе, щоб вистояти.

Бізнесвумен, активна громадська діячка та волонтерка - Кольгофер Оксана Вікторівна, своїм прикладом доводить, що лідерська позиція керівника, оперативний аналіз ситуації та вжиття заходів по вирішенню питання автономного забезпечення роботи підприємства однозначно дає результат.

«Ми з командою одразу, передчуваючи та прораховуючи усі ризики, ще влітку підготувались до усіх можливих сценаріїв по відключенню від енергоресурсів. Автономна, стабільна та безперебійна робота будь-якого підприємства стала пріоритетом номер один усіх бізнесменів нашої держави. Це стосується кожного - від найдрібнішого підприємця до великого бізнесу!» - говорить Кольгофер Оксана Вікторівна.

Якщо загалом населення болісно та емоційно переживає відключення електроенергії, то бізнесу апріорі не властиві емоції. Тут або ти вирішуєш питання, або «згораєш» і стаєш банкротом. Тому Оксана Кольгофер переконана, що питання придбання енергоакумулюючих та енергогенеруючих пристроїв повинно було вирішено першочергово.

«Ви запитаєте мене як буде далі? А далі – лише Перемога, при чому на всіх фронтах.» - стримано відповідає Кольгофер Оксана Вікторівна.

До речі, нещодавно було опубліковане дослідження Європейської бізнес асоціації, проведене спільно із Gradus RC щодо прогнозів бізнесу на 2023 рік.

Результати такого дослідження можна окресли у таких основних тезах:

  1. 47 % опитуваних прогнозують позитивну динаміку та очікують зростання свого бізнесу;
  2. 43 % прогнозують зростання доходів у натуральному виразі, а 36 % - прогнозують падіння доходів;
  3. 43 грн./1 $ США середній курс валют в бюджетах компаній на 2023 рік;
  4. 1 з 5 СЕО планує наймати нових співробітників, проте 28 % очікують скорочення свого штату;
  5. 40% планують підвищити заробітні плати від 10 % до 20 %, а загалом 73 % підприємств планують підвищити зарплати своїм працівникам;
  6. 19% планують нові інвестиційні проекти у 2023 році при середній вартості одного проекту 3 млн. $;
  7. 60% планують інвестиції в соціальні ініціативи при середній інвестиції 8% від доходу.

При цьому підприємці України визначили топ-3 завдань для уряду:

  1. Судова реформа / Верховенство права – 57%
  2. Боротьба з корупцією – 51 %
  3. Макроекономічна стабільність – 47 %

Таким чином, підсумовує Кольгофер Оксана Вікторівна, можна однозначно зробити висновок, що ми вистоїмо, бізнес не зупиниться ні перед якими труднощами та викликами, наші люди мають нездоланну силу духу, залізну витримку та нестримну жагу до змін і перемоги!

Світло є у наших душах, правда за нами!

Все буде добре! Все буде Україна!

Партнерський матеріал


24.02.2023 568
05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

578 1
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

1017
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3547 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3923
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4288
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5439

Завдяки путіну, такої ганьби та приниження росія не відчувала ніколи за всю свою історію.

49

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

224

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

673

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1195
07.12.2023

Ці ласощі навіть тепер, у холодну пору року, покращують життєвий тонус і загальне самопочуття.

105
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

266
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

62238
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

11268
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

834
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

793
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5434
04.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13310
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

407
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

401
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1235